HSBC Bank Öğrenci Kredi Kartı

HSBC Concept Üniversiteli kartı ile yıllık kart aidatı ödenmesine gerek yoktur. Bu şekilde dahi mevcut taksitlendirme ve Advantage NakitPuan kazanımı özelliklerinden faydalanmak mümkündür. Dönemlik kampanya haklarından yararlanmak istendiğinde ise seçilen kampanya için belirlenen ücret için ödeme yapılmaktadır. HSBC Bank Üniversiteli Kartları yani öğrenci kredi kartı ile bir yıl süresince yararlanılması planlanan kampanya ve hizmetlere ödeme yapılan toplam ücretin ekstreler'den takip edilmesi mümkündür. Bu ücret toplamının takip edilmesi durumunda kartın uygun olup olmadığı anlaşılabilmektedir. Öğrencilere özel kart ile yurt içindeki çeşitli sektörlerde alışverişleri tek seferde ya da taksitlendirerek yapabilmek mümkündür.

HSBC Bank Üniversiteli Kartlarının Konsepti

HSBC Bankası Üniversiteli Kartları; ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora programında eğitim hayatına devam eden 18 ile 25 yaş arasındaki öğrenciler için sunulmuş spesifik bir kredi kartıdır. Öğrenci kredi kartı ile yıllık kart aidatı ödenmesine gerek kalmadan kartın mevcut taksitlendirmesinin yapılması mümkündür. Yanı sıra Advantage Nakit Puan kazanılmasının da mümkün olduğu kart kullanımı ile bir çok avantaj yakalanabilmektedir. Dönemlik olarak faydalanılmak istenen kampanyalar için ise belirlenen ücretin ödenmesi gerekmektedir.

HSBC Bank Üniversiteli Kartlarının Özellikleri

  • HSBC Bank Üniversiteli Kartları HSBC Concept Kredi Kartının bütün özelliklerini taşımaktadır.
  • Bu kart ile tüm öğrenciler HSBC Advantage Üye İşyerlerinin sağlamış olduğu taksit ve puan avantajlarından ücret ödemeden faydalanabilmektedir.
  • Ekstreler posta ile ulaştırıldığında her ekstre için ücret ödenmektedir.
  • HSBC öğrenci kredi kartı ile yurt içinde sağlık, eğlence, giyim, otomotiv gibi birçok alanda anlaşmalı olunan kuruluşlardan taksitle alışveriş yapılabilmektedir.
  • Yurt içi ya da yurt dışında MasterCard/Visa logosunun yer aldığı tüm merkezlerden tek çekim işlemleri uygulanmaktadır.

Buna benzer bir sürü fırsat sunan HSBC Concept Üniversiteli Kredi Kartı üniversite öğrencilerinin en fazla tercih ettiği kartlar arasında yer almaktadır. Bankanın işbirliği yaptığı firma ve üye kuruluşlardan taksitli ve indirimli alışveriş fırsatı sunması ve cazip ödeme seçenekleri kartı tercih etme sebepleri arasında yer almaktadır. Bir yıl süresince tercih edilecek olan kampanya ve hizmetlere ödenecek olan toplam ücretlerin ekstreler'den takip edilmesi mümkündür.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. çetin şen dedi ki:

    bir öğrenci olarak bu bankamla gurur duyuyorum bütün arkadfaşlarımada tavsiye ediyorum zorda kaldığım yerlerde imdadıma yetişti iyiki bu bankayla iş yapıyorum.

BİR YORUM YAZIN