BIST 100 1.075 1.41 | 14.93
BRENT PETROL 44,99 1.33 | 0.59
EURO 8.5762 0.63 | 0.05
EURO/USD 1.17407 -0.37 | 0.0
GRAM ALTIN 476.312 -0.15 | -0.72
USD 7.3018 0.28 | 0.02
STERLIN 9.5462 0.58 | 0.05
BITCOIN/USD 11864,6
BITCOIN/TRY 86688,82

Kahve Dünyası Bayilik Şartları 2019

Kahve Dünyası bayilik (franchise) sistemi sayesinde Türkiye genelinde 34 ilimizde ve yurt dışında 200'den fazla mağaza olmak üzere toplamda 450'den fazla mağazası ile tüketicilere hizmet vermektedir. Tecrübesi ve alanında sunduğu özenli hizmet ağıyla adını bu sektörde fazlasıyla sağlamlaştırmış bir markadır. Kahve, tüm ülkelerin ekonomisinde hatırı sayılır biçimde ticareti yapılan ve kendi pazarı bulunan bir üründür. Kahve dünyası Türkiye’de de son derece hızlı büyüme gösteren bir kahve firması durumundadır ve bu yönüyle girişimcilerin de çok fazla dikkatini çekmektedir.

Kahve Dünyası Bayilik Şartları

Firma olarak Kahve Dünyası bayilik özelliğine sahip olmak isteyen girişimcilerin temelinde taşımasını istedikleri şartlara gelecek olursak;

  • Firma hedefleri yönünde ilerleyecek; benimsedikleri vizyona kendilerini tam anlamıyla verebilecek olmaları,
  • Müşteri hizmetini en kusursuz haliyle sürdürebilir olmaları
  • İşletme türü olarak hayata geçirilmiş franchise hizmetini kavramaları ve bu siteme odaklı çalışabileceklerine inanmaları 
  • Yüksek kalitedeki ürünlerini firmanın kendilerine özgü oluşturdukları konsept dışına çıkmadan aynı kalitede halka sunabilecek olmalarıdır.

Bu temel özelliklerin dışında kalan sözleşme detaylı bayilik şartları da, internet sitelerinde bulunan telefon numaraları ve diğer iletişim kanallarıyla irtibata geçildiği takdirde, temel özelliklerde uygun bulunan girişimcilerle paylaşılmakta ve tüm detaylar konusunda bayilik almak isteyen bu girişimciler bilgilendirilmektedir. Bayilik ücreti şehir ve büyüklüğüne göre de farklılık göstermektedir.

Kahve Dünyasının Bayilik Desteği

Müşteri odaklı olan eşsiz yapısı ve tecrübeli kadrosuyla hizmet kalitesini daima ileriye taşımaya yönelik bir anlayış içerisinde olan kahve dünyası, sunduğu bayilik desteği ile de rakiplerini gerisinde bırakmayı başarmıştır. Firma vizyonu odaklı çalışan küçük girişimcilerin, bu büyük pazar ağının en büyüklerden olan, kahve dünyası adı altında toplanmalarına imkan sağlamış ve kendilerini sistemin bir parçası gibi hissetmeleri hedeflenmiştir. Kahve Dünyası bayilik desteğini koşulsuz olarak gerçekleştirerek bayilerinin kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. Böylece firma yılların tecrübesinin vermiş olduğu uzmanlığını her daim ortaya koyar ve müşteri beklentilerini tam anlamıyla bilir anlar ve müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak bayiliğe de tam destek sağlayarak marka isminin hakkını verir. Kahve Dünyası bünyesindeki bayiliklere her anlamda her zaman destek ve bu konuda rakipsizdir.

Kahve Dünyasını Neden Seçmelisiniz?

Kahve Dünyasının belirlemiş olduğu iş modelinin önceliğinde; müşteri beklentileri ve en iyi hizmet en kaliteli şekliyle nasıl sunulur prensibi bulunmaktadır. Birçok rakibinden farklı olarak self-servis yerine masaya servis hizmetinin sunulması, kahvelerin yanında ufak tadımlık sürprizlere yer vermesi ve Türk kahvesinin çeşitliliğinin ön planda tutulmasıyla birlikte Türk kültürünü ön plana çıkarması bakımından da üstünlüğünü sunmuştur. Kahve Dünyası hızlı bir ilerleyiş içinde büyümeye ve gelişmeye devam etmekte ve vizyonunu her geçen gün genişletmektedir. Yukarıda sıralanan tüm özellikler Kahve Dünyası bayilik başvuru sürecinin olumlu sonuçlanmasının temel dinamiklerini oluşturmaktadır.

Kahve Dünyası İletişim Bilgileri

Adres: Ömer Avni Mah., Meclisi Mebusan Cad., İnebolu Sk., Ekemen Han No:1 Kat:4 Beyoğlu / İstanbul
Telefon: (0212) 244 07 00
Faks: (0212) 244 10 21
E-Posta: info@kahvedunyasi.com
Web Adresi: www.kahvedunyasi.com

Ülkemizde 3.nesil nitelikli kahve sektörüyle beraber oldukça fazla rağbet görmeye başlayan kahve dükkanları, yerli üretim yapan Kahve Dünyası gibi markalarlada oldukça fazla kitleye ulaşmış durumda. Türk kahvesi içmek isteyende, filtre kahve veya latte içmek isteyende Kahve Dünyasına uğradığında bu lezzetlere ulaşabiliyor. Sizde bir kahve severseniz ve girişimci ruhunuzda varsa, artık global bir marka haline gelmiş olan Kahve Dünyası markasını bayilik için tercih edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!