Banka ve Krediler

Penti Bayilik Fiyatları ve Şartları 2018

Penti Bayilik Fiyatları ve Şartları 2018

Penti 1950 yılından beri ülkemizde çorap, iç çamaşırı ve plaj giysileri gibi ürünler üreterek satışını yapan köklü bir firmadır, şirketin ülke çapında bir çok şubesi ve bayilikleri bulunmaktadır. Bu bayiliklerden birisine siz de gerekli şartları yerine getirerek sahip olabilirsiniz. Gerçekleştirmeniz gereken işlemler Penti bayilik fiyatları ve şartları konu başlığı altında belirlenmiştir. Penti kurumsal olarak kaliteye ve insan ilişkilerine büyük önem veren bir firma olduğu için bu konularda yetenekli olmanız önem arz etmektedir. Bu şartları yerine getirebileceğinizi düşünüyorsanız, bunların dışında birde yatırım yapabilmeniz için gereken sermayeye sahip olmanız gerekmektedir. Penti iç çamaşırı, çorap gibi ürünlerin satışını yapan bir firma olduğu için, ürün pazarlamasını yapacak nitelikte olup olmadığınıza dikkat etmektedir.

Bu kriterlere uyup uymamanız sizin için de faydalı bir konudur. Çünkü yatırımı yaptıktan sonra işleri idare edememeniz harcamalarınızı ve emeğinizi boşa çıkarmış olacaktır. Bu tip sıkıntıların önüne geçebilmek için Penti bayilik fiyatları ve şartları listelerini dikkatlice incelemeniz yararınıza olacaktır. Köklü bir firma olan Penti ülke çapında olduğu gibi dünya üzerinde de pek çok ülkede hizmet vermektedir. Uluslararası bir kalite standardı olan firmadan franchisee alacak olduğunuzu bilerek yatırımınızı yapmalısınız. Bayiliğinizi aldıktan sonra da bunun bilincinde olarak hareket etmelisiniz.

Penti bayiliği nasıl alınır?

Penti bayiliği almak için bazı şartları yerine getirmeniz gerekir, bunların başında kullanacağınız dükkan ve o dükkanın iç dekorasyonu gelmektedir. Daha sonra içersine koyacağınız ürünler, yanınızda çalışacak olan elamanlar gibi konuları halletmeniz gerekmektedir. İnsan ilişkilerinde iyi, ticari olarak geniş bir vizyon sahip, iş ahlakına saygılı biri olduğunu düşünüyorsanız Penti bayiliği alabilirsiniz. Yukarıda ki şartların dışında tabi ki bir de harcayacağınız miktarlar var. Bu rakamlar işletmenizin büyüklüğü, bulunduğu konum gibi etkenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Ama harcamaların minimumda tutulacağını düşünerek bir fiyat çıkarmaya çalışacak olursak, Penti bayilik fiyatları ve şartları konu  başlığı altındaki rakamlardan yola çıkarak 250-300bin dolar gibi bir fiyat karşımıza çıkacaktır. Tabi ki bu sayılar tutacağınız dükkanın metrekaresi, iç dizaynı, bulunduğu konumun kirası gibi etmenlere bağlı olarak artış da gösterebilir. Penti franchise zincirine katılmanız, bu tip bir yatırım düşünüyorsanız en iyi hamle olacaktır. İç giyim, çorap ve plaj kıyafetleri konseptinde ülkenin %80’lik ihtiyacını karşılayan Penti, yatırım için en doğru yer olarak görülebilir. Yeterli sermayenizin olduğunu ve ticarette yetenekli olduğunuzu düşünüyorsanız, Penti yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Penti İrtibat ve Yurtdışı Bayilik Başvurları için;

Penti Giyim Ticaret Anonim Şirketi
Basın Ekspres Yolu, Kavak Sokak No:3 Eresinler SER Plaza, A-B BLOK KAT 4-5, 34197 Yenibosna – İstanbul

Tel : 0 (212) 987 41 00
Yurtdışı satış ve mağazacılık için : sales@penti.com.tr

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ