BIST 100 114.808 -0.85 | -985.03
BRENT PETROL 43,27 2.17 | 0.92
EURO 7.7482 0.15 | 0.01
EURO/USD 1.12981 0.13 | 0.0
GRAM ALTIN 397.104 -0.18 | -0.73
USD 6.8597 0.0 | 0.0
STERLIN 8.6611 0.15 | 0.01
BITCOIN/USD 9277,86
BITCOIN/TRY 63683,24

İstanbul’da Toptan Ayakkabı Satan Firmalar

Yıllar geçse de insanların her zaman temel ihtiyaçlarından biri de ayakkabıdır. Bu ihtiyaçtan dolayı ayakkabı sektörü de hızla gelişmektedir. Spor yapmak isteyenler için spor ayakkabıları, özel günlerde giyilmek üzere farklı modellerde ayakkabılarla her kesime hitap etmeye çalışmaktadırlar. Her şehirde de birçok ayakkabı mağazası görmeniz mümkündür. Kimi mağazalar perakende satış yaparken bazıları ise toptan ayakkabı satış yapmaktadır. Ayakkabıcılık ne kadar karlı bir iş olarak görülse de; Toptan alarak perakende satış yapanlar ve özellikle perakende işinden anlamayanlar kısa sürede işyerlerini kapatmak zorunda kalıyorlar. Perakende yerine toptan ayakkabı işi yapmak isteyenler öncelikle tanınmış modelleri bulunan firmaları tercih etmeleri gerekmektedir. Firmanızın ürün yelpazesi ne kadar geniş olursa hitap edeceğiniz kitle de o kadar geniş olacaktır.

Ayakkabı Sektörüne Girmek İsteyenlere İstanbul’da Toptan Ayakkabı Satan Firmalar

Toptan ayakkabı işine girmek isteyenler öncelikle piyasa araştırmasını iyi yapmaları gerekmektedir. Piyasa araştırmasını yaparken hem bulunduğunuz ilin şartlarını araştırdığınız gibi hem de toptan ayakkabı alacağınız firmaların araştırmanız gerekmektedir. Bir risk alarak gireceğiniz bu işte çevre faktörü de çok önemlidir. Çevre illerinizde bu işi yapan firmaları tespit ederek gerekirse onların hangi ürün yelpazesini kullandığını öğrenmeniz gerekmektedir. Ayakkabı toptancılığı yapmak isteyenlerin dikkat edeceği diğer bir hususta kaliteli mi yoksa ucuz ayakkabı mı tercih edecekleridir. Sermayesiz olarak yapamayacağınız bu işte çok riskli görmeniz halinde ayakkabı bayiliği veren bir firmanın bayisi olarak ta işe başlama şansınız bulunmaktadır. Daha sonraki süreçte toptan ayakkabı işine girebilirsiniz.

İstanbul’da Toptan Ayakkabı Satan Firmalar ve Yerleri

Türkiye’de birçok ilde ucuz ayakkabı firması bulunmaktadır. Bunun başında İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Konya ve Bursa illeri gelmektedir. Bu illerde sadece ucuz değil kaliteli toptan ayakkabı satışı da yapılmaktadır. İstanbul Beyazıt’ta Gedikpaşa Ayakkabı Çarşısında bulunan ayakkabıcılarda isteğe göre ucuz bulma imkânı da olduğu kadar pahalı ayakkabı bulma imkanı da bulunmaktadır. Satmak istediğiniz ayakkabı tarzına göre çeşitli semtlerde ayakkabı bulma şansınız bulunmaktadır. Merdane ayakkabı isteyenler Aymakoop Ayakkabıcılar sitesinde her çeşidine ulaşabilirler. Çocuk ayakkabısı bulmak isteyenler Gedikpaşa Ayakkabı Çarşısında bulabilirler. Odesa, Çınar, Nadir gibi ayakkabı firmaları burada bulunmaktadır. Bunun yanında Küçükçekmece de bulunan Zeymod, Ccway, Wanetti, Calsido gibi firmalarda toptan ayakkabı satışı yapmaktadırlar.

İstanbul’da Toptan Ayakkabı Satan Firmalar ve Tercihiniz

Gedikpaşa, Aymakoop’un yanı sıra Aykosan, Sultançiftliği ve Küçükçekmece’de toptan ayakkabı satışı yapan birçok firma bulunmaktadır. Firma tercihi yaparken özellikle ürün yelpazesi geniş ve isteklerinize anında karşılık veren firmalarla çalışmanız gerekmektedir. Ayrıca bulunduğunuz ilin mevsim şartlarına, sosyal ve kültürel yapısına dikkat etmeniz gerekmektedir. Toptan satış işine karar verirken çevre illerin faktörlerini de göz ardı etmemeniz gerekmektedir. İstanbul’da toptan ayakkabı satan mağazaları ve sattıkları ürünleri daha detaylı görmeniz için www.ayakkabicilar.com sitesini ziyaret ettiğiniz takdirde toptan ayakkabı satan firmaları ve ürün yelpazelerini görmeniz mümkündür. Böylelikle hangi firmalarla çalışacağınızı rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!