BIST 100 4.962 -1.65 | -83.22
BRENT PETROL 85,42 -1.68 | -1.46
EURO 19.6105 0.07 | 0.01
EURO/USD 1.05323 0.08 | 0.0
GRAM ALTIN 1076.831 -0.31 | -3.37
USD 18.6238 0.01 | 0.0
STERLIN 22.874 0.27 | 0.06
BITCOIN/USD 321546,51
BITCOIN/TRY 16950,26

Penti Bayilik Fiyatları ve Şartları 2020

Penti bayilik sistemi hem yurtiçi hemde yurtdışı olarak iki farklı alternatif ile girişimcilere bayi olma fırsatı sunuyor. Tekstil işi yapmak isteyen girişimciler için Penti bayilik sistemi hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız. İlk olarak Penti satış ağına katılım için bayilik (franchise) vermektedir. Hatta Penti bayisi olmak için Türkiye'de mağaza açmak zorunda değilsiniz. Penti Türkiye genelinde 60 ilde 300'den fazla mağaza ile müşterilerine hizmet verirken. Yurtdışında ise 26 ülkede toplam 106 mağaza ile müşterilerine hizmet vermektedir.  Yazımızın devamında Penti bayilik sistemi hakkında ki sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Penti Hakkında

Penti 1950 yılından beri çorap, iç çamaşırı ve plaj giyim ürünleri üreterek satışını devam ettiren Türkiye'nin köklü tekstil firmasıdır. 1950 yılında Yasef ve Mois Kariyo kardeşlerin iki ayrı şirket kurmasıyla bu işe başlamışlardır. Sonrasında şirketlerini birleştiren Kariyo kardeşler 1970 yılında Öğretmen Çorap markasını oluşturmuş ve bir yılın ardından Byrampaşa'da ilk üretim tesislerini faaliyete geçirmişlerdir. 1980 yılların başında ise firmanın başına ikinci kuşaktan olan Sami Kariyo geçmiştir. 1970 yıllarda başlayan markalaşma süreci 1984 yılında tamamlanarak markanın şuan ki ismi olan Penti ortaya çıkmıştır. Firma büyüme yolunda önemli adımlar atarak, 2012 yılında dünya çapında en büyük yatırım fonu olarak bilinen Carlyle Group ile ortaklık masasına oturmuştur. Bu anlaşmadan sonra Penti firması global bir Türk markası haline gelmiştir.

Penti Bayiliği Nasıl Alınır?

Penti kurumsal olarak kaliteye ve insan ilişkilerine büyük önem veren bir firma olduğu için bu konularda yeterli yetkinliğe sahip olmanız çok önemlidir. Firmanın talep ettiği şartları yerine getirebileceğinize inanıyorsanız bu işi düşünmenizi öneririz. Bu konuların dışında birde yatırım yapabilmeniz için gereken sermayeye sahip olmanız gerekiyor. Penti iç çamaşırı, çorap gibi ürünlerin satışını yapan bir firma olduğu için, ürün pazarlamasını yapacak nitelikte olup olmadığınıza dikkat etmektedir. Bu kriterlere uyup uymamanız sizin için de faydalı bir konudur. Çünkü yatırımı yaptıktan sonra işleri idare edememeniz harcamalarınızı ve emeğinizi boşa çıkarmış olacaktır. Bu tip sıkıntıların önüne geçebilmek için Penti bayilik fiyatları ve şartları listelerini dikkatlice incelemeniz yararınıza olacaktır.

Penti Bayilik Şartları

Penti bayiliği almak için bazı şartları yerine getirmeniz gerekir, bunların başında kullanacağınız dükkan ve o dükkanın iç dekorasyonu gelmektedir. Daha sonra mağaza içinde satışını yapacağınız ürünler, mağaza'da yanınızda kaç kişi çalışacak gibi konuları firmayla görüşerek eleman temini yapmanız gerekmektedir. İnsan ilişkilerinde iyi, ticari olarak geniş bir vizyona sahip, iş ahlakına saygılı biri olduğunuzu düşünüyorsanız Penti bayiliği tam size göre.

Yukarıda ki şartların dışında tabi ki bir de harcayacağınız kuruluş gider harcamlarınız olacak. Bu rakamlar işletmenizin büyüklüğü, bulunduğu konum gibi etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Ama harcamaların minimumda tutulacağını düşünerek bir fiyat çıkarmaya çalışacak olursak, Penti bayilik fiyatları ile ilgili genel çerçeve firma ile yapacağınız görüşmelerden sonra netlik kazanacaktır. Tabi ki bu sayılar tutacağınız dükkanın metrekaresi, iç dizaynı, bulunduğu konumun kirası gibi etmenlere bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Penti franchise zincirine katılmanız, bu tip bir yatırım düşünüyorsanız en iyi hamle olacaktır. İç giyim, çorap ve plaj kıyafetleri konseptinde ülkenin %80'lik ihtiyacını karşılayan Penti, yatırım için en doğru yer olarak görülebilir. Yeterli sermayenizin olduğunu ve ticarette yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız, Penti yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Penti İrtibat ve Yurtdışı Bayilik Başvurları için;

Penti Giyim Ticaret Anonim Şirketi - İstanbul Merkez
Basın Ekspres Yolu, Kavak Sokak No:3 Eresinler SER Plaza, A-B BLOK KAT 4-5, 34197 Yenibosna - İstanbul
Telefon : 0(212) 987 41 00
Faks: 0(212) 474 20 49

Yurtdışı satış ve mağazacılık iletişimi için : sales@penti.com.tr

Addax Bayilik Şartları

Zara Bayilik Fiyatları

Defacto Bayilik Fiyatları

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!