Kahvaltı Bayiliği Veren Firmalar 2019

Kahvaltığı bayiliği veren firmalar başlıklı yazımızda, Peynirci Baba bayilik, Namlı Gurme bayilik ve Van Kahvaltı Sarayı bayilik sistemini araştırdık. Büyük işletmeler çeşitli nedenlerden dolayı bayilikler vermektedir. Başta Peynirci Baba da bayilik veren firmalar arasında bulunmaktadır. Firmaların bayilik verme sebeplerinden en önemlisi büyüme hızlarını artırmaktır. Bunun dışında da sebepler bulunmaktadır. Peynirci Baba ve Bayilik veren diğer firmaların şartlarını şu şekildedir:

Van Kahvaltı Sarayı Bayilik Şartları

Sektöre neredeyse sıfırdan başlayan bir firmadır. Firmanın bütün ürünleri doğal ve organiktir. Zamanla büyüyen firma, şimdilerde ise bayilik verecek seviyelere gelmiştir. Firmanın tecrübeleri ve bilgi birikiminden, ürünlerinden istifade edeceğiniz için belirli bir ücret talebinde bulunmaktadır. Hem açacağınız semt veya AVM, hem de mekanın büyüklüğüne göre maliyetleriniz değişiklik göstrebilir. Aşağı yukarı bir maliyet çıkarmadan önce mutlaka firmayla görüşme sağlamalısınız. Firma'nın önemli şartlarından bir tanesi, açacağınız işletmenin işlek bir bir mekanda veya AVM'de olmasıdır. Van Kahvaltı Sarayı firması ile bayilik anlaşmanız oanylandığında, gerek personel eğitimleri, gerekse mimar proje ve dekorasyon destekleri sağlanmaktadır.

Van Kahvaltı Sarayı İletişim Bilgileri

Pancarlı Mah. Ali Şirnevai Cad. No: 04 Şehitkamil / GAZİANTEP

Bayilik için telefon: +90 (850) 297 05 65

Web sitesi: vankahvaltisarayi.com.tr

 

Namlı Gurme Bayilik Şartları

Yöresel lezzetlerle insanları kahvaltıda buluşturan firmalardan bir tanesidir. Çok sayıda farklı kahvaltılık türü bulundurmaktadır. Bu ürünlerin sayısı bin ile ifade edilmektedir. Soğuk yenilebilecek yemeklerde ise 70’ten fazla zeytinyağlı çeşidi bulunmaktadır. Firma kahvaltılık dışında da ürünler sağlamaktadır. Bu firmanın bayiliğini almak için internet sitesinin ziyaret edilmesi gerekmektedir.

Namlı Gurme İletişim Bilgileri

Kemankeş Karamustafa Paşa, Rıhtım Caddesi Katotopark 1/1, 34425 Beyoğlu - İstanbul

Telefon: (0212) 293 68 80

Web sitesi: www.namligurme.com.tr

 

Peynirci Baba

Peynirci baba bayilik işine çok fazla hassasiyet göstermektedir. Ürünlerinin kalitesinin korunması için gereken özenin gösterilmesi en büyük önceliğidir. Peynirci baba, 20 yıldan fazladır edindiği tecrübe ile müşterilerine hizmet vermektedir. Son yıllarda şube sayısı hızla artan firmalar arasına girmiştir. Peynirci baba 1996 yılından beri faaliyet gösteren, Ülkemizde bulunan en büyük yöresel kahvaltılık zincirlerinden birisidir. 45 yıldır hizmet veren Yön Grup’a bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Yön Grup, kalite ve güvenle anılan köklü bir firmadır. Peynirci Baba, kendi tesislerinde ülkemizin her yöresine ait olan meşhur ürünlerin üretimini yapıp, müşterileriyle buluşturmaktadır. Günümüzde organik ürün bulmak maalesef çok zordur. Fakat peynirci baba, müşterilerine bunu gerçekten vaat etmektedir. Organik, doğal ve yöresel ürünlerle dikkat çeken bu firma, son zamanlarda ürün çeşitliliğini bir hayli arttırmış durumdadır.

Peynirci Baba Mağazası Olacak Yerde Aranan Özellikler

Bu şartların dışında bayilik alınabilmesi için şubenin açılacağı yerle ilgili de şartlar şu şekildedir:

  • Açılması planlanan mağazanın işlek cadde üzerinde olması gerekmektedir. Yaya trafiğinin yoğun olması önemlidir.
  • Mağazanın büyüklüğü 100 m2 olmalıdır.
  • Peynirci Babanın diğer şubeleri ile arasında belirli bir mesafenin olması gerekmektedir. Bu durum daha sonra değerlendirilecektir.

Peynirci Baba Şubesi Olmak İçin Son Aşama

Peynirci Baba bayiliği için öncelikle başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Gereken şartları sağladığı düşünülen girişimcilerle karşılıklı görüşme yapılmaktadır. Eğer genel merkez bayilik konusunu kabul ederse bundan sonraki süreçlerde firmanın desteği ve danışmanlığı etkili olmaktadır. Bulunan mağazanın iç tasarımı çizilerek, gerekli düzenlemeler hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Mağazanın içine ürünler de yerleştirildikten sonra açılış gerçekleştirilmektedir. Açılışa kadar geçen süreçte firma gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır. Bu firmadan bayilik konusundaki genel bilgiler bu şekildedir. Firmanın genel merkezi aranarak finansman bedeli hakkında bilgi alınabilmektedir. Firmanın bayilik için çok ağır şartları olmasa da hizmet kalitesini korumak için temel şartların yerine getirilmesini istemektedir. Bunlar dışında olması gereken resmi evrak işlemlerinin de tamamlanması gerekmektedir.

Peynirci Baba İletişim Bilgileri

Osman Yılmaz Mahallesi 641.Sokak No: 14/A Gebze / Kocaeli

Telefon: 0850 305 3202

Web sitesi: www.peynircibaba.com

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN