Banka ve Krediler

Opel Aralık 2017 Kampanyaları

Opel Aralık 2017 Kampanyaları

Aralık ayı ile birlikte otomobil firmalarına kampanyalarına hız vermekte ve senenin son kampanyasını yapmaktadır. Bu sayede müşterilerin ilgisini daha fazla çekmeyi hedeflemektedirler. Bu markalardan bir tanesi de Opel’dir. Opel Aralık kampanyası kapsamında müşterilerine birbirinden farklı seçenekler sunmaktadır. Müşteriler Opel kampanya sayesinde istedikleri araçları çok daha uygun şartlarda alabilme fırsatını yakalamaktadır. Opel araçlardaki kampanyalardaki rakamlar hakkında daha net bilgiler almak ve araçları daha yakından görebilmek için Opel araç bayilerine gidilmesi daha isabetli olacaktır. Araçlar ve fiyatlar bir arada değerlendirildiğinde daha sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Opel’de birbirinden farklı 6 kampanya bulunmakta ve müşteriler kendi şartlarını değerlendirerek bu kampanyalardan bir tanesinden yaralanabilmektedir. Bu kampanyaların birleştirilmesi mümkün olmayıp bu hususa da dikkat edilmesi gerekmektedir.

Opel Aralık Kampanya Kapsamında Sağlanan Avantajlar

Opel Aralık kampanyası kapsamında müşterilere sunulan ilk seçenek baz faiz oranıdır. Bu kampanya kapsamında Opel ve Garanti Bankası ortak çalışma yaparak müşterilere %1,34 faiz oranıyla kredi sağlamaktadır. Opel kampanya kapsamında yapılan bu çalışma sayesinde müşteriler Garanti Bankasından Opel marka araç almak için kredi kullanabilmektedir. Kullanılacak kredilerin geri ödemesinde 12 aydan 48 aya kadar farklı vade seçenekleri bulunmaktadır. Müşteriler seçecekleri araçlara göre kullanacakları krediyi, kendi durumlarına göre farklı sürelerde ödeyebilmektedir. Ayrıca Opel ile Garanti Bankası tarafından yapılan çalışma neticesinde kredi masrafı olarak 157,50 lira belirlenmiştir.

Opel Aralık kampanyası kapsamındaki bir başka seçenekte ise tüm Opel marka araçları ile için 685 liradan başlayan ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Araçları için %1,34 faiz oranı ile kredi sağlanmakta ve bu kredinin geri ödenmesinde 158 liralık tahsis ücreti belirlenmiştir. Araçlar için ne kadar kredi verileceği konusu hesaplanırken aracın fiyatının 50.000 liradan düşük kısmının %70’i için kredi, 50.000 liradan yüksek kısmı için ise %50 oranında kredi verilecektir. Geriye kalan kısım peşinat olarak talep edilmekte ve müşterilere farklı vadelerde kredi seçenekleri sunulmaktadır. Opel kampanya kapasımda verile bu kredi artan kredi statüsünde olmak ve her sene sonunda ödenen aylık tutar ortalama %22 artmaktadır. Böylece ödeme ilk aylarda daha kolay olmaktadır.

Opel Aralık kampanyası kapsamında olan başka bir seçenek ise bütün Opel marka otomobiller için geçerlidir. Opel kampanya kapsamında verilen kredilerle alınan araçların ödemesi 6 ay sonunda başlamaktadır. Yani şimdi al, 6 ay sonra öde şeklinde bir kampanyadır. Bu kampanya kapsamında müşterilere kullandırılan kredilerin ödemesi 6. aydan itibaren başlamaktadır. 48 ay vade ile kullanılan 30.000 liralık kredinin ödemesi ilk 5 ay yapılmayıp daha sonra başlamaktadır. Geriye kalan 43 ayda toplam borç eşit taksitlerle ödenmektedir. 30.000 lira için bu ödeme aylık 1.064 liraya denk gelmekte olup toplam ödenen miktar ise yaklaşık 46.000 liradır. Bu seçenekte kredilerin ilk 5 ay boyunca ödenmemesi müşteriler için ciddi bir avantaj olarak görülmekte ve tercih edilen bir kampanya olarak seçenekler arasındaki yerini almaktadır.

Bazı Modellere Özel Opel Kampanya Fırsatları

Opel Aralık kampanyası sayesinde Yeni Grandland X’e sahip olabilmek artık çok daha kolay bir hale gelmiştir. Opel kampanya kapsamında bu araç için 50.000 liralık kredi verilmekte olup faiz oranı ise sadece %0.94’tür. Kullanıcılar için oldukça iyi bir orana sahip olan bu kredi seçeneğindeki vade sayısı ise 30, tahsis ücreti ise 262,5 liradır. 50.000 liralık kredi kullanan bir müşteri aylık 1.973 lira toplamda ise 59.215 lira ödemektedir. Bu kampanya kapsamında verilebilecek olan kredi miktarı aracın fiyatına göre belirlenmekte olup en fazla 50.000 lira olabilmektedir. Daha düşük alınacak krediler yine 30 ay vade ile ödenmektedir. Bundan dolayı ödenecek aylık tutar farklılık gösterebilmektedir. Ayrıca bu kredide hayat sigortası zorunluluğu bulunmamakta olup dileyen müşteriler bu sigortayı yaptırmayabilmektedir. Kredini yıllık maliyeti ise 14,94 seviyelerindedir.

Opel Aralık kampanyası kullanılarak Opel’in dikkat çeken modellerinden olan Yeni İnsignia’ya artık daha kolay sahip olunabilmektedir. Yeni İnsignia için Opel kampanya kapsamından 50.000 liraya varan krediler verilmektedir. Bu kredilerin faiz oranı ise düşük kabul edilebilecek bir seviye olan %0,94’tür. Bu düşük faiz oranı ile Opel’in en prestijli araçlarından birisine aylık 1.973 lira ödeyerek sahip olunabilmektedir. Bu araç için kullanılacak olan kredi, diğer bütün kampanya seçeneklerinde olduğu gibi aracın fiyatının 50.000’den düşük kısmının %70’i, 50.000’den fazla kısmının ise %50’si alınarak verilecek kredi tutarı hesaplanmaktadır. Yeni İnsiginia’da farklı paketler farklı ücretlerde olduğu için yapılan hesaplamalar sonunda verilebilecek en fazla kredi miktarı olarak 50.000 lira belirlenmiştir. Fakat daha fazla kredi kullanımına olanak veren başka kampanyalarda bulunmakta olup onlardaki faiz oranları daha fazladır.

Opel Aralık kampanyası kullanılarak alınabilecek araçlardan bir tanesi de Opel Astra’dır. Farklı tasarımı ile insanların ilgisini çeken ve sağladığı konforla bilinen Astra, kampanya döneminin tercih edilen araçları arasında bulunmaktadır. Opel kampanya kapsamında Astra HB ve Astra Sports Tourer modellerini almak isteyen müşteriler için %0 faiz oranına sahip kredi seçeneği bulunmaktadır. Bu kampanya kapsamında müşteriler 12 ay vade ile 12.000 lira kredi kullanabilmektedir. Bu kredinin ödemesi yapılırken ödenmesi gereken tahsis ücreti 63 lira olarak belirlenmiştir. Bu krediyi kullanan müşteriler aylık 1.000 lira ödemektedirler. Kredinin bu durumda toplam maliyeti ise yaklaşık 0,98 olmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ