Oses Çiğköfte Bayilik Fiyatları ve Şartları 2019

Çiğ köfteye olan ilgi firmaları harekete geçirmiş ve bu ilgiden yararlanarak daha hızlı büyümek ve daha çok müşteriye ulaşmak için bayilikler vermeye başlamışlardır. Bu firmalardan bir tanesi de Oses’tir. 1993 yılından beri hizmet veren firma, el değmeden üretmiş olduğu ürünlerini daha fazla müşteriyle buluşturmak için bayilikler vermektedir. Girişimcilerin de oldukça dikkatini çeken bu durum, Oses Çiğköfte bayilik fiyatları ve şartları konusunda bir çok merak edilen konu bulunmaktadır. Firma tarafından bayilik verilirken bazı şartların yerine getirilmesi istenmektedir. Bunun en önemli nedeni ise kurumsal kalitesinin düşmesini engellemek olarak gösterilmektedir. Oses firması bundan dolayı her isteyene değil, sadece istenilen şartları sağlayan girişimcilere bayilik vermektedir.

Girişimciler için Bayilik Fiyatları ve Şartları

Oses Çiğköfte bayilik fiyatları ve şartları konularında dikkat çekici hususlar bulunmaktadır. Oses Çiğköfte firması bayilik vermek için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Yani firmadan bayilik almak için isim hakkı ya da diğer haklar için herhangi bir ücret ödenmesine gerek yoktur. Fakat firmanın bayilik vereceği kişilerden dükkanın açılacağı yerle ilgili bir takım istekleri olmaktadır. Öncelikle bayinin açılacağı yerin işlek bir cadde üzerinde olması gerekmektedir. Fakat bunun mümkün olmadığı durumlar da ise yaya yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerden bir yer bulunması gerekmektedir. Bu sayede daha fazla müşteriye ulaşmak çok daha kolay olmaktadır. Bayinin açılacağı yerin büyüklüğü ve dekorasyonu da önemlidir. Oses Çiğköfte, bütün bayilerinde aynı kombini kullanmakta olup bayilik verdiğinde bunu zorunlu tutmaktadır. Dekorasyon konusunda ise gerekli desteği vermektedir.

Diğer bir Çiğköfte markası olan Tatlıses Çiğköfte firmasının bayilik şartlarını merak ediyorsanız, Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları başlıklı yazımızı incelemenizi tavsiye ediyoruz!

Oses Çiğköfte'den Nasıl Bayilik Alınır?

Oses Çiğköfte bayilik fiyatları genel olarak ortalama seviyededir. Firma girişimcilerden kalitenin korunması adına bir takım isteklerde bulunmaktadır ki bu da bayilik veren hemen her firmanın istediği şeylerdir. Oses Çiğköfte firması işletmenin açılışına kadar birçok destek vermektedir. Bu destekler maddi değil, dekorasyon konusunda yardım, çalışanlara eğitim şeklindedir. Ayrıca pazarlama ve reklama konusunda da destek sağlanmaktadır. Bu destekler karşılığında da herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Firmadan bayilik alan girişimciler, bayinin kurulumunun maliyetini karşılamak zorundadır. Bu da dükkanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterse de ortalama olarak 15.000 TL ile 20.000 TL arasında tutmaktadır. Firmadan bayilik almak isteyen girişimcilerin  http://www.osescigkofte.com/basvuruformu adresine girerek formu doldurmaları yeterlidir. Daha sonraki süreçte firma yetkilileri ile gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. ömer bal dedi ki:

  Bayi almak icin akla karayi sectim ama vermediler neymis mesafe 1 km olucakmıs önlü arkalı üç tane var ama bize yok bosuna herkese veriyoruz demeyin baska bayilikler günlerce pesimden kostu ben o ses icin direndim olmadı demek ki paranız cok

 2. cemil sergi dedi ki:

  Dükkan konumunu bulamadık bayilikleri inceledim bayilikte sıkıntı yok ancak konumda sıkıntı var.

 3. fatih yeğin dedi ki:

  Şartları inceledim şuan aslında bayilik almak çok zor değilmiş ben eskiden çok zor sanıyordum.

 4. duran çetiner dedi ki:

  Benim kuzenlerim bildim bileli çiğköfte dükkanı işletiyorlar, bende hep işletsem fena olmaz diye düşünüyordum ancak şuan baktığımda şartların çok zor olmadığını gördüm açabilirsem bir tanede ben açacağım.

 5. mert kara dedi ki:

  Bayilik şartları çok zor değil, oses çiğköfteden alınabiliyor ancak konum bu tür işler için çok önemli, nereye açacağınızı iyi bilmezseniz her şey boş.

 6. tansel arıkan dedi ki:

  Dikkatimi zaten uzun süredir çekiyordu, benimde eskiden beri çiğköfte dükkanlarıma bir ilgim vardı bu ilgim sanırım yavaş yavaş gerçek olacak.

 7. kemal arıcı dedi ki:

  liseyi bitireli bir sene oluyor üniversite olmadı artık ticarete atılmak istiyorum eğer yapabilirsem çiğköfte dükkanı açacağım.

 8. burak can dedi ki:

  Arkadaşlarımdan aldığım öneriler hep oses çiğköfte tarafından, bakalım benimde hoşuma gitti eğer uygun bir yer bulursam açacağım artık.

 9. batuhan ünal dedi ki:

  Uzun süredir bu firmayı araştırıyorum fiyatı şartları her şeyi tam istediğim koşulda ama daha tam karar vermedim açmaya.

 10. hasan uzun dedi ki:

  Yeni bir girişim olarak çiğ köfte dükkanı açmayı düşünüyorum, yer olarak her şey hazır sadece alacağımız bayilik kaldı.

 11. ahmet kalen dedi ki:

  Uzun bir süredir çiğ köfte bayiliklerini inceliyorum hemde bu sürede paramı biriktirdim, kendime en uygun olanın ise oses çiğ köfte olduğuna karar verdim şuan resmi işleri yapmaya başladım.

 12. yusuf sevgi dedi ki:

  Dükkan açmak küçüklüğümden beridir istediğim bir şey ancak, nasıl bir başlangıç yapsam karar veremedim, araştırdığım bayiler arasında en çok içine yatan oses çiğköfte oldu.

 13. mahmut genç dedi ki:

  Bir kaç yakın dostumda oses çiğköfteyi bana tavsiye etti bende bir araştırmaya koyuldum ve gerçekten en iyi bayilik veren firmalardan biri olduğu kanısına vardım gerçekten eğer döndürebilirseniz iyi paralar kazanabilirsiniz.

 14. ömer aydın dedi ki:

  Elimde de tam 17 bin tl civarlarında bir para vardı sanırım bu para oses çiğköfte açmam için bir süre yeterli olacak hemen yapılması gerekenleri yapıp dükkanımı açmak istiyorum.

 15. deniz yılmaz dedi ki:

  Oses çiğköfte uzun zamandır ilgimi çeken bir girişim, bende şuraya açsam fena olmaz diye sürekli düşünüyordum artık yavaş yavaş gerçekleştireceğim hayalimi.

BİR YORUM YAZIN