BIST 100 1.083 -1.49 | -16.43
BRENT PETROL 44,95 -0.02 | -0.01
EURO 8.711 0.41 | 0.04
EURO/USD 1.18413 0.23 | 0.0
GRAM ALTIN 459.42 -0.26 | -1.19
USD 7.3513 0.22 | 0.02
STERLIN 9.6348 0.54 | 0.05
BITCOIN/USD 11885,34
BITCOIN/TRY 87593,8

PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi kartları ilk kullanılmaya başladığı zamandan itibaren insanların büyük ilgisini görmüştür. Bu tarihten itibaren kredi kartı kullanıcısı hızla artmış ve hemen hemen herkesi bu kartları kullanmaya başlamıştır. Sağlamış olduğu kolaylıklardan dolayı insanların yoğun ilgisini çeken kredi kartları bankalar tarafından sağlanmaktadır. Bankaların dışında kredi kartı sağlayan bir başka kurum ise PTT’dir. PTT tarafından müşterilerine Bonus kredi kartı verilmekte ve bu sayede PTT müşterileri de kredi kartı tarafından sağlanan kolaylıkları değerlendirmektedir. PTT kredi kartı aynı zamanda MasterCard özelliği taşımakta ve bu da bir takım ekstra avantajlar sağlamaktadır. Söz konusu durum bu karta olan ilginin daha da fazla olmasını sağlamaktadır.

PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nereden Yapılmaktadır?

PTT kredi kartı başvurusu nasıl yapılır sorusunun cevabı oldukça basittir. Ülkemizin hemen her yerinde bulunan PTT şubelerinden bu kart için başvuru yapılabilmektedir. Bunun için PTT şubelerine giderek bilgi alabilir ve kart hakkında daha fazla detay öğrenebilirsiniz. PTT Bonus kredi kartının farklı çeşitleri bulunmaktadır. Söz konusu kartların özellikleri ve sağlamış olduğu avantajlar da farklıdır. Kişiler kendi durumlarına göre bunlardan bir tanesini tercih ederek alabilmektedir. Bu kartlar Classic, Gold ve Platinum olarak adlandırılmaktadır. Söz konusu kartların limitleri ve özellikleri hakkında daha detaylı bilgi PTT şubelerinden alınabilmektedir. PTT tarafından sağlanan bu kredi kartlarını alan kişiler ilk 12 ay boyunca herhangi bir aidat ödemez iken daha sonraki yıllarda ücret ödeme zorunluluğu bulunmaktadır. Classic kart için yıllık 59 TL, Gold kredi kartı için yıllık 66 TL ve Platinum kart için ise yıllık 73 TL ödenmektedir. Fakat bu husus PTT tarafından değiştirilebilmektedir. Bundan dolayı da güncel bilgilerin PTT şubelerinden öğrenilmesi gerekmektedir.

PTT Bonus Kredi Kartı Tarafından Sağlanan Avantajlar

PTT kredi kartı konusunda bir diğer husus ise bu kartların kaybolduğunda meydana gelen işlemlerle ilgilidir. PTT Bonus kredi kartı kullanıcıları kartlarını kaybettikten sonraki 24 saat içerisinde müşteri hizmetlerini arayarak haber vermeniz durumunda bu süre içerisinde yapılan 150 TL’ye kadar olan harcamalardan müşteriler sorumlu tutulmamaktadır. Bu da müşterilere sağlanan önemli bir avantaj olarak dikkat çekmektedir. Bunun haricinde ise bu kartlardan nakit avans çekilebilmektedir. Bunun için ise farklı faiz oranları uygulanmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (2)

Éla kaya

13 Mayıs 2018, 09:29

Artık kartlar hayatımızın bir parçası ptt kartlarda hayatımızı kolaylsştırıyor bu kartlara sahip olmak için bir ptt şubesine başvırabilirsiniz

Cevap Ver

şefik gür

09 Mayıs 2018, 11:08

ptt nin kartları gerçekten günlük hayatımızda yer etmiştir çok yerdede bizi kurtarıyor özellikle havale yapma konusunda çok faydalı bir karttır

Cevap Ver

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!