BIST 100 1.328 -1.02 | -13.76
BRENT PETROL 48,28 1.03 | 0.49
EURO 9.3432 -0.39 | -0.04
EURO/USD 1.19595 0.4 | 0.0
GRAM ALTIN 448.829 -1.9 | -8.72
USD 7.8087 -0.74 | -0.06
STERLIN 10.3831 -1.19 | -0.13
BITCOIN/USD 17814,8
BITCOIN/TRY 139582,5

Mado Bayilik Şartları

Mado denilince zihinlerimizde canlanan ilk şey şüphesiz ki her mevsim yiyebileceğimiz o eşsiz dondurmalardır. Müşteri memnuniyetini önceliği olarak benimsemiş mado kültürü;  kalite çizgisini sürekli olarak ilerletmeyi başarmış ve kendisini bir marka statüsüne yükseltmiştir. Yurt içinde ve yurt dışında açılmış olan şubeleriyle de, eşsiz tadını ve kalitesini tüm dondurma severlerle buluşturmuştur.

Bir firmanın büyümesi ve vizyonunu sürekliliğe dayalı daima genişletmesinde ki en büyük etkenlerden biride şüphesiz ki; bayiliklerine verdiği destektir. Bu bağlamda Mado yönetimi son derece özverili bir yaklaşım sergilemektedir. Bu büyük markanın çatısı altında olmak isteyen girişimcilere eğitim, pazarlama, müşterilere en doğru yaklaşım, uygun yer seçimi ve daha birçok geliştirici formüller ilk günden itibaren sunulmaktadır. Peki, nedir bu işletmede yerini almak isteyen girişimcilerden beklenen Mado bayilik şartları ve açılış sürecine kadar izlenen aşamalar;

  • Mado ailesine atılmak istediğine dair telefon posta ya da mail yoluyla başvuruda bulunulması
  • Franchising Bölümü tarafından başvurunun değerlendirme süreci
  • Girişimcinin başvurusunda beyan ettiği ve uygun olarak gördüğü yerin incelenmesi aşaması
  • Franche sisteminin girişimciye detaylarıyla anlatılması ve Mado ailesine uyumluluğunun saptanması
  • Beyan edilen yerin fizibilite çalışması yapılarak, avantajlarının ve dezavantajlarının belirlenmesi
  • Sözleşmenin hazırlanması ve gerekli evrakların tamamlanmasıyla birlikte imzaların atılması
  • Mevcut yerin Mado konseptine uygun olması için mimari tasarıma geçilmesi ve fiyatlandırılmanın belirlenmesi
  • Personel alımı ve oryantasyon yani işe uyumluluk eğitiminin verilmesi
  • Reklam çalışmaları ve ürün temini
  • Açılışın gerçekleşmesi

Mado yönetimi bu süreçlerin tümünde;  operasyon ekibi ve konusunda uzman olan franchising bölümü çalışanlarıyla, her adımda desteğini sonuna kadar sağlamaktadır. Böylece Mado bayilik aşamasının en önemli aşamaları tamamlanmaktadır.

Mado  Dükkanları ve Genel Konsept

Dondurma kültürünü sokak dondurmacılığından çıkarıp kafe kültürüyle bütünleştiren ve müşteri memnuniyetiyle de bu yaklaşımı taçlandıran mado ailesi yüksek kaliteli ürünlerini dondurma severlerle ilk gün ki lezzetiyle buluşturmaya devam etmektedir. Mado  dükkanlarının genel konseptinde trafiğin uygun olduğu cadde üzeri mekanlar, park ve ulaşım kolaylığı, tercihen 200m2 üzeri katlı binalar ve bahçe ya da teras içeriğine sahip alanlar tercih edilmektedir. Dükkanların genel özelliği çok iyi aydınlatılmış ve hiçbir zaman hijyen yönünden taviz vermemiş olmasıdır. Mado bayilik konsepti kapsamında oldukça ayrıntılı bir program uygulamaktadır. Bu programa uymayan bayi adaylarının adaylık süreci olumsuz bir sonuçla sona ermektedir.

Mado Eşsiz ve Mevsimsiz Lezzet

Kim demiş kışın dondurma yenmez diye; bu anlayış mado ailesi sayesinde tamamen aşılmış ve eşsiz mado lezzeti her daim damaklarımızı şenlendirmeyi sürdürmüştür. Sadece dondurma sevenlerin adresi değildir mado dükkanları, dondurma çeşitliliğinin yanında; şerbetli ve sütlü tatlıları, salep çeşitleri, sıcak soğuk içecekler, pastalar ve her zevke uygun börekleriyle de,  sunum zenginliğini müşterileriyle buluşturmaktadır. Mado kendinizi iyi hissedebileceğiniz sıcacık bir aile ortamı gibidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (5)

mehmet aslan

02 Nisan 2018, 05:29

Mado zaten oldukça bilinen bir firma, bizim mahallede daha mado yok bakalım eğer gerekli işlemleri yapabilirsem hemen açacağım.

Cevap Ver

caner özer

01 Nisan 2018, 01:56

Bayilik alma şartları çok zor gelmedi bana, bir tek bayilik almak kaldı gerisine dükkanımızı açacağız.

Cevap Ver

ismail yaman

01 Nisan 2018, 01:39

Eskiden bizim buradada mado vardı arkadaşlarla şakalaşırdık bir tane açalım diye, o zamanki şakamız bugün gerçeğe dönüşüyor artık dükkanı seçtik bayiliğimizide alacağız.

Cevap Ver

ayhan çetin

29 Mart 2018, 09:02

Yavaş yavaş yaza giriyoruz yeni meslek olarak mado'dan bayilik almak istiyorum ancak ailem şuanlık onay vermedi.

Cevap Ver

osman aral

29 Mart 2018, 05:32

Uzun zamandır aklımda olan bir projeydi madodan bayilik almak, yazda geliyor zaten her şeyi yerine oturtup bayiliğimi alacağım allah izin verirse.

Cevap Ver

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!