BIST 100 1.111 0.12 | 1.3
BRENT PETROL 43,09 -0.51 | -0.22
EURO 8.9422 0.09 | 0.01
EURO/USD 1.18365 -0.08 | 0.0
GRAM ALTIN 473.789 0.46 | 2.18
USD 7.5536 0.12 | 0.01
STERLIN 9.7607 -0.35 | -0.03
BITCOIN/USD 10953,51
BITCOIN/TRY 82781,14

Paşa Döner Bayilik Şartları 2020

Paşa döner bayilik veriyor mu? Şartları nedir? 2020 yılı için fiyat politikası nedir ve nasıl Paşa Döner bayisi olunur sorularınıza bu yazımızda cevap vermeye çalışacağız. Ülkemizde döner oldukça rağbet gören et ürünlerinin başında gelmektedir. Bu kadar talep görünce bu talebe cevap verecek çeşitli döner markaları ortaya çıkmıştır. Bu markaların geneli tüketici dostu fiyat etiketi ile iş yapmaya çalışmaktadır. Tabii ülkemizde ki ekonomik durum el verdiğince bunu yapmaya çalışıyorlar. Bazı markalar kendi bünyesinde şubelerini açarken bazı markalar ise bayilik (franchise) yöntemi ile büyüme yöntemini seçebilmektedir. Paşa döner markasıda bayilik sistemi ile büyeme yöntemi seçen firmalardan biridir. Aşağıda Paşa döner bayisi olabilmek için gerekli hususları incelemenize sunuyoruz.

Paşa Döner Hakkında

Araştırma ve geliştirme çalışmalarına 2009 senesinde başlayan Paşa döner 2011 senesinde hizmet vermeye başlamıştır. %100 piliç but etini sektöre kazandıran marka döneri endüstriyel olarak üretmektedir. Kendine özgü tadı ve kalitesiyle yoluna devam eden marka emin adımlarla sektörde devamlı büyümektedir. Paşa Döner hiçbir zaman temizlik ve hijyen konusunda ödün vermez. Alanıyla ilgili olan tüm belgeleri alan firma % 100 helal ürün üretmekte olup tüketiciye sunar. Uzmanlaşmış kadroya sahip olan Paşa Döner aynı zamanda Vezir Döner markasının da sahibidir. Hizmet hayatına 2011 senesinde 5 şubeyle başlayan Paşa Döner 2020 senesi itibariyle yaklaşık olarak 200’e yakın şubesiyle hizmet vermektedir.

Paşa Döner Bayilik Avantajları

Temizlik ve hijyene en üst seviyede dikkat eden Paşa Döner bu sayede müşteri memnuniyetine oldukça sahip bir markadır. Müşterilerine her daim kaliteli ürün sunan firmanın bilinirliği yüksektir. Piyasada önemli bir yere sahip olan Paşa Döner personelleri devamlı olarak eğitim ve denetime tabi tutulur dolayısıyla da bayiler bunun rahatlığıyla işlerine daha kolay odaklanır. Marka bünyesinde tedarik süresi problemsiz işler, bayiler herhangi bir sıkıntı yaşamaz. Marka kurulduğu günden itibaren tüm tüketicilere ulaşmayı hedeflemiştir bu yüzden de şubeleri ağırlıklı olarak Avm ve insan sirkülasyonunun fazla olduğu caddelerdir. Paşa Döner Bayilik açabilmek için kullanım alanının 500M² ve diğer kalan alanlarında 500 M² olup toplamda 1000 M²lik alana sahip olması gerekir. 

Paşa Döner Bayilik Başvurusu

Paşa Döner bayilik başvurusunda bulunabilmeniz için her işte olduğu gibi belli bir sermayeye sahip olmanız gerekiyor. Konsept dahilinde dekor ve tadilatını da kendi yapan firma anahtar teslim şeklinde bayiliğinizi sizlere teslim ediyor. Bölgelere göre denge kurmak için isim hakkı bedelini farklı olarak uygular. Yani şubenin M² sine göre belirlenecek olan yatırım, tadilat ve isim hakkı bedeli bayi adaylarına yapılacak olan sözlü görüşme aşamasında belirtilir. Markadan bayilik talep eden adaylardan ilk olarak sektörde tecrübeli olanlar değerlendirilir. Ayrıca markanın, bayilik istenen bölgeye yakın başka bir şubesi varsa ve burada yeni bir şubeye ihtiyaç yoksa bayilik verilmez. Çünkü marka bayisini düşünür ve iş yapamayacağını bilerek bayiliği onaylamaz ve bayisinin zarar etmesini istemez. Bayilik başvurusu için ilk olarak internet üzerinden ön başvuru yapılır. Eğer ön başvuru olumlu sonuçlanırsa daha sonra firma yetkilileri uygunluk taşıyan adayla iletişime geçerek yüzyüze görüşmek üzere Paşa Döner genel merkezine davet eder. 

Hemen altta paylaştığımız bayi başvuru adresini ziyaret ederek formu doldurarak Paşa döner bayiliği için ilk adımı atmış olursunuz. Firma başvurunuzu 10 iş günü içinde değerlendirip e-posta veya telefon yoluyla sizinle iletişime geçer. Uygun görülmeniz halinde, haftanın pazartesi, çarşamba ve cuma günlerinden birinde sizi genel merkezlerine görüşmeye çağaracaklardır. Yüz yüze yaptığınız görüşme sonucunda nasıl bir yol haritası izleneceği belirlenir. 

Paşa Döner İletişim Bilgileri

Zafer Mahallesi Tonguç Baba Caddesi No :94/1 Esenyurt / İstanbul
Telefon: +90 (212) 702 5005 
E-Posta: info@donersan.com

Paşa Döner Bayilik Ön Başvurusu yapmak için: http://donersan.com/franchise/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!