İş Bankası Maximum Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankasından Maximum Kart almak isteyen müşterilerin başvuru işlemleriyle ilgili bilmesi gereken hususlar ve uygulaması gerekli aşamalar bulunmaktadır. İnternet üzerinden İş Bankası kurumsal web sitesinde istenen kimlik numarası, cep telefonu, aylık geliri gösteren bilgiler ve kartla ilgili temaslı ya da temassız özelliğin seçiminden sonra ek form doldurularak ya da banka görevlileri tarafından aranma tercihi yapılarak pratik ve hızlı bir şekilde kart başvuru işlemi gerçekleştirilebilmektedir. İş Bankası Maximum Kart için internet seçeneği haricinde bankanın pek çok noktada bulunan şubelerine uğramak suretiyle bireysel başvuru işlemi yaparak ve istenen evrakları doldurarak da kart başvuru sürecini kısa sürede tamamlayabilmek mümkün olmaktadır. Bu yöntemler haricinde cep telefonundan kimlik numarasıyla birlikte 4402 numaralı telefona sms atarak ya da İş Bankası Çağrı Merkezini arayarak burada bulunan yetkili ve deneyimli personellerin yardımı sayesinde kart başvuru işlemini tamamlamak da farklı alternatifler olarak karşımıza çıkmaktadır.

İş Bankası Maximum Kart Genel Özellikler

İş Bankası Maximum Kart sayesinde ülke genelinde birçok anlaşmalı işyerinde taksitli alışveriş yapabilme imkanı ve bu alışverişlerden elde edilecek puanlar ile birlikte sonraki alışverişlerde çeşitli indirimler ve avantajlar elde etme fırsatı sunulmaktadır. Maximum kart ile hem yurtiçi hem de yurtdışında VISA yada MasterCard amblemi bulunduran işyerlerinde alışveriş yapabilme ve puan toplama imkanı da yer almakta olup yurtdışında bu kartı kullanarak alışveriş yapmak isteyen müşteriler kartla ilgili TL, Euro ya da Dolar hesap özeti tercihinde bulunmalı ve buna göre ilgili yabancı para cinsinden borçlanmalıdır. Bu şekilde kartla ilgili ödeme zamanı geldiğinde ilgili döviz borcu üzerinden ödeme işlemi yapabilmek mümkün hale gelmektedir. Yabancı parayla borçlanan müşteri, ödemesini zamanında yapmaması halinde bu borç İş Bankasının güncel kurundan TL’ye dönüştürülmek suretiyle müşteriden talep edilecek ve bu şekilde borç takibi işlemi gerçekleştirilecektir.

İş Bankası Maximum Kart Avantajları

Müşterilerin anlık nakit ihtiyacını karşılama özelliğiyle 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz bir hizmet sunan İş Bankası Maximum Kart sayesinde nakit avans veya taksitli avans işlemi gerçekleştirmek suretiyle maksimum 12 aya varan geri ödeme planıyla zorlanmadan ve eşit dilimler halinde borç ödemesi yapabilmek mümkündür. Ayrıca Maximum kart ile para çekme, para yatırma gibi birçok bankacılık işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Üye işyerlerin'den elde edilecek her 1 Maxi puanın karşılığı olarak 1 TL edinebilme imkanının bulunduğu Maximum Kart, bu özelliği ile de ön plana çıkmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN