BIST 100 1.075 1.41 | 14.93
BRENT PETROL 45,16 1.71 | 0.76
EURO 8.5651 0.44 | 0.04
EURO/USD 1.17518 -0.28 | 0.0
GRAM ALTIN 475.68 -0.28 | -1.33
USD 7.2857 -0.01 | 0.0
STERLIN 9.5301 0.36 | 0.03
BITCOIN/USD 11905,57
BITCOIN/TRY 86564,21

Kredi Kartı Aidatı Almayan Bankalar 2018

Her bankanın çalışma şekli ve koşulları farklıdır. Kimi bankalar yapılan her bir işlem için müşterisinden masraf keserken kimi bankalar da kendileri ile çalışılması durumunda bu ücretleri kesmemek adına bir anlaşma sağlamaktadır. Bahsi geçen bu masraflar arasında kredi kartı aidatları ve işlem masraflar gibi bilumum ücret kesimini taahhüt eden bankalar bulunmaktadır. Aidatsız kredi kartı veren bankalar içerisinde 2018 yılı için pek çok banka bulunmaktadır.

Yapı Kredi Bankası

World Eko kredi kartından her hangi bir aidat ücreti almayan Yapı Kredi Bankası her kredi kartında olduğu gibi bu kartta da World para puanları ile birlikte müşterilerine hizmet vermektedir. Ödeme talimatı verilerek hızlı bir şekilde gerçekleştirilen ödemelerin yanı sıra 50 TL limitine kadar olan ödemeler temassız bir şekilde yapılabilmektedir.

Odeabank

Bank'o Card kredi kartı için yıllık ya da aylık aidat ücreti almayan Odeabank, taksitli avans ve nakit avans seçenekleri ile birlikte hizmet veren bir bankadır.

Garanti Bankası

Flexi bonus kredi kartı üzerinden aidat ücreti almayan Garanti Bankası, bu kredi kartı ile birlikte taksitli ödeme imkanı sunarken puan biriktirmenize ve birbirinden farklı kampanyalardan yararlanmanıza da olanak sağlamaktadır.

İş Bankası Maximum Kredi Kartının aidatsız versiyonu hakkında bilgi almak için, İş Bankası Maximum Aidatsız Kredi Kartı başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz!

Finansbank

Fix Card kredi kartı kullanıcılarından aidat kesintisi almayan Finansbank, kartın ilk alımında sadece 15 TL değerinde bir ücret talep etmektedir. Çeşitli para puanlardan ve kampanyalardan bu kart ile yararlanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Akbank

Taksitli borç transferi adlı yöntem ile Akbank Free kredi kartı sayesinde taksitlendirme işlemini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Akbank Free kredi kartı da aylık aidat kesintisi almayan kredi kartı seçeneklerinden bir tanesi olarak Akbank müşterilerinin kullanabileceği bir kredi kartıdır.

INGBank

İşi dolayısı ile ya da kişisel olarak uçakla sürekli seyahat etmeyi seven kişiler için ING Bankası'nın sunduğu Pegasus Plus kredi kartı seçimi oldukça uygun bir kredi kartı olacaktır. Hem aidat almayan hem de Pegasus hava yolları ile yapacağınız her uçuşta size para puan kazandıran bu kredi kartı müşterilere özel taksit imkanlarından yararlanma fırsatı da sunmaktadır.

İş Bankası

Sinemaseverler için oldukça kullanışlı olan Maksimum kredi kartı CineMaximum salonlarında yer alan bütün filmleri daha uygun bir şekilde izlemenize olanak sağlamaktadır. Ayrıca Maksimum kart kullanıcılarına İş Bankası aylık aidat kesimini de almamakta ve taksit imkanından yararlanabilmelerini sağlamaktadır. Verilen bankalara ait olan kredi kartlarının bir kısmından hem yıllık hem de aylık aidat kesintileri yapılmamakla birlikte bir kısmından sadece yıllık aidat kesim ücreti çok cüzi bir miktarda alınmaktadır. Bu kredi kartları çıkartılmadan önce yıllık aidat kesimlerinin tutarlarının öğrenilmesi gerekmektedir. Kredi kartlarının çıkarılması için yaşadığınız şehirdeki en yakın şubeye gidebilir, ya da SMS yöntemi ile başvuruda bulunabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!