İş Bankası Maximum Aidatsız Kredi Kartı

İş Bankası Maximum kredi kartı ülkemizde pek çok kullanıcıda olan bir kredi kartıdır. Bankalar geçmişte kredi kartı sahiplerinden yıllık kullanım ücreti olarak belli bir miktar para talep etmekteydiler. Bu durum yargıya taşınarak kart aidatı konusunda değişikliğe gidilmiş ve eskiden alınan kart aidat paraları geri ödenmeye başlamıştır. Bu durum bankaların yeni verdikleri kredi kartlarının aidatsız olarak verilmesini sağlamıştır. İşte İş Bankası Maximum aidatsız kredi kartı da bu amaçla hazırlanmış ve kullanıcılarına aidat alınmayacağı temin edilerek verilmeye başlanmıştır. Aidatsız kredi kartlarına bu sebeple çok fazla başvuru yapılmaktadır. İş Bankası’nın bu hizmeti kullanıcıları için oldukça cazip bir fırsat olarak görülmektedir.

İş Bankası Maximum Aidatsız Kredi Kartının Özellikleri

İş Bankası tarafından verilmekte olan İş Bankası Maximum aidatsız kredi kartı aidatsız özelliği vurgulanarak verilmekte ve bu kart ile diğer Maximum kartlar ile yapılan tüm işlemler aidatsız kartlar ile yapılabilmektedir. Maximum kredi kartının kullanımı sırasında biriktirilen maxi puanlar diğer alışverişlerde nakit para olarak kullanılabilmektedir. Bu kart kredi kartı olmasının yanında ATM kartı olarak da kullanılan bir karttır ve tüm ATM işlemleri bu kart aracılığıyla yapılabilmektedir. Ayrıca bu karta sahip olan kullanıcı başka banka kartı taşımadan diğer bankalarla ilgili işlemleri bu kart ile yapabilmektedirler. Maximum kredi kartı ile bankadan avans para da çekilip geri ödemesi yapılmaktadır.

Aidatsız kredi kartı başvurusu yapmak için AİDATSIZ yazarak bir boşluk bırakılır TC kimlik numarası yazılır ve 4402’ye kısa mesaj gönderilir. Bu kısa mesaj ile birlikte Aidatsız kredi başvurusu alınmış olur.  Yapılan işlemler sonucu İş Bankası Maximum aidatsız kredi kartı hazırlanarak kullanıcısına ulaştırılmaktadır. Diğer kartlarla aynı avantajlara sahip olması sebebiyle bu kart tercih edilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. halil biçer dedi ki:

    İş bankası zaten sıklıkla kullandığım bankalar arasında çıkardığı kredileri yakından takip ediyorum, her kredisi gibi bunuda alacağım.

  2. erhan demirtaş dedi ki:

    Benim çok hoşuma gitti, tek kart ile yine tüm atm lerde işlem yapabiliyoruz, normal kart gibide kullanabiliyoruz hemde aidat ödemiyoruz.

  3. celal ersoy dedi ki:

    İş bankası sayesinde aidatsiz kredi kartı alabileceğim, diğer bankaların ki hep aidatlı olduğu için çok yük oluyorlar bir süre sonra.

BİR YORUM YAZIN