BIST 100 114.808 -0.85 | -985.03
BRENT PETROL 43,27 2.17 | 0.92
EURO 7.7482 0.15 | 0.01
EURO/USD 1.12981 0.13 | 0.0
GRAM ALTIN 397.104 -0.18 | -0.73
USD 6.8597 0.0 | 0.0
STERLIN 8.6611 0.15 | 0.01
BITCOIN/USD 9284
BITCOIN/TRY 63725,36

Miles & Smiles Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası ve THY tarafından yapılan işbirliği çerçevesinde ortaya konulan Miles and Smiles Kredi Kartı müşterilerine sunduğu avantajlar ile dikkat çekmekte olup yapılan harcamalar için mil kazanma şansı elde edilmektedir. Visa ve Mastercard sistemi ile uyumlu bir çalışma gösteren kart sayesinde biriken miller ile birlikte bedava uçak bileti kazanabilme imkanı bulunmaktadır. Temassız işlem yapabilme özelliği bulunan bu akıllı kart ile tek seferde maksimum 50 liraya kadar harcama gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Kart alım sürecinde farklı seçenekler yer almakta olup bunlar arasında Garanti Bankası şubelerine uğramak veya kredi kartı başvuru noktalarını ziyaret etmek öne çıkmaktadır.

Sağladığı uçuş milleri avantajı haricinde zaman zaman düzenlenen kampanyalar sayesinde farklı alanlarda da pek çok avantaj ve indirim yakalama şansı müşterilerin beğenisine sunulmaktadır. Kartın standart modeli haricinde Platinum ve Prive seçenekleri yer almaktadır. Başvuru formuyla yapılan işlemler haricinde Garanti Bankası kurumsal web sitesi ziyaret edilerek de işlem yapabilme imkanı bulunmaktadır.

Miles &Smiles Kredi Kartı Özellikleri

Miles and Smiles Kredi Kartı yapılan alışverişin niteliğine göre müşterilerine farklı oranlarda mil hediye etmekte, Amerikan Ekspress ile yapılacak işlemlerde ise %15 ve üzeri mil kazanma şansı sunulmaktadır. THY uçak biletlerinde yapılacak her 1 liralık alıveriş için 2 mil puanı kazanılmakta ve harcanan tutar 6 eşit taksit halinde ödenebilmektedir. Mil ile elde edilen bedava uçak biletini istenilen zaman dilimi içerisinde kullanabilme imkanı mevcuttur. Kart ile ilgili yaşanabilecek problemler, görüş ve bilgi alma gibi işlemler için 444 0 333 numaralı müşteri hizmetleri servisini aramak ve bu serviste görev üstlenen deneyimli personellerden yardım almak mümkündür. Kart için seçilen kategoriye göre yıllık bazda ödenmesi gereken üyelik ücretleri mevcut olup asıl kartta ödenmesi gereken tutar 136 liradan başlayarak 251 liraya kadar çıkabilmektedir. Ek kart kullanmak isteyen müşterilerin karşılaması gereken bedel ise 68 lira ile 166 lira arasında değişkenlik göstermektedir.

Miles &Smiles Kredi Kartı İle İlgili Diğer Detaylar

Miles and Smiles Kredi Kartı sahipleri Garanti pos cihazı bulunan restoranlarda yapacakları harcamalar için %40 restoran mili kazanabilmektedir. Atatürk Havalimanı noktasında ihtiyaç duyulabilecek vale, araç kiralama veya özel şoför hizmetlerinden cazip bedeller ödeyerek yararlanabilmek mümkündür. Kart ile aylık bazda yapılacak 4 bin liralık harcama için iç hat seferlerinde geçerli olmak üzere 3 adet gidiş dönüş uçak bileti kullanıcılara hediye edilmektedir. Kazanılan mil oranları kart tipine bağlı olarak da değişkenlik göstermekte olup Platinum ve Prive modellerinin getirisi daha fazla olmaktadır. Yapılan anlaşmalar doğrultusunda Vakıfbank ve TEB gibi bankalara ait poslar üzerinden işlem yapabilme imkanı mevcuttur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!