Kuryenet Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2019

Kurumsal veya bireysel dağıtım işleminin yapılmasını sağlayan Kuryenet, müşteri istekleri doğrultusunda bu işlemi gerçekleştirdiği için 0212 444 93 93 veya 0850 222 93 93 numaralı telefon numaralarını kullanarak irtibata geçebilmektedir. Kurumsal veya bireysel gönderilerinizi anlık takip edebilmek için www.kuryenet.com.tr adresinden de Kuryenet Gönderi Takip işlemi yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmelerde müşteri veya alıcılar varsa isteklerini belirtebilir hizmet alımı ile ilgili görüş ve önerilerde bulunabilir. Çağrı Merkezi ile yapılan görüşme haricinde kuryenet kurumsal web sitesine girmek suretiyle gönderi barkod numarasının sisteme belirtilmesi sonucunda da gönderi ile ilgili son duruma detaylı bir şekilde ulaşabilmek mümkün olmaktadır. Aynı şekilde müşteri ve alıcılar kurumsal web site üzerinden de öneri ve isteklerde bulunabilmekte şikayetleri olması halinde bu durumu pratik ve hızlı bir şekilde belirtebilmektedir.

Kuryenet Gönderi Dağıtım Süreci

Gerek deneyimli personelleri gerek araç filosu kapasitesi ile gönderi dağıtımı, adres belirlemesi ve gönderi iadesi işlemlerini son derece titizlikle ve belli kurallar dahilinde gerçekleştiren Kuryenet firmasından işlemi yapan müşterilerin aldıkları hizmetten memnun bir şekilde ayrılması için gereken kalite standartlarına son derece dikkat edilmektedir. Paketin kuryeye iletiminden alıcıya ulaşana kadar geçen süreç içerisindeki gelişmeler anlık olarak kuryenet sistemi üzerinden takip numarası, soyad bilgisi, cep telefonu numarası ve sistem tarafından verilen doğrulama kodu girilmek suretiyle gerçekleştirilebilmektedir.

Kuryenet Gönderi Takibiyle İlgili Diğer Hususlar

Genel olarak belirlenen Kuryenet prensipleri gereği normal koşullar altında ilgilinin gönderinin 15 günlük süre içerisinde 2 farklı zaman diliminde alıcı adresine uğramak suretiyle teslimi hedeflenmektedir. İlk uğramada teslimat işlemi olumsuz bir şekilde sonuçlanırsa kuryenet tarafından ilgili alıcıyla iletişime geçilerek ikinci uğrama zamanı kararlaştırılmaktadır. Kuryenet Gönderi Takip süreciyle ilgili olarak burada belirtilen sürelerin dikkate alınması ve bu sürece şehirlerarası kargolama aşamasında geçen sürelerin dahil edilmemesi gereklidir.

Kuryenet Gönderi Takip Sorgulama

Kuryenet firmasında kurumsal veya bireysel gönderilerinizi anlık takip etmekte mümkün. Aşağıda ki linkleri kullanarak kurumsal veya bireysel kargo gönderim takip işlemlerininizi gerçekleştirebilirsiniz. Kuryenet gönderi takip işlemi yapabilmek için, gönderi işlemi sırasında size verilecek takip numarasını ilgili alana girip Gönderiyi Sorgula butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Bireysel kargo takip sorgulama:

https://musterihizmetleri.kuryenet.com.tr/MusteriHizmetleriKuryenet/GonderiSorgulama.aspx

Kurumsal kargo takip sorgulama:

https://takip.kuryenet.com.tr/BankaTakip/Login.aspx

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN