Madame Coco Bayilik Şartları

Yatak örtüsü, nevresim, yastık, yorgan, çarşaf ve benzeri pamuklu ürünler dendiği zaman ilk akla gelen isimlerden biri Madame Coco’dur. Renklerde abartıya kaçmadan tamamen doğal renklere odaklanan Madame Coco, ürünlerinde kişinin duygularına hitap etmeyi öne çıkarmaktadır. Aynı zamanda eski ve yeninin eşsiz birlikteliğini ürünlerine yansıtmaktadır.

Madame Coco ürünleri arasında, sadece yatak odası değil, banyo tekstil ürünleri, mutfak tekstil ürünleri, ev giyim ürünleri, çeşitli dekorasyon malzemeleri ve dekoratif sabunlar, dekoratif objeler, Madame Coco bardak gibi çeşitli aksesuarlar da bulunmaktadır.

Madame Coco firması 2011 yılında kurulmuştur ve kısa sürede mağaza sayısını arttırarak bugün ciddi bir marka haline gelmiştir. Bu alanda daha önce kurulan birçok bilinir firmanın önüne geçmeyi başarmıştır. Bugün hedefi, hala mağaza sayısını arttırmak ve daha çok tüketiciye ulaşmaktır. Bu nedenle talep eden girişimcilere bayilikler vermektedir.

Bayilerin açacakları mağazaların, 400-1000 metrekare arasında kullanılabilir bir alana sahip olması isteniyor. Ayrıca toplam alanın yüzde 10’unun depo olarak ayrılması isteniyor. Bu büyüklükler verimlilik ve karlılık bakımından mümkün olan en fazla ürün çeşitliliğinin konulması ve sergilenmesi için gereklidir. Bayilik başvurusu uygun bulunursa, belirlenen mağaza lokasyonu merkez tarafından ziyaret edilir ve istenilen standartlara uygun olup olmadığına karar verilir.

Ayrıca girişimcinin bir pazar araştırması yapması ve rakipler, fiyat politikaları ve pazardaki ürün gruplarını incelemesi beklenmektedir. Bu çalışma perakende satış fiyatının belirlenmesi için önemlidir. Madame Coco her zaman rekabetçi fiyatlarla satış yapma esasını belirlemiştir.

Madame Coco, marka kullanım ücretini, piyasa koşullarına ve potansiyeline bağlı olarak belirlemekte ve bu ücretin peşin olarak ödenmesini ve bankadan bir garanti mektubu alınmasını talep etmektedir.

Aynı sektörden olan mağaza ve internet üzerinden satış yapan English Home firmasının bayilik şartlarını merak ediyorsanız, English Home Bayilik başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz!

Bayilik başvurularında, Madame Coco, adaptasyon süresini ve faaliyet kalitesini arttıracağı için girişimcilerin perakende tecrübesine sahip olup olmamasına önem vermektedir. Bir anlamda bu deneyim, sermaye yeterliliğinden daha önemli bir nokta olmaktadır.

Madame Coco, mağazalarında uyguladığı standart bir dekorasyon anlayışına sahiptir. Dekorasyon firmaları konusunda Madame Coco aracı olmaktadır. Ancak bütün dekorasyon masrafları bayiler tarafından karşılanmaktadır.

Bayilerde kullanılacak yazılımlar merkez tarafından sağlanmaktadır. Bilgisayar altyapısı bayi tarafından kurulacak, ancak programlar merkez server üzerinden online olarak kullanılacaktır.

Bayilerde ürün planlama ve ürün yönetimi, merkezdeki planlama ekibi tarafından yönetilecek ve ürün tedariki düzenli olarak yapılacaktır.

Bu koşullar sağlandığı takdirde bayi ile sözleşme imzalanmaktadır.

Madame Coco ürünleri, hedef kitlesi ve bayilik koşulları hakkında daha ayrıntılı bilgiler firmanın https://www.madamecoco.com/ web sitesi üzerinden, https://www.madamecoco.com/iletisim linki üzerinden ya da franchising@madamecoco.com e-posta adresinden temin edilebilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN