Banka ve Krediler

Opel Kampanyaları Ocak 2018

Opel Kampanyaları Ocak 2018

Birçok marka gibi Opel’de 2017 yılı sonunda müşterilerine daha kolay şartlarda araç alabilme imkanları sağlamıştır. Söz konusu imkanlar sayesinde çok sayıda kişi araç alırken bir kısmı ise bu fırsatı kaçırmıştır. Bundan dolayı Opel Ocak ayına özel farklı fırsatları müşterilerine sunmaktadır. Söz konusu fırsatlar sadece bazı modelleri kapsamakta olup diğer modeller için kampanyalar bulunmamaktadır.

Opel kampanya kapsamında Ocak ayında sunulan ilk fırsat Opel’in en fazla tercih edilen modellerinden bir tanesi olan Yeni Opel INSIGNIA ile ilgilidir. Görünüşe önem verenlerin tercih ettiği aracın tasarımı dikkat çekmektedir. Hem iç hem dış tasarımı görenleri kendisine hayran bırakmaktadır. Bu araçta bulunan AGR onaylı koltuklar sırt ağrısına karşı kullanıcıları ve yanında bulunan yolcuları korumaktadır. Koltukların rahat olması aracı kullanan kişilerin yola daha rahat odaklanmasını sağlamaktadır. Araçta bulunan donanım özellikleri farklılık gösterebilmektedir. Kullanıcıların tercihlerine göre değişen özelliklerin her birisi farklı kolaylık ve kullanım zevki sağlamaktadır. Araçta özel olarak üretilmiş LED farlar bulunmaktadır. Söz konusu farlar sayesinde geceleri görüş mesafesi 400 metreye kadar çıkabilmektedir. Bunların dışın yol tutuşundan bagaj hacmine varıncaya kadar kullanıcıları kendine hayran bırakan bir araç olarak dikkat çekmektedir. Bu araca sahip olmak Ocak ayında Opel kampanya kapsamında çok daha kolaydır. Aracı almak isteyenlere anlaşmalı finans kuruluşları 50.000 liraya kadar kredi %0,94 faiz oranı ve 30 aylık vade seçeneği ile sağlanmaktadır. Böylece aracı almak çok daha kolay olmaktadır. Söz konusu krediden yararlanan kişilerin geri ödeme sürecinde aylık ödemesi gereken miktar 1.973 lira olup tahsis ücreti ise 262,5 liradır. Sürenin sonunda yapılan toplam ödeme miktarı ise 59.215 liradır. Araçların donanım özellikleri ve diğer faktörlere göre fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Kredi kullanımının miktarı belirlenirken araçların fiyatları dikkate alınmaktadır. Araçların fiyatlarının 100 binden düşük olan kısmının %70’i için 100 binden yüksek tutarının ise %50’si için kredi desteği sağlanmaktadır. Kredinin yıllık maliyet oranı %14,94’tür. Hayat sigortası yaptırma zorunluluğu bulunmadığı için maliyete dahil edilmemiştir. Ayrıca kasko miktarı da bu hesabın dışındadır. Opel Kampanya kapsamında sunulan fırsatlardan yararlanmak isteyen müşterilerin en geç 31 Ocak 2018 tarihine kadar yetkili satış ofislerine gelmesi gerekmektedir.

Opel Kampanya ile Grandland X Almak Çok Daha Kolay

Ocak ayında Opel kampanya kapsamında alınabilecek bir başka araç ise farklı tasarımı ile dikkat çeken Yeni Grandland X’tir. Sahip olduğu özellikleri ile içinde bulunanlar kişilere ayrı bir heyecan yaşatmayı başaran araç farklı donanım seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Geniş bagaj hacmi görenleri şaşırtmakta ve daha genişleyerek 1652 litreye kadar çıkması herkesi kendisine hayran bırakmaktadır. Araçta aktif acil frenleme sistemi, otomatik hız sabitleyici ve farklı özellikler bulunmaktadır. Opel kampanya kapsamında bu aracı almak çok daha kolaydır. Kampanya kapsamında 50.000 liralık kredi % 0,94 faiz oranı ve 30 aya varan vade seçenekleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Söz konusu krediyi kullananların ödemesi gereken aylık miktar 1.973 liradır. Ayrıca tahsis ücreti bulunmakta ve bu ücret 262,5 liradır. Krediye 30 ay sonunda yapılacak olan toplam ödeme miktarı ise 59.215 liradır. Kredin yıllık maliyeti %14,94 olup bunun içerisinde hayat sigortası bulunmamaktadır. Nedeni ise hayat sigortasının bu kredide zorunlu olmamasıdır. Söz konusu kampanyadan yararlanmak için öncelikle başvuru yapılması gerekmektedir. Bu başvuru anlaşmalı finans kuruluşları tarafından değerlendirilecek ve ona göre verilip verilmeyeceği belli olacaktır. Finans kuruluşunun farklı sebeplerden dolayı krediyi onaylamaması durumunda kampanya geçersiz olacaktır. Kampanya Ocak ayı boyunca geçerli olup son tarih 31 Ocak 2018 tarihidir. Bundan dolayı bu fırsattan yararlanmak isteyenlerin acele etmesi gerekmektedir.

Opel Kampanya ile Astra Fırsatı

Ocak ayında Opel kampanya kapsamında olan son araç Opel Astra’dır. Kampanyaya sadece Astra HB ve Astra Sports Tourer dahildir. Opel’in en fazla satan araçlarından birisi olan Astra farklı tasarımı ile dikkat çekmektedir. Araçta farklı donanım özellikleri bulunmakta ve bu da fiyatların farklı olmasına neden olmaktadır. Bundan dolayı seçilecek olan donanım özelliklerinin fiyatları doğrudan etkilediğini ve buna bağlı olarak da kullanılabilen kredi miktarlarını değiştirdiğinin bilinmesi müşterilere avantaj sağlayacaktır. Astra sahibi olmak bu kampanya kapsamında artık çok daha kolaydır. Çünkü Astra’nın belirtilen modellerinden almak isteyen kullanıcılara anlaşmalı finans kuruluşları faizsiz kredi desteği sağlamaktadır. Bu da Astra’nın belirtilen modellerini almayı çok kolaylaştırmaktadır. Söz konusu kampanya kapsamında müşterilere 12.000 liralık kredi sağlanmaktadır. Kredinin vadesi ise 12 aydır. Böylelikle bu krediyi kullanarak araç alan kişilerin aylık yapması gereken geri ödeme miktarı sadece 1.000 liradır. Kredi ödemesi için oldukça düşük kabul edilebilecek bu miktar sayesinde kullanıcılar çok rahat ödeme yapabileceklerdir. Kredide 63 lira tahsis ücreti bulunmaktadır. Opel kampanya kapsamında kullanılan kredinin yıllık maliyeti ise %0,98’dir. Bu orana hayat sigortası ve kasko dahil değildir. Kampanya kapsamında olan bu krediden yararlanmak isteyenlerin öncelikle başvuru yapması daha sonra ise anlaşmalı finans kuruluşunun onayını alması gerekmektedir. Onayın alınmaması durumunda kampanya geçerliliğini yitirmektedir. Ayrıca Astra ve diğer kampanyalı araçlardaki kampanyalar sadece 2017 model 0 km araçlar için geçerlidir. Diğer modeldeki araçlar bu kampanya kapsamında değildir. Kampanyadan yararlanmak isteyenler için son tarih 31 Ocak 2018’dir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ahmet yol dedi ki:

    Opelin kampyanlarını kaçırmamak lazım güzel indirimler gerçekleştiriyor değerlendirince gerçekten yüksek oranda kaarlar yapmış oluyoruz biz arabamızı bu doğrultuda alacağız.

BİR YORUM YAZ