Kahve Diyarı Bayilik Şartları ?

Kahve Diyarı’nın tarihi 2005 yılına dayanmaktadır. İzmir Çankaya’da kurulmuştur ve çok kısa bir sürede 83 şubeye çıkmayı başarmıştır. Misafirlerine sundukları tüm kahveler kendi patentleri altındadır. Üretimleri ise yine Kahve Diyarı’na aittir. Firma ilk 8 yılda 125 bayi ve 1100 çalışan kapasitesine ulaşmıştır. Yıllık 15 milyondan fazla müşteri ziyareti, 120 milyon dolarlık pazar hacmi ve yıllık %90’ı bulan büyüme hızı ile Kahve Diyarı bayilik vermeye 2018 yılında da devam etmektedir.

Kahve Diyarı bayiliği ile ilgili bilinmesi gerekenler

 • Kahve Diyarı, bayilik veren firmalar arasında sizi uluslar arası kalite ve standartlara taşıyabilecek bir firma olarak diğer firmalardan ayrılmaktadır.
 • Şirket ismi sayesinde sürekli iş yapma fırsatı yakalarsınız. Böylelikle içeride sayısız müşterinin olduğu yoğun ama kazançlı günler geçirirsiniz.
 • Bayi olmadan önce eğitim almanız, sizi doğrudan bir üst aşamaya geçirir.
 • Herhangi bir sorun durumunda uzman personellerden destek alma şansı yakalarsınız.
 • Kaliteli personel bulma, işe alma ve yetiştirme için uygun teknikler öğrenirsiniz.
 • Ticari ve mali konular için teknik olarak fazladan bilgi edinebilirsiniz.
 • Küçük ve bağımsız işletmelerin maruz kalabilecekleri tüm risklerden daha en başında kurtulmuş olursunuz.
 • Kahve Diyarı bünyesindeki maliye ve hukuk danışmanlardan her zaman yararlanabilirsiniz.
 • Kuruluş esnasında leasing gibi kaynaklardan finansal yardım alabilirsiniz.
 • Reklam ve tanıtım için fazladan harcama yapmanıza gerek kalmaz.
 • Adaylara sağlanan franchising hizmeti ile birlikte kendi işinizi kurmanın getirdiği birçok olumsuzluktan yine iş birliği sayesinde etkilenmezsiniz.
 • Kendi bayiniz için muhasebe, satış, yönetim ve stoklama konularında Kahve Diyarı’ndan yardım isteyebilirsiniz.

Bayilik süreci hakkında bilgiler

Kahve Diyarı bayilik için ön görüşme yaparak ilk adımı atabilirsiniz. Burada size genel bir bilgilendirme yapılacaktır. Devamında ise size bir sunum yapılır ve yatırım koşullarından franchising sistemine kadar detaylı bilgiler verilir. Kahve Diyarı ile ortaklaşa verilen karar neticesinde belirlenen lokasyona dair fizibilite çalışmaları yapılır. Sonrasında firmanın mimarları gayrimenkul için proje hazırlığı yapar. Bu projenin de sunumu yapılıp karşılıklı olarak anlaşmaya varıldıktan sonra sözleşme imzalanarak inşaat yapım ve bakımına geçilir.

Kahve Diyarı sizi bu aşamadan sonra yukarıda da belirttiğimiz gibi yalnız bırakmaz.

Sıra personel alımlarına ve eğitimlerine gelir. İnşaat sürecinin bitmesine az bir zaman kala, İnsan Kaynakları’nın çalışmaları ile personel seçimi yapılır ve eğitimleri verilir. Geriye sadece açılış kalmıştır. Kahve Diyarı’nın tecrübeli operasyon ekibi, son değişiklikleri de yapar ve mağazanın teslimini gerçekleştirilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. osman aksan dedi ki:

  bu sektör artık çok yayıldı bunun bayiliğini herkes alabilir ama biraz masraflıdır ama güzel kazanç sağlar daimi müşterisi olduğu zaman çok büyük kazançlar sağlar

 2. nisanur gorul dedi ki:

  bu sektör hızla yayılmakta ve türkiyenin her yerinde açılmakta yoğun rağbet gören bir sektör böyle bir işyeri açmak isteyenler firmayla bir ön görüşme yaparak kabul edilmeleri halinde bu sektöre girebilirler

BİR YORUM YAZIN