İç Giyim Bayiliği Veren Firmalar 2017

Birinci Dünya Savaşı’ndan sonra etek boyları kısalmaya başlayınca, etek altında giyilen çorapların düşmesini önlemek için Eyfel Kulesi’nin mimarı tarafından jartiyer icat edilmiştir. Jartiyerin bulunması iç giyim dünyasında yeni bir dönemin başlangıcı sayılmaktadır. İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra bayanlar için üretilen sentetik külotlu çoraplar ise iç giyimde ikinci bir dönüm noktasıdır. Hazır giyim sektöründe iç giyim alt sektörünün sadece bir iç giyim ihtiyacı olmaktan çıkıp ticari bir amaca yönelmesi asıl İkinci Dünya Savaşı’ndan sonraki dönemde başlar.

İç giyim sektörü artık sadece iç çamaşırı değil, çorap, spor giysileri, mayo ve bikiniler, hatta fantezi giysileri de kapsar duruma gelmiştir. Günümüze iç giyim sektöründe bir yandan ulusal pazarda rekabet edilirken, bir yandan da rekabetin sınırları uluslararası pazara uzanmıştır.

Ülkemizde iç giyim firmaları çok başarılı firmalardır. Yabancı ülkelerde de bilinen ve tanınan çok sayıda iç giyim firması bulunmaktadır. Özellikle Ortadoğu ülkeleri ihracat bakımından öndedir. Firmalarımız aynı zamanda markalaşmaya önem vermekte ve bu yolda büyük yatırımlar yapmaktadır.

Bu firmalar daha fazla müşteri kitlesine ulaşmak ve tanınırlıklarını daha fazla arttırmak için, talep eden girişimcilere bayilik vermektedir. Aşağıda bayilik veren birkaç firma ele alınmıştır.

Dagi Giyim

Firma iç giyim sektöründe 1983 yılında girmiştir. Dagi Giyim, farklı tasarım anlayışı, üretim kalitesi ve kapasitesi ve pazarlama stratejileri ile kısa sürede marka haline gelmiştir. Belki de bu yüzden önceleri hep yabancı bir firma olarak algılanmıştır. Bugün bayan ve erkek iç çamaşırı, eşofman ve pijama ürünleri ile sektörde lider durumdadır.

Dagi Giyim ürünleri, hedef kitlesi ve bayilik koşulları hakkında daha ayrıntılı bilgiler firmanın http://www.dagi.com.tr/ web sitesi üzerinden, http://kurumsal.dagi.com.tr/iletisim.asp linki üzerinden ya da temin edilebilir.

İlke İç Giyim

30 yıldır bayan, erkek ve çocuk iç giyim ürünleri üreten ve toptan satışını yapan İlke İç Giyim firması, ürün yelpazesini her geçen gün genişletmekte ve ürün kalitesini arttırmaktadır. İlke Giyim kısa süre içinde tekstil sektörünün önde gelen firmaları arasına girmiştir. Benimsedikleri kalite politikası ve etkin satış politikası ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Bilhassa insan sağlığına zarar verecek her türlü hammadde, boya ve aksesuar kullanımından uzak duran firma, bayilikler vererek satış ağını genişletmek istemektedir.

İlke İç Giyim ürünleri, hedef kitlesi ve bayilik koşulları hakkında daha ayrıntılı bilgiler firmanın http://www.ilkeicgiyim.com.tr/ web sitesi üzerinden veya http://www.ilkeicgiyim.com.tr/tr/iletisim/ linki üzerinden temin edilebilir.

Anastasia

Firma 20 yıldır iç giyim sektöründe faaliyet göstermektedir ve müşterilerine daha yakın olmak için bayilikler vermektedir.

Anastasia bayilik koşulları hakkında daha ayrıntılı bilgiler firmanın http://www.anastasiaicgiyim.com/ web sitesi üzerinden veya http://www.anastasiaicgiyim.com/contact linki üzerinden temin edilebilir.

Stilimon

İç giyim sektöründe Türkiye’nin en popüler markalarının da arasında yer aldığı 50 den fazla markada 6.000 den fazla ürünle 3 yıldır Hepsiburada, N11 ve Çiçek Sepeti gibi Pazar yerleri ile birlikte 40'a yakın e-ticaret sitesine ürün tedariki sağlamaktadır.

Firmaya bayilik için https://www.stilimon.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN