BIST 100 1.328 -1.02 | -13.76
BRENT PETROL 48,28 1.03 | 0.49
EURO 9.3432 -0.39 | -0.04
EURO/USD 1.19595 0.4 | 0.0
GRAM ALTIN 448.829 -1.9 | -8.72
USD 7.8087 -0.74 | -0.06
STERLIN 10.3831 -1.19 | -0.13
BITCOIN/USD 17834,87
BITCOIN/TRY 139739,8

Kahvaltı Bayiliği Veren Firmalar 2020

Kahvaltığı bayiliği veren firmalar arasından bazı seçenekleri sizler için araştırdık. Peynirci Baba bayilik, Namlı Gurme bayilik ve Van Kahvaltı Sarayı bayilik sistemini sizler için araştırdık. Büyük işletmeler çeşitli nedenlerden dolayı bayilikler vermektedir. Başta Peynirci Baba da bayilik veren firmalar arasında bulunmaktadır. Firmaların bayilik verme sebeplerinden en önemlisi büyüme hızlarını artırmaktır. Bunun dışında da sebepler bulunmaktadır. Peynirci Baba ve Bayilik veren diğer firmaların şartlarını şu şekildedir:

Van Kahvaltı Sarayı Bayilik Şartları

Van Kahvaltı Sarayı doğal marka sloganıyla başladığı bu yolculukta, herkesçe bilinen ve beğenilen Van kahvaltısını çok çeşitli ürün yelpazesi ile müşterilerine sunmaktadır. Kahvaltılık ürünlerden ev yapımı reçellere, organik ballardan tahin pekmez ürün çeşitlerine ilgi duyuyorsanız Van Kahvaltı Sarayı tam olarak aradığınız yer. Sizde yöresel lezzetlere hayransanız ve kolay kolay istediğim tadı bulamıyorum diyorsanız aradığınız ürün çeşitleri bu markada. 

Van Kahvaltı sarayı restoran bayiliği alabilmek için, Düz girişi olan ve mümkünse yüksek tavanı olan mülkleri tercih etmelisiniz. Ayrıca açacağınız mekanın trafik sorunu olmamalı ve geniş bahçe alanına sahip olması. Diğer bir bayilik çeşidi ise, Van Kahvaltı Şarküteri bayiliğidir. Bu bayilik sistemine dahil olmak için ise, İnsan yoğunluğunun oldu bölgeleri, AVM veya İş merkezi olan yerleri tercih etmeniz gerekmektedir.

  • Van Kahvaltı Bayilik anlaşması sağlandığı durumda aşağıda ki durumlar ele alınacaktır;
  • Ön sözleşme yapıldıktan sonra ön bedel ödemesinin yatırılması
  • Mekanın açılacak lokasyonun tespit edilmesi ve projenin çizilmesi
  • Mekan için, deokrasyonun ve mimarinin tamamlanması
  • Yularıda ki maddeler tamamlandıktan sonra Mağaza açılışı gerçekleşir

Van Kahvaltı Sarayı İletişim Bilgileri

Adres: Sanayi Mh. 60409 Nolu Sk. 2.Blok No:9 Şehitkamil / GAZİANTEP

Telefon: 05308216565

Web Sitesi: vankahvaltisarayi.com.tr

Bayilik başvuru adresi: https://vankahvaltisarayi.com.tr/bayilik

Namlı Gurme Bayilik Şartları

Yöresel lezzetlerle insanları kahvaltıda buluşturan firmalardan bir tanesidir. Çok sayıda farklı kahvaltılık türü bulundurmaktadır. Bu ürünlerin sayısı bin ile ifade edilmektedir. Soğuk yenilebilecek yemeklerde ise 70’ten fazla zeytinyağlı çeşidi bulunmaktadır. Firma kahvaltılık dışında da ürünler sağlamaktadır. Bu firmanın bayiliğini almak için internet sitesinin ziyaret edilmesi gerekmektedir.

Namlı Gurme İletişim Bilgileri

Adres: Kemankeş Karamustafa Paşa, Kemankeş Caddesi Katotopark Altı No:29 A Karaköy - Beyoğlu / İstanbul

Telefon: (0212) 293 68 80

Web sitesi: www.namligurme.com.tr

Bu konununda ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz!
Mado Bayilik Şartları

Peynirci Baba Hakkında

Peynirci Baba 1996 yılında ilk şubesini Gebze Kocaeli'nde açmıştır. Peynirci konseptini market konseptiyle birleştirip farklı bir market zincirine imza atan Peynirci Baba farklı lezzetleri müşterileriyle buluşturuyor. Peynirci baba marketler zinciriyle 20 yılı aşkın süredir avantajlı fiyatlarıyla hizmetlerini sürdürmektedir. Peynirci baba'nın diğer bir özelliği ise, sattığı bir çok ürün için kendi üretim tesislerini kurarak kendi ürünlerinin üretimini ve satışı yapmaktadır. Kocaeli Gemlik'te Zeytin, Turşu ve Gurme ürünleri fabrikası, Kocaeli Kartepe'de Süt ve Süt ürünleri fabrikası, Çanakkale'de Peynir üretim fabrikası bulunmaktadır. Peynirci baba ayrıca Türkiye'nin her yerine online satış sitesinden ürün satışı gerçekleştiriyor. Tam anlamıyla günümüz şartlarına uyum sağlayan ve her noktadan müşterilerine ulaşmayı başarmış bir markadır.

Peynirci Baba Bayilik Açılacak Yerde Aranan Özellikler

Bu şartların dışında bayilik alınabilmesi için şubenin açılacağı yerle ilgili de şartlar şu şekildedir:

  • Açılması planlanan mağazanın işlek cadde üzerinde olması gerekmektedir. Yaya trafiğinin yoğun olması önemlidir.
  • Mağazanın büyüklüğü 100 m2 olmalıdır.
  • Peynirci Babanın diğer şubeleri ile arasında belirli bir mesafenin olması gerekmektedir. Bu durum daha sonra değerlendirilecektir.

Peynirci Baba Bayisi Olmak İçin Son Aşama

Peynirci Baba bayiliği için öncelikle başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Gereken şartları sağladığı düşünülen girişimcilerle karşılıklı görüşme yapılmaktadır. Eğer genel merkez bayilik konusunu kabul ederse bundan sonraki süreçlerde firmanın desteği ve danışmanlığı etkili olmaktadır. Bulunan mağazanın iç tasarımı çizilerek, gerekli düzenlemeler hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Mağazanın içine ürünler de yerleştirildikten sonra açılış gerçekleştirilmektedir. Açılışa kadar geçen süreçte firma gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır. Bu firmadan bayilik konusundaki genel bilgiler bu şekildedir. Firmanın genel merkezi aranarak finansman bedeli hakkında bilgi alınabilmektedir. Firmanın bayilik için çok ağır şartları olmasa da hizmet kalitesini korumak için temel şartların yerine getirilmesini istemektedir. Bunlar dışında olması gereken resmi evrak işlemlerinin de tamamlanması gerekmektedir.

Peynirci Baba İletişim Bilgileri

Adres: Osman Yılmaz Mahallesi 641.Sokak No: 14/A Gebze / Kocaeli

Telefon: 0850 305 3202

Web sitesi: www.peynircibaba.com

Peynirci Baba bayilik başvurus için: https://www.peynircibaba.com/franchise

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!