BIST 100 1.083 -1.49 | -16.43
BRENT PETROL 44,95 -0.02 | -0.01
EURO 8.711 0.41 | 0.04
EURO/USD 1.18413 0.23 | 0.0
GRAM ALTIN 459.42 -0.26 | -1.19
USD 7.3513 0.22 | 0.02
STERLIN 9.6348 0.54 | 0.05
BITCOIN/USD 11900,64
BITCOIN/TRY 87706,5

İş Bankası Mobil Uygulaması Açılmıyor Ne Yapmalıyım?

İş Bankasının mobil uygulaması, banka işlerimizi halletmek için banka kuyruklarında saatlerce beklememizin önüne geçmektedir. İş Bankasının mobil uygulaması beraberinde önemli kazanımları müşterilere sunmaktadır. Zira bu uygulama sayesinde pek çok bankacılık işlemini şubeye gitmeden halletmek mümkün olmaktadır. Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte mobil uygulamalar da hayatımıza girmiş durumdadır. Günümüzde online bankacılık ile şubelerden yapabilecekleri neredeyse bütün işlemleri yapabilmektedirler. İş bankası mobil uygulamasına sahip olmak çok kolaydır. Türkiye'nin sayılı bankalarından olan İş Bankası'nın kullanışlı mobil uygulaması bankacılık işlemlerini kolaylaştırmış olsa da bazen çeşitli nedenlerden dolayı çeşitli hatalar verebilmektedir.

İş Bankası Mobil Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?

İş Bankası müşterileri tarafından kullanılan tüm işletim sistemleri ile uyumlu İş Bankası mobil uygulaması Google Play ve Apple Store'den ücretsiz olarak indirilmektedir. İş Bankası'ndan alınmış olan internet şifresi ile birlikte kullanıcı adını girerek mobil uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. İş Bankası mobil ile haftanın her günü günün her saati şubeye gitmeden işlemlerimizi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebiliriz.

Bu konununda ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz!
İş Bankası İnternet Bankacılığı Nasıl Kullanılır?

İş Bankası Mobil Uygulaması Açılmıyor Ne Yapılabilir?

İş Bankası mobil uygulaması açılmıyor ise öncelikle uygulamayı güncelleyebilirsiniz. Bunu yapmak için uygulama güncelleme ayarlarının kontrollerini gözden geçirmek gerekmektedir. Uygulamanın açılmaması durumunda müşteri hizmetlerini arayarak teknik destek alabilirsiniz. Yine cihaz ayarları ve cihaz modelleri ile ilgili bir sorundan kaynaklı olarak İş Bankası mobil uygulaması açılmıyor olabilir. Böyle durumlarda bir uzmandan destek almak gerekebilir. Yukarıda belirtilmiş olan bütün durumları denediyseniz ancak uygulama hala açılmıyor ise uygulamayı cep telefonumuzdan silip tekrar yükleyebiliriz. İş Bankası mobil ile ilgili yaşanan bütün aksaklıkları müşteri hizmetlerini istediğimiz saatte arayarak sorunlarımız ile ilgili bilgi alabilir, bu sorunlarımıza çözüm yolu bulabiliriz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (2)

yunus çetiner

24 Mart 2018, 02:45

Bir türlü çözemediğim bir sorundu allahtan sonunda buraya denk gelip nasıl çözebileceğimi öğrendim teşekkürler.

Cevap Ver

duran genç

24 Mart 2018, 10:40

Ben başlarda telefon ile ilgili sorun olduğunu sanıyordum sonradan fark ettim güncellemeleri kapattığım için uygulama güncellenememiş güncellenemeyincede açılmamaya başlamış.

Cevap Ver

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!