Banka ve Krediler

Mail Okuyarak Para Kazanma Yöntemi

Mail Okuyarak Para Kazanma Yöntemi

Kulağa ne kadar tuhaf geliyor değil mi? Gönderilen mailler mutlaka özel olmalı, özel bir anlam taşımalı ve sadece gönderilen kişi tarafından okunmalı. Ancak internet öyle bir dünya ki ve öylesine iş fırsatları ile dolu ki, bugün e-posta mesajları okuyarak, eksik teklifleri tamamlayarak, bazı anketlere katılarak ya da online oyunlar oynayarak para kazanmak mümkündür. Gerçekten de mail okuyarak para kazanmak artık mümkündür.

Bu yönde faaliyet gösteren çok sayıda site olsa da, çok dikkatli olmak ve güvenilir ve bu işi profesyonel olarak yapan siteler ile çalışmak çok önemlidir. Aksi halde çabaların boşa gitme riski oldukça yüksek. Ancak doğru çalışan ve ödemelerini aksatmayan, hatta bazı promosyonlar uygulayarak bu işe soyunanları teşvik eden ve gerçekten para kazandıran siteler de var.

Bugünün elektronik haberleşme ortamında maillerin önemi tartışılamaz. Ancak mail okuyarak para kazanmak işi, veya mail okuma külfeti, diğer yandan birçok kişi için internetin akıl almaz iş fırsatlarından biri haline gelmiştir. Aşağıda internet üzerinden ilave para kazanma yollarından biri olarak mail okuyarak para kazanmak konusunda öne çıkan birkaç site hakkında bilgi verilmektedir.

1. Pozitif Sistem
Reklam yapan birçok işletme için hedeflenen kitleye ulaşmak çok önemlidir. Reklam ve tanıtımlar olmadan işletmelerin ayakta durmaları mümkün değildir. Reklam için harcanan rakam ülkemizde 5 milyar TL civarındadır.

Ancak 2015 yılında yapılan düzenleme sonrasında kişilere, kendi rızaları olmadan SMS veya e-posta mesajı göndermek yasaktır. Bu engelleme sonrasında işletmelerin reklam yapma ve kendilerini ve ürünlerini tanıtma imkanı önemli ölçüde zora girmiştir.

Pozitif Sistem, şimdi üyelerine bir teklif sunmaktadır. Onlardan, ilgi alanları doğrultusunda gönderilecek SMS veya e-posta mesajı kabul etmelerini talep etmektedir. Bunun karşılığında ise şunları teklif etmektedir:

  • İlgi alanınıza giren firmalar, faaliyetleri ve ürünleri hakkında zamanında bilgi sahibi olun.
  • Aynı zamanda okunan her SMS veya her e-posta mesajı karşılığında bir miktar para kazanın.

Kısaca firma, müşterilerine hem bilgi sunmakta hem de kazanç sağlamaktadır.

Bu şekilde ilgili işletmeler kendilerini ve ürünlerini tanıtma fırsatı bulacaklar, müşteriler ise bu SMS veya mailleri okuyarak para kazanacaklar.

Pozitif Sistem, böyle bir sistem geliştirmekle, 2015 yılı Mayıs ayından itibaren işletmelerin yaşadığı çıkmaza kapı aralamış olmaktadır. Bu sistem ile işletmeler ve müşteri adayları buluşmuş olmaktadır.

Pozitif sistem okunan her SMS ve e-posta mesajı için 2 kuruş, izlenen her reklam videosu için 5 kuruş ödemektedir. Ancak üyeler, başkalarını da bu sisteme kazandırdıkları takdirde onların kazançları üzerinden de pay almaktadır.
Mail okuyarak para kazanma yöntemi hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın http://www.pozitifsistem.com/ web sitesi ziyaret edilebilir ya da info@pozitifsistem.com mail adresi üzerinden iletişime geçilebilir.

2. MoneymailAds
MoneymailAds, bir Kanada merkezli, online pazarlama şirketidir. Ancak çalışma sistemi yukarıda açıklandığı gibidir. MoneymailAds, üyelerini ve reklam veren işletmeleri, karşılıklı yarar sağlayan bir platform üzerinde buluşturmaktadır. Bunu başarmak için de MoneymailAds, üyelerine reklamları görüntülemek için 50 sent veya daha fazlasını ödemektedir. Bu şekilde işletmeler hedefledikleri müşteri kitlesine ulaşmış olmaktadır.

MoneymailAds üyeleri, sadece ilgi alanlarına giren reklamları okumaktan değil aynı zamanda varsa video görüntüleri izlemekten de ayrıca para kazanmaktadır. Böyle olunca da üyelerin, daha fazla kazanmak için daha fazla reklam gelmesini beklemelerine yol açmaktadır.

MoneymailAds firması hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın http://www.moneymail.ca/ web sitesi ziyaret edilebilir ya da http://www.moneymail.ca/contact.aspx linkinden yetkililere ulaşılabilir.

3. SendEarnings
Mail okuyarak para kazanmak isteyenler için hizmet veren web sitelerinden biri de SendEarnings’dir. Firmanın çalışma sistemi basitçe şu şekildedir:

  • Reklam vermek isteyen işletmeler SendEarnings’e müşteri girişleri için ödeme yapar.
  • SendEarnings, bu iş için rıza gösteren müşterilerine kendi ilgi alanları doğrultusunda reklam e-postaları göndermeye başlar.
  • Mail okuyarak para kazanmak isteyen kişiler kendilerine gönderilen e-posta mesajlarını veya SMS’leri okur ya da reklam videolarını izler.
  • Karşılığında para kazanmaya başlar.

2000 yılında kurulmuş olan firma bugüne kadar üyelerine 50 milyon Dolar üzerinde ödeme yapmıştır. Mail okuyarak para kazandıran en iyi siteler arasında gösterilmektedir. Sendearnings’e üye olmak için herhangi bir ödeme yapılmıyor. Üstelik üye olunduğu anda 5 Dolar bonus veriliyor. Üye olduktan sonra gönderilen aktivasyon kodu tıklandığı anda hesap aktif hale geliyor ve para kazanmaya başlanıyor.

SendEarnings firması hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın https://www.sendearnings.com/web sitesi ziyaret edebilir ya da https://support.sendearnings.com/hc/en-us linkinden yetkililere ulaşabilirsiniz.

4. UniqPaid
UniqPaid, dünyanın her yerinde mail okuyarak para kazandıran firmalardan biridir. Firma, e-posta mesajlarını okuyarak, bazı araştırmalara ve anketlere katılarak, bazı siteleri zyaret ederek, online alışveriş yaparak, reklam veren işletmelere dönüş yaparak vakitlerini değerlendiren üyelerine bu aktiviteleri karşılığında para kazandırmaktadır. Kısaca üyelerine, ilgi duydukları alanlar paralelinde birçok yoldan kazanç sağlamaktadır.

UniqPaid’in çalışma sistemi genel hatları ile yukarıda açıklanan sistemler gibidir. Ücretiz üyelik imkanı veren firma, üyelik işlemleri sonrasında para kazandırmaya başlamaktadır. Yine diğer sitelerde olduğu gibi ödeme alabilmek için hesapta belli bir miktar paranın birikmesi gerekmektedir.

UniqPaid firması hakkında daha fazla bilgi almak için firmanın http://www.uniqpaid.com/ web sitesi ziyaret edebilir ya da support@uniqpaid.com mail adresi üzerinden iletişime geçilebilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ