Banka ve Krediler

Kahve Dünyası Bayilik Şartları

Kahve Dünyası Bayilik Şartları

Kahve Dünyası Türkiye genelinde yayılmış, tecrübesi ve alanında sunduğu özenli hizmet ağıyla adını bu sektörde fazlasıyla sağlamlaştırmış bir markadır. Kahve, tüm ülkelerin ekonomisinde hatırı sayılır biçimde ticareti yapılan ve kendi pazarı bulunan bir üründür. Kahve dünyası Türkiye’de de son derece hızlı büyüme gösteren bir kahve firması durumundadır ve bu yönüyle girişimcilerin de çok fazla dikkatini çekmektedir. Firma olarak Kahve Dünyası Bayilik özelliğine sahip olmak isteyen girişimcilerin temelinde taşımasını istedikleri şartlara gelecek olursak;

*firma hedefleri yönünde ilerleyecek; benimsedikleri vizyona kendilerini tam anlamıyla verebilecek olmaları,
*müşteri hizmetini en kusursuz haliyle sürdürebilir olmaları,
*İşletme türü olarak hayata geçirilmiş franchise hizmetini kavramaları ve bu siteme odaklı çalışabileceklerine inanmaları,
*Yüksek kalitedeki ürünlerini firmanın kendilerine özgü oluşturdukları konsept dışına çıkmadan aynı kalitede halka sunabilecek olmalarıdır.

Bu temel özelliklerin dışında kalan sözleşme detaylı bayilik şartları da, internet sitelerinde bulunan telefon numaraları ve diğer iletişim kanallarıyla irtibata geçildiği takdirde, temel özelliklerde uygun bulunan girişimcilerle paylaşılmakta ve tüm detaylar konusunda bayilik almak isteyen bu girişimciler bilgilendirilmektedir. Bayilik ücreti şehir ve büyüklüğüne göre de farklılık göstermektedir.

Firmanın Sunduğu Bayilik Desteği

Müşteri odaklı olan eşsiz yapısı ve tecrübeli kadrosuyla hizmet kalitesini daima ileriye taşımaya yönelik bir anlayış içerisinde olan kahve dünyası, sunduğu bayilik desteği ile de rakiplerini gerisinde bırakmayı başarmıştır. Firma vizyonu odaklı çalışan küçük girişimcilerin, bu büyük pazar ağının en büyüklerden olan, kahve dünyası adı altında toplanmalarına imkan sağlamış ve kendilerini sistemin bir parçası gibi hissetmeleri hedeflenmiştir. Kahve Dünyası bayilik desteğini koşulsuz olarak gerçekleştirerek bayilerinin kendilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. Böylece firma yılların tecrübesinin vermiş olduğu uzmanlığını her daim ortaya koyar ve müşteri beklentilerini tam anlamıyla bilir anlar ve müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak bayiliğe de tam destek sağlayarak marka isminin hakkını verir. Kahve Dünyası bünyesindeki bayiliklere her anlamda her zaman destek ve bu konuda rakipsizdir.

Kahve Dünyasını Öne Çıkaran Özelliği

Kahve Dünyasının belirlemiş olduğu iş modelinin önceliğinde; müşteri beklentileri ve en iyi hizmet en kaliteli şekliyle nasıl sunulur prensibi bulunmaktadır. Birçok rakibinden farklı olarak self-servis yerine masaya servis hizmetinin sunulması, kahvelerin yanında ufak tadımlık sürprizlere yer vermesi ve Türk kahvesinin çeşitliliğinin ön planda tutulmasıyla birlikte Türk kültürünü ön plana çıkarması bakımından da üstünlüğünü sunmuştur. Kahve Dünyası hızlı bir ilerleyiş içinde büyümeye ve gelişmeye devam etmekte ve vizyonunu her geçen gün genişletmektedir. Yukarıda sıralanan tüm özellikler Kahve Dünyası bayilik başvuru sürecinin olumlu sonuçlanmasının temel dinamiklerini oluşturmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ