Odeabank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank yıllık olarak alınan banka kredi kartı aidatı almayan ve birçok cazip imkânlar sunmaktadır. Odeabank tüm müşterilerine Bank’O Card ismi ile kredi kartı imkânı ile İhtiyaçların giderilmesi için yapılan alışverişlerde ve nakit çekimlerinde avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Türkiye’de şahsa özel bankacılığın kapılarını açan Odeabank müşterileri için Bank’O Card ile nakit avanslarda veya taksitli alışverişlerde müşterilerine özel birçok cazip öneriler sunmaktadır. Bunlara ilaveten banka müşterilerine şahsa münhasır ayrıcalıklar sağlayarak bütçelerine önemli katkılar sunmaktadır. Odeabank altı farklı kredi kardı hizmeti sunmaktadır. Odeabank kredi kartı başvurusu yapmak isteyen müşteriler odeabank kredi kartı müracaatı başvuru noktalarından veya internet üzerinden Odeabank kredi kartı başvuru formunu tam olarak eksiksiz bir şekilde doldurup müracaatlarını gerçekleştirebilirler.

Odeabank’ın avantajları nelerdir?

Odeabank müşterilerinden kredi kartı yıllık aidatı almamaktadır. Odeabank kredi kartı ile taksit imkânlarından, nakit avans çekimlerinde taksitlendirme imkânlarından ve yapılan alışverişlerde ödeme planını ileri tarihe erteleme imkânlarından faydalandırmaktadır. Ayrıca son zamanlarda başlatmış olduğu elektronik olarak yapılan alışverişlerde 10 ay taksitlendirme imkânı sunarak müşterilerini memnun etmektedir. Türkiye’deki pazar imkânını artırmak ve genişlemek için oldukça büyük çaba sarf ederek her geçen gün yeni şubeler açmaktadır. Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaya çalışan Odeabank İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonrada Türkiye’nin birçok şehrinde yeni şubeler açmaya başlamıştır. En kısa sürede Türkiye’nin tamamına şubeler açması beklenen Odeabank hızla büyümeye devam ediyor.

Odeabank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Odeabank kredi kartı başvurusu oldukça kolay yapılabilmektedir. Bank’O Card alabilmek için İnternet üzerinden bankanın resmi sitesi üzerinden başvuru formunu eksiksiz doldurarak müracaatınızı yapabilirsiniz. Formu doldururken cep telefonu ve TC kimlik numaranıza ihtiyaç olduğunu unutmamalısınız. Cep telefonu ile Odeabank kredi kartı başvurusu yapmak isterseniz BANKO yazarak boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak mesajı 8444 numarasına kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Ayrıca cep telefonu ile de Odeabank kredi kartı müracaatı yapılabilmektedir. Bunu yapabilmek için ise Odeabank iletişim merkesi olan 444 8 444 numaralı telefonu arayarak gerekli başvurunuzu yapabilirsiniz. Bütün bunların dışında klasik yöntem olan banka şubesine giderek de orada bulunan müşteri temsilci ile irtibat kurarak gerekli formları doldurup Odeabank kredi kartı müracaatınızı yapabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. cem uğurlu dedi ki:

  uzun süredir takip ettiğim bir bankaydı zaten, artık kredimi alayım diye düşünüyorum başvurumu yapacağım.

 2. serhat sarmaz dedi ki:

  Odeabank'ın kampanyaları çok hoşuma gidiyor, bir çok krediside mevcut zaten ben kendime uygun 2 3 tane buldum bugun bir kez odebanka uğrayıp gerekli işlemleri başlatacağım.

 3. nilgün aydöre dedi ki:

  Bir kaç reklamı hoşuma gitmişti odebankın şimdi bakınca kampanyaları felanda hoşuma gitti kredi almayı düşünmeye başladım.

 4. duran açıkgöz dedi ki:

  Odebankı da bir kaç arkadaşım önerdi bakalım benimde hoşuma gitti alabilirsem alacağım kredi kartı.

 5. sezer yıldız dedi ki:

  Bir kaç bankadan kredim var onların yanına odebanktanda bir kredi alacağım uzun süredir de düşünüyordum zaten.

BİR YORUM YAZIN