Loris Parfüm Bayilik Şartları?

Loris parfüm bayilik şartları, firmanın sağlamış olduğu fırsatlar sebebiyle girişimciler tarafından araştırılmaktadır. Loris parfüm, bay ve bayanlara yönelik çok sayıda parfüm seçeneği sunan güçlü bir firmadır. Parfüm dışında farklı birçok kozmetik ürünün satışını da yapan Loris, iş ortaklarına bu konuda ciddi katkı yapmaktadır. Çok büyük ve köklü bir grup olan Loris, girişimcilerin dikkatini çekmektedir.

Loris Parfüm Bayilik Şartları Nelerdir?

Loris son yıllarda marka haline gelmiş ve birçok yeni şube açma başarını göstermiştir. Ürünlerin üretimini kendisi yapan Loris, ülke çapında daha fazla ürün satabilmek için girişimcilere bayilikler vermektedir. Loris parfüm bayilik şartları konusunda ilk olarak yapılması gereken, başvuru formunun doldurularak başvuru yapılmasıdır. Bu form, firmanın internet sitesinden doldurulabilmektedir. Form doldurulurken iletişim numarası da istenmektedir. Firma yetkileri, başvuru yapan girişimciyi arayarak bazı konularda sorular sormaktadır. Bu sorular ve istenen şartlar kısaca şu şekildedir:

  • Kurulması planlanan parfümeri hakkında genel bilgiler istenmektedir. Dükkânın yeri, cadde ya da sokağın işlekliği hakkında genel bilgiler alınmaktadır.
  • Kurulması planlanan il ya da ilçenin nüfusu ve dükkânın kurulacağı yere yakın olan nüfus yoğunluğu hakkında sorular sorulmaktadır.
  • Parfümeri için düşünülen dükkânın ölçüleri sorulmaktadır. Loris, dükkânın en az 10 m2 olmasını istemektedir.
  • Yatırım için düşünülen miktar ve nerelere kullanılacağı ile ilgili sorular sorulmaktadır. Loris, en az 10 bin liralık bir yatırımın yapılmasını istemektedir.

Loris Parfüm Bayilik Şartları ve İşyerinin Önemi

Loris parfüm bayilik şartları, genel hatlarıyla bu şekildedir. Burada dikkat edilmesi gereken hususların başında dükkânın boyutu ve yeridir. İşlek bir caddede bulunan ve yeterince büyük olan bir dükkân işletmecisine güzel kazançlar getirmektedir. Dükkânın iç tasarımının da özenli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Dükkâna yapılacak yatırım biraz yüksek olacaktır fakat ilerleyen süreçte bu yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edilecektir. Dükkânın dışına güzel bir tabela yapılması gerekmektedir. Bunun dışından dükkânın içi de düzenlenmeli ve yeteri kadar ürün alınması gerekmektedir.

Parfüm bayiliği ile ilgili diğer bir marka olan Eyfel Parfüm firmasının bayilik şartlarını merak ediyorsanız, Eyfel Parfüm Bayilik Şartları ? başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz!

Loris Parfüm Bayilik Şartları ve Gerekli Evraklar

Loris bayiliği aldıktan sonra dükkânın açılması için bazı evraklar gerekmektedir. Öncelikle dükkân sahibinin SGK’ya kayıtlı olması yani sigortalı olması gerekmektedir. Aksi durumda kaçak çalışıyor gözükecektir. İş yeri için belediyeden ruhsat alınması gerekmektedir. Bunlardan sonra vergi dairesine gidilerek kayıt yaptırılmalı ve vergi numarası alınması gerekmektedir. Bu evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlanması, ileride yaşanacak sorunları önleyecektir.

Loris Parfüm Bayilik Başvuru Formu : http://www.lorisparfum.com/bayilik

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN