Banka ve Krediler

Kahvaltı Bayiliği Veren Firmalar

Kahvaltı Bayiliği Veren Firmalar

Büyük işletmeler çeşitli nedenlerden dolayı bayilikler vermektedir. Peynirci Baba da bayilik veren firmalar arasında bulunmaktadır. Firmaların bayilik verme sebeplerinden en önemlisi büyüme hızlarını artırmaktır. Bunun dışında da sebepler bulunmaktadır.

Peynirci Baba ve Bayilik Veren Diğer Firmalar

Kahvaltı bayiliği veren bazı firmalar ve şartları şu şekildedir:

  • Van Kahvaltı Sarayı; sektöre neredeyse sıfırdan başlayan bir firmadır. Firmanın bütün ürünleri doğal ve organiktir. Zamanla büyüyen firma, şimdilerde ise bayilik verecek seviyelere gelmiştir. Bu firmadan bayilik alınabilmesi için 70 bin ile 120 bin arasında yatırım yapmak gerekmektedir. Ayrıca yıllık 10 bin lira karşılığında 5 yıllık bayilik verme imkânına da sahip olunmaktadır.
  • Namlı Gurme; yöresel lezzetlerle insanları kahvaltıda buluşturan firmalardan bir tanesidir. Çok sayıda farklı kahvaltılık türü bulundurmaktadır. Bu ürünlerin sayısı bin ile ifade edilmektedir. Soğuk yenilebilecek yemeklerde ise 70’ten fazla zeytinyağlı çeşidi bulunmaktadır. Firma kahvaltılık dışında da ürünler sağlamaktadır. Bu firmanın bayiliğini almak için internet sitesinin ziyaret edilmesi gerekmektedir.
  • Peynirci Baba; bu firma bayilik işine çok fazla hassasiyet göstermektedir. Ürünlerinin kalitesinin korunması için gereken özenin gösterilmesi en büyük talepleri arasındadır. Peynirci baba 20 yıllık tecrübe ile hizmet vermektedir. Son yıllarda şube sayısı hızla artan firmalar arasında bulunmaktadır. Peynirci baba 1996 yılından beri faaliyet göstermektedir. Ülkemizde bulunan en büyük yöresel kahvaltılık zincirlerinden birisidir. 45 yıldır hizmet veren Yön Grup’a bağlı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Yön Grup, kalite ve güvenle anılmaktadır. Peynirci Baba, ülkemizin her yöresine ait olan meşhur ürünleri müşterileriyle buluşturmaktadır. Ayrıca kendi tesislerinde üretimini yapmış olduğu peynirleri de müşterilerin beğenisine sunmaktadır. Günümüzde organik ürün bulmak çok zordur. Fakat peynirci baba, müşterilerine bunu vaat etmektedir. Organik, doğal ve yöresel ürünlerle dikkat çeken bu firma, son zamanlarda ürün çeşitliliğini artırmaktadır.

Peynirci Baba Mağazası Olacak Yerde Aranan Özellikler

Bu şartların dışında bayilik alınabilmesi için şubenin açılacağı yerle ilgili de şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar ise şu şekildedir:

  • Açılması planlanan mağazanın işlek cadde üzerinde olması gerekmektedir. Yaya trafiğinin yoğun olması önemlidir.
  • Mağazanın büyüklüğü 100 m2 olmalıdır.
  • Peynirci Babanın diğer şubeleri ile arasında belirli bir mesafenin olması gerekmektedir. Bu durum daha sonra değerlendirilecektir.

Peynirci Baba Şubesi Olmak İçin Son Aşama

Peynirci Baba bayiliği için öncelikle başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Gereken şartları sağladığı düşünülen girişimcilerle karşılıklı görüşme yapılmaktadır. Eğer genel merkez bayilik konusunu kabul ederse bundan sonraki süreçlerde firmanın desteği ve danışmanlığı etkili olmaktadır. Bulunan mağazanın iç tasarımı çizilerek, gerekli düzenlemeler hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Mağazanın içine ürünler de yerleştirildikten sonra açılış gerçekleştirilmektedir. Açılışa kadar geçen süreçte firma gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır. Bu firmadan bayilik konusundaki genel bilgiler bu şekildedir. Firmanın genel merkezi aranarak finansman bedeli hakkında bilgi alınabilmektedir. Firmanın bayilik için çok ağır şartları olmasa da hizmet kalitesini korumak için temel şartların yerine getirilmesini istemektedir. Bunlar dışında olması gereken resmi evrak işlemlerinin de tamamlanması gerekmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ