Banka ve Krediler

Nissan Aralık 2017 Kampanyaları

Nissan Aralık 2017 Kampanyaları

2017 yılında yapılan son kampanyalar Aralık ayına girilmesi ile başlamış durumdadır. Otomobil firmalarının neredeyse hemen hepsi Aralık ayında yapacakları kampanyaların detaylarını internet sitelerinde ya da farklı platformlardan duyurmaya başladı. Bu kampanyalardan birisini de ülkemizde tercih edilen markalardan birisi olan Nissan yapmaktadır. Nissan Aralık kampanya ile müşterilerine farklı modellerde farklı seçenekler sunmaktadır. Kampanya sayesinden ortaya çıkan farklı seçenekler müşterilerin ilgisi çekmekte ve satışların artmasına neden olmaktadır. Nissan kampanya kapsamında müşterilere uygun faizli kredi seçenekleri, MTV ödemesi gibi farklı seçenekler sunmaktadır. Bu seçenekler her modelde farklı şekilde olabilmekte ve bütün araçları kapsamayabilmektedir.

Nissan Kampanya ve %0 Faiz Oranlı Krediler

Nissan Aralık kampanya kapsamındaki ilk seçenek uygun faiz oranına sahip olan kredi seçeneğidir. Bazı modeller için farklı miktarlarda %0 faiz oranına sahip kredi imkanları sunmaktadır. Nissan Suv modelleri için 40.000 lira %0 faiz oranı ile müşterilere sunulmaktadır. Bu kredinin vadesi ise 12 aydır. Vadesi biraz az gibi gözükse de kredideki faiz oranının %0 olması bu durumu kapatmaktadır. Ayrıca bu modelde 4.000 liraya varan fiyat avantajları da bulunmaktadır. Bunun dışında bu model için Nissan kampanya tarafından sağlanan bir başka fırsat ise MTV ödemesi ile ilgilidir. Bu aracı satın alanların 2017 yılının Aralık ayında ödenmesi gereken MTV Nissan tarafından ödenmekte ve böylece 2018 yılından itibaren geçerli olacak olan MTV düzenlemesinde etkilenmemiş olunmaktadır.

Nissan Aralık kampanya kapsamından bulunan araçlardan bir tanesi de Micra’dır. Bu model için farklı kampanyalar bulunmaktadır. Nissan kampanya kapsamında Micra alacaklara %0 faiz oranlı kredi alabilme imkanı sunulmaktadır. Bu kredinin vadesi 12 ay olup toplam tutarı ise 12.000 liradır. Ayrıca bu modelde 2.000 liraya varan fiyat avantajları bulunmaktadır. Micra alanlarda MTV kampanyasından yararlanmaktadır. Buna göre bu aracı alanların 2017 yılının ikinci MTV ödemesini firma yapmaktadır. Böylece bu araç içinde 2018 yılındaki MTV değişikliğinden etkilenmeme durumu ortaya çıkmakta ve müşterilere ciddi bir avantaj sağlamaktadır.

Nissan Aralık kampanya kapsamında bulunan en pahalı araçlardan birisi Nissan Navara’dır. Bu aracın fiyatının yüksek olmasından dolayı Nissan kullanıcılara bu araçla ilgili yüksek miktarda kredi sağlamaktadır. Nissan kampanya kapsamında bu araç için %0 faiz oranıyla 50.000 lira kredi vermektedir. Bu kredinin vadesi 12 ay olup aylık ödenmesi gereken miktar yaklaşık olarak 4.170 liradır. Bu rakama kredi masrafları ve sigorta tutarları da eklenebilmektedir. Sağlanan yüksek kredinin haricinde bu araç için 6.500 liraya varan fiyat avantajları da bulunmaktadır. Bu avantajlar ve kredi düşünüldüğünde müşterilere ciddi bir avantaj sağlanmaktadır.

Nissan Aralık Kampanya ve MTV Ödemesinin Sağladıkları

Nissan Aralık kampanya kapsamında sağlanan en büyük avantajlardan bir tanesi de MTV ödemesidir. Bu ödeme bir defa mahsus yapılmakta olsa bile sağladığı avantaj çok fazladır. Nissan kampanya kapsamında Micra’nın bazı modellerinde, Juke’nin bazı modellerinde, Yeni X-Trail’in tüm modellerinde ve Yeni Qashqai’nin bazı modellerinde MTV ödemesi yapılmaktadır. Bu araçları 2017 yılında alan müşteriler yeni MTV düzenlemesinde etkilenmemekte ve bundan dolayı ilerleyen yıllarda daha az miktarlarda MTV ödemektedir. Bu da ciddi rakamlara tekabül edebilmektedir. 2017 yılında Yeni X-Trail alan birisi bu aracın üç yıllık MTV ödemesinden ortalama olarak 1.550 lira kar etmekte ve bunun üzerinde 2017 yılındaki MTV ödemesini de Nissan’ın yaptığı dikkate alınırsa ortalama kar 2.070 liraya kadar yükselmektedir. Bu durum araçların modellerine göre farklılık gösterebilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ