BIST 100 114.808 -0.85 | -985.03
BRENT PETROL 43,27 2.17 | 0.92
EURO 7.7482 0.15 | 0.01
EURO/USD 1.12981 0.13 | 0.0
GRAM ALTIN 397.104 -0.18 | -0.73
USD 6.8597 0.0 | 0.0
STERLIN 8.6611 0.15 | 0.01
BITCOIN/USD 9263,16
BITCOIN/TRY 63582,36

Kredi Go Nedir, Nasıl Kullanılır?

Teknolojinin gelişmesi, buna bağlı olarak yeni cihazların çıkması, mobil cihazların herkes tarafından kullanılır olması yüzünden her an internete ulaşılabilmekte ve de günlük hayatta yapılabilecek bütün işlerden bu cihazlar sayesinde yapılabilmektedir. Turizmden sağlığa, ticaretten alışverişe, devlet kurumları işlemlerinden sosyal medyaya, haber konularından finans ve bankacılık sektörüne kadar birçok alanda yeni mobil teknolojiler kullanılır olmuştur. Bu teknolojilerin başında akıllı telefonlar gelmektedir. Artık hemen hemen herkeste en az bir adet akıllı telefon bulunmakta ve bu telefonlar ile her daim internete giriş yapılarak günlük işler halledilmektedir. Bu günlük işlerden en yaygın olanlardan birisi de bankacılık sektörüdür.

Bankalar gelişen bu teknolojiye ayak uydurur olmuşlar ve müşterilerine bu tarzda hizmetler sunmaya başlamışlardır. Akıllı telefonlarda kullanılan bankacılık uygulamaları buna en güze örneklerdendir. Artık her bankanın bir akıllı cihaz uygulaması bulunmaktadır. Müşteriler bu uygulamalar sayesinde havale yapmakta, eft gerçekleştirmekte, kredi notlarını öğrenip kredi başvuruları yapmakta ve gelen sonuçlara göre hareket edebilmektedirler. Bu yeni mobil teknolojiye ayak uyduran ve bir akıllı telefon uygulaması piyasaya süren bankalardan birisi de QNB Finansbank’tır. QNB Finansbank tarafından geliştirilen ve müşterilerin kullanımına sunulan mobil uygulamalardan birisinin adı kredi go olarak belirlenmiştir.

Kredi Go Uygulamasına Genel Bakış

Bu uygulama QNB Finansbank tarafından tasarlanmış olan yeni bir mobil uygulamadır.  Son günlerde telefona nasıl indirilir? Kredi başvurusu nasıl yapılır? Gibi sorular çokça sorulmaya başlanmıştır. Gayet pratik bir uygulama olan kredi go uygulaması hızlı kredi kullanmak için geliştirilmiş bir uygulamadır. Eğer sık sık nakit ihtiyacı hissediyorsanız mutlaka cep telefonunuzda olması gereken uygulamalardandır. Güvenli bir kredi uygulamasıdır.  Uygulamadan yaralanmak için Finansbank müşterisi olmanıza gerek bulunmamaktadır. Herhangi bir banka müşterisi de bu uygulama sayesinde anında hızlı bir kredi başvurusu yapabilmektedir. Tabi kredi başvurusu yaptıktan sonra krediniz onaylanmışsa ve Finansbank müşterisi değilseniz mutlak en yakın bir Finansbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Bu uygulama ile belirtilen bilgileri giriş yaparak istediğiniz oranlarda kredi başvurusu yapabilmektesiniz. Kredi başvurularında başvurulan diğer bir yöntem olan SMS ile kredi başvurusunda olduğu gibi acaba sonucu ne oldu ya da bilgileri doğru mu yazmıştım gibi endişelere kapılmanıza gerek kalmayacaktır.  Yapmış olduğunuz başvuruları yine uygulama üzerinden kolayca öğrenebilmektesiniz.

Bu konununda ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz!
Finansbank İnternet Bankacılığı Nasıl Kullanılır?

Kullanıcılar İçin Pratik Uygulama Araçları

Bu uygulama birçok aracı da içerisinde barındırmaktadır. Bunlardan birisi de kredi go uygulamasının hesaplama işlemleri yapabilmesidir. Sizin yapmanız gereken tek şey ihtiyacınız olan kredi rakamını ve vadeyi seçmeniz olacaktır. Kredi hesaplamasını uygulama otomatik olarak yapacaktır.  Masrafların ne kadar olduğu, geri ödeme planı ve detayları gibi ihtiyacınız olan bilgiler çok kısa süreler içinde karşınızda olacaktır.  Uygulamayı kullanan kullanıcıların merak ettiği soruların cevap bulduğu çok güzel bir bölümde barındırmaktadır bünyesinde.  Bu bölümün ismi Kredi Doktorumdur.  Kredi doktorum bölümünde kullanılabilecek tüm krediler hakkında merak edilen her türlü soru ve cevaplar vardır. Kredi notunuza göre size faiz oranlarını ve vadelerini kredi go uygulaması detaylı sunmaktadır. Uygulamayı kullanarak yapacağınız kredi hesaplamalarında;

  1. Alınacak ücretler
  2. Kredi tutarı
  3. Toplam maliyet oranları
  4. Kredi vadesi
  5. Kredi taksit tutarı
  6. Kredi tahsisi ücreti
  7. Sigorta prim tutarı
  8. Yıllık toplam maliyet gibi başlıklar ile mükemmel detaylar karşınıza gelecektir. Bu karşınıza çıkan rakamların detaylarını Finansbank şubelerinde rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Finansbank yapılan başvuruları istediği gibi değerlendirme, değişen piyasa koşullarına göre kampanya şartlarını değiştirme hakkını elinde bulundurmaktadır. Apple cihazlar ve Android cihazlar için AppStore ve Google Play Store üzerinden kredi go uygulamasını rahatlıkla indirebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (2)

melehat pınar

24 Ocak 2018, 06:49

Uygulama QNB finansbank gibi büyük bir banka tarafından yapıldığı çok belli oluyor kullanımı felan gerçekten çok rahat artık genellikle kredi go'yu tercih ediyorum.

Cevap Ver

caner marsu

15 Ocak 2018, 07:01

Mobil o kadar geliştiki artık tek tuşla nakit olarak para alabiliyoruz, gerçekten çok güzel bir sistem hazırlanmış, basit ve kolay arayüzü sayesinde her türlü işlemli kolaylıkla yapabiliyoruz.

Cevap Ver

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!