İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Nasıl Alınır? Avantajları Nelerdir?

İş Bankası bankacılık sektörünün en büyük bankalarından biri olarak ülkemizde hizmet vermeye devam etmektedir. Bankanın pek çok alanda vermiş olduğu bankacılık hizmetleri arasında öğrencilere çeşitli fırsatlar ve kolaylıklar sunan İş’te üniversiteli kredi kartıdır. Bu kart öğrencilere oldukça büyük kolaylıklar sunmak üzere hazırlanmış bir kredi kartıdır. Bu kartı elde etmek isteyen öğrenciler İş’te üniversiteli kredi kartı nasıl ve nereden alınabilir sorusunun cevabını merak etmektedirler. Bu konuda bilgi almak isteyen öğrencilerin İş Bankası’nın şubelerine gitmeleri veya internet sitesini ziyaret etmeleri önerilmektedir. İş’te üniversiteli kredi kartı özellikle üniversite ile ilgili ödemelerin yapılmasında ve üniversite kampüs alanlarında kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

İş’te Üniversiteli Kredi Kartının Sunduğu Avantajlar

İş Bankası tarafından öğrencilere kolaylıklar sağlamak amacıyla hazırlanan kredi kartı ve bankamatik kartı ile öğrencilerin pek çok işlemi yapmaları kolaylaşmış olmakta ve bu kartlar gençlere çok farklı fırsatlar ve kampanyalar sunmaktadır. İş’te üniversiteli kredi kartı gençlere sunduğu özel fırsatlarla birçok öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Bu kredi kartının sunmuş olduğu fırsatlar şu şekilde sıralanabilmektedir:

 • Üniversiteli öğrencilerin Maximum Mobil kartının kullandığı avantajlardan yararlanmasını sağlamaktadır.
 • Cinemaximum fırsatlarından üniversite öğrencileri yararlanabilmektedir.
 • İşCep uygulamasını cep telefonuna indirerek bu uygulamanın sağladığı kolaylıklardan yararlanılabilmektedir.
 • Anında fatura ödeme işlemleri yapılabilmektedir.
 • Karekod uygulaması ile kredi kartı yanınızda olmasa bile işlem yapabilir ve para çekilebilir.
 • Western Union ile dünya çapında para yatırma ve çekme işlemi yapılabilmektedir.
 • Bu kredi kartı ile genç emeklilik planı yapabilir ve aylık ödeyeceğiniz 125 TL ile emekliliğinize yatırım yapabilirsiniz.
 • Yuvarla özelliği ile kredi kartınızı alışverişlerde kullandığınızda kalan küsuratlı kısımları üste yuvarlama yolu ile kalan miktarları istediğiniz bir dernek, vakıf veya sivil toplum kuruluşuna bağışlayabilirsiniz.

İş’te Üniversiteli Kredi Kartı Nasıl Alınır?

İş’te üniversiteli kredi kartı almak isteyenlerin bu karta sahip olabilmek için yapmaları gereken bu kartı alabilmek için başvuru yapmaktır. Bu başvuruyu İş Bankası’nın şubelerinden birine giderek, İşCep’ten, Maximum Mobil’den giriş yaparak kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunların yanında cep telefonunuzdan mesaj kısmına girerek ÜNİK yazıp boşluk bırakıp TC numaranızı yazarak 4402’ye göndererek bu karta sahip olabilirsiniz. Yapacağınız işlemleri kolaylaştırmak ve kartınızla ilgili işlem yapmak ve yaptığınız işlemlerin takibini yapabilmek için Maximum Mobil’i cep telefonunuza indirmeniz sizin için çok büyük bir kolaylık olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. derya bakır dedi ki:

  Karekod uygulamaları sayesinde kart olmayınca da alış verişler yapabiliyoruz parayı bile çekebiliyoruz.

 2. enes dağlı dedi ki:

  western union ile dünya çapında para yatırıp çekmenizi sağlıyor.

 3. burak aksu dedi ki:

  Anında fatura ödeme gibi bir çok işlemi avantajlı şekilde yapabiliyoruz, başvurmayı düşünüyorum ben.

 4. onur kara dedi ki:

  İşte üniversiteli kredi kartının avantajı baya çok yeni gördüm ama çok işlevsel.

BİR YORUM YAZIN