Banka ve Krediler

Oses Çiğköfte Bayilik Fiyatları ve Şartları 2018

Oses Çiğköfte Bayilik Fiyatları ve Şartları 2018

Çiğ köfteye olan ilgi firmaları harekete geçirmiş ve bu ilgiden yararlanarak daha hızlı büyümek ve daha çok müşteriye ulaşmak için bayilikler vermeye başlamışlardır. Bu firmalardan bir tanesi de Oses’tir. 1993 yılından beri hizmet veren firma, el değmeden üretmiş olduğu ürünlerini daha fazla müşteriyle buluşturmak için bayilikler vermektedir. Girişimcilerin de oldukça dikkatini çeken bu durum Oses Çiğköfte bayilik fiyatları ve şartları 2018 konusunun araştırılmasına sebep olmaktadır. Firma tarafından bayilik verilirken bazı şartların yerine getirilmesi istenmektedir. Bunun en önemli nedeni ise kurumsal kalitesinin düşmesini engellemek olarak gösterilmektedir. Oses firması bundan dolayı her isteyene değil, sadece istenilen şartları sağlayan girişimcilere bayilik vermektedir.

Girişimcilerin için Oses Çiğköfte Bayilik Fiyatları ve Şartları 2018

Oses Çiğköfte bayilik fiyatları ve şartları 2018 arasında dikkat çekici şartlar bulunmaktadır. Oses Çiğköfte firması bayilik vermek için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Yani firmadan bayilik almak için isim hakkı ya da diğer haklar için herhangi bir ücret ödenmesine gerek yoktur. Fakat firmanın bayilik vereceği kişilerden dükkanın açılacağı yerle ilgili bir takım istekleri olmaktadır. Öncelikle bayinin açılacağı yerin işlek bir cadde üzerinde olması gerekmektedir. Fakat bunun mümkün olmadığı durumlar da ise yaya yoğunluğunun yüksek olduğu bölgelerden bir yer bulunması gerekmektedir. Bu sayede daha fazla müşteriye ulaşmak çok daha kolay olmaktadır. Bayinin açılacağı yerin büyüklüğü ve dekorasyonu da önemlidir. Oses Çiğköfte, bütün bayilerinde aynı kombini kullanmakta olup bayilik verdiğinde bunu zorunlu tutmaktadır. Dekorasyon konusunda ise gerekli desteği vermektedir.

Oses Çiğköfte Bayilik Fiyatları ve Şartları 2018 ile Nasıl Bayilik Alınır?

Oses Çiğköfte bayilik fiyatları ve şartları 2018 genel olarak ortalama seviyededir. Firma girişimcilerden kalitenin korunması adına bir takım isteklerde bulunmaktadır ki bu da bayilik veren hemen her firmanın istediği şeylerdir. Oses Çiğköfte firması işletmenin açılışına kadar birçok destek vermektedir. Bu destekler maddi değil, dekorasyon konusunda yardım, çalışanlara eğitim şeklindedir. Ayrıca pazarlama ve reklama konusunda da destek sağlanmaktadır. Bu destekler karşılığında da herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Firmadan bayilik alan girişimciler, bayinin kurulumunun maliyetini karşılamak zorundadır. Bu da dükkanın büyüklüğüne göre değişiklik gösterse de ortalama olarak 15.000 TL ile 20.000 TL arasında tutmaktadır. Firmadan bayilik almak isteyen girişimcilerin  http://www.osescigkofte.com/basvuruformu adresine girerek formu doldurmaları yeterlidir. Daha sonraki süreçte firma yetkilileri ile gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ