Banka ve Krediler

Peugeot Aralık 2017 Kampanyaları

Peugeot Aralık 2017 Kampanyaları

Her senenin sonunda olduğu gibi bu senede araç kampanyaları hız kazanmış ve müşterilerin sene bitmeden önce bulabilecekleri fırsatları sunmaktadır. Birçok otomobil firması Aralık boyunca farklı kampanyalar yapmakta ve müşterileri çekmeye çalışmaktadır. Bu firmalardan bazıları KDV indirim yaparken bazıları indirimli fiyatları müşterilerine sunmakta bazıları ise %0 faiz oranında krediyi müşterilerine sağlamaktadır. Kısaca araç almak isteyen kişiler için bu ay çok farklı seçenekler bulunmaktadır. Peugeot Aralık kampanya kapsamında diğer firmalarla yarışacak fırsatları müşterilerine sunmaktadır. Bu kampanyalar kapsamında müşteriler bu araçlara daha fazla ilgi göstermektedir. 2017 yılının son kampanyası geçtiğimiz günlerde başladı ve 31 Aralık günü sona erecektir. Peugeot kampanya kapsamındaki fırsatlardan yararlanmak için bu ayın sonuna kadar süre olsa da kampanya stoklarla sınırlıdır. Yani belli bir sayıdaki araç için bu kampanya uygulanmaktadır.

Peugeot Aralık Kampanya Kapsamındaki KDV İndirimi

Peugeot Aralık kampanya kapsamında müşterilerine oldukça cazip bir fırsat sunmaktadır. Bu kampanyaya göre araçların fiyatlarında bir miktar indirimler yapılmıştır. Bu indirim ise araçların satış fiyatlarındaki KDV’nin yarısı kadardır. Yani Aralık ayında Peugeot kampanya kapsamında alınacak araçlardaki KDV tutarının yarısını müşteri öderken diğer yarısı firma tarafından ödenecektir. Bundan dolayı yapılacak indirim miktarın her araç için değişiklik göstermektedir. Örnek vermek gerekirse bir araç için ödenen KDV tutarı 10.000 lira ise bunun yarısı kadar indirim yapılacaktır. Bu indirim sonucunda anahtar teslim fiyat belirlenecektir. Ayrıca indirilecek olan KDV tutarı firma tarafından baz alınacak olan fiyatlar üzerinden yapılacaktır. Bu kampanya daha önce yapılan kampanyalarla birleştirilemeyecek ve tek başına uygulanacaktır.

Peugeot Kampanya Kapsamındaki Araçlar

Peugeot Aralık kampanya sayesinde müşteriler KDV tutarının yarısı kadar ödeme yapabilecek ve diğer yarısı indirim olarak fiyata yansıyacaktır. Peugeot kampanya kapsamında olan araçlar Peugeot 208, 2008, 308, 301, 3008, Partner Tepee ve Expert Traveller şeklindedir. Bu araçlar dışındaki araçlar KDV indiriminde yaralanamayacaktır. Bu kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Peugeot’un satış bayiine gitmek gerekmektedir. Firma tarafından belirlenen baz araç fiyatları orada daha net olarak görülmekte ve yapılan indirim miktarı daha net olarak anlaşılmaktadır. İnternet üzerinden bulunan fiyatlara bu indirim uygulandığında her zaman doğru sonuç ortaya çıkmayabilmektedir. Çünkü yetkili satış bayileri farklı baz fiyatları belirleyebilmektedir. Bu kampanya yukarıdaki araç modellerinin binek modelleri için geçerli ve bu araçlar için yetkili satıcılarda uygun kredi seçeneği olup olmadığı da öğrenilebilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ