Banka ve Krediler

Renault Aralık 2017 Kampanyaları

Renault Aralık 2017 Kampanyaları

Binek otomobillerde ve ticari araçlarda en fazla tercih edilen markalardan biri olan Renault’un 2017 yılının son kampanyalarına yetişenler kazançlı çıkıyor. Renault kampanyaları ile siz de uygun araç alma fırsatını kaçırmayın. Araç satış firmaları yılın son ayında müşterilerine yeni araçlar kazandırmak amacıyla değişik kampanyalar düzenlemektedir. Hazırlanan bu kampanyalarda bazı araçları % 0 faiz ile alabilmek mümkün olmaktadır. Bunun için yapılması gereken Renault Aralık kampanyaları konusunda araştırma yapmak ve bütçeye uygun olan aracı satın almaktır. Renault’un binek araç modellerinde 2017 yılının son ayında yapılan kampanya ile 15.000 TL’ye varan indirimler yapılmaktadır. Bu indirimler Renault marka bir araç sahibi olmak isteyenler için kaçırılmaz bir fırsattır.

Renault Aralık 2017 kampanyaları kapsamında yıl sonuna özel 15.000 TL,ye varan indirimler Renault marka araç almak isteyenlerin kullanımına sunuluyor. İndirim tutarları ise MAİS A.Ş. tarafından seçilmiş olan otomobiller tarafından geçerli olan bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca kampanya kapsamındaki indirim oranlarının aracın donanım özelliğine, renk seçeneklerine ve şaşi bazına göre değişiklik gösterebildiği de bilinmektedir. Bunun yanı sıra indirimler ile finansman kampanyalarının aynı kampanya içerisinde birleştirilmesi de söz konusu olmamaktadır. Stoklarla sınırlı olan kampanya 31.12.2017 tarihine kadar geçerliğini korumaktadır. Kampanyaya dair çok daha ayrıntılı bilgileri Renault yetkili satıcılarından edinmek mümkün olmaktadır.

80.000 TL’ye ve 48 Aya Varan Düşük Faiz Fırsatı

Renault Aralık 2017 kampanyası çok çeşitli avantajları Renault müşterine sunabilme özelliğine sahip olmasıyla göz dolduruyor. Bu noktada Aralık ayı içerisinde Clio Sport Tourer, Clio HB, Megane HP, Captur ve Kadjar modelleri arasından birisini satın almak isteyen Renault müşterileri, sıralanan modeller için yasal olarak verilen sınıra kadar maksimum miktarda kredi alabiliyor. Bu krediyi ise 48 aya varıncaya kadar geniş bir taksit seçeneğiyle Renault müşterileri ödeyebiliyor. Üstelik %1.14 sabit faiz oranı ile müşterilerin Aralık ayında kredi ile araç alması mümkün oluyor. Bu noktada 80.000 TL’ye varan kredi tutarı sadece fiyatı 128.600 TL ve üzerin olan modeller için geçerli olmaktadır. Fiyatı bahsedilen miktar ve üzerindeki araçların, düşük faiz oranlarıyla kredi çekilerek satın alınması mümkün olmaktadır.

Renault Aralık 2017 kampanyaları kapsamında daha düşük kredi talep edenler için 24 TL’ye kadar kredinin 12 aya vadeli bir şekilde 0 faiz seçeneğiyle müşterilere sunulduğu biliniyor. Bu araç kampanyasına ait finansman kampanyası, Clioo HB Clio Sport Tourer, Megane HB ve Captur ile Kadjar modelleri için geçerli olmaktadır. Anlaşma şartları anlaşmalı finans kurumunun şartlarına bağlı olarak şekillenmektedir. Bu bağlamda kredinin alınması sırasında kredi koruma ve araç değer koruma sigortasının en az birinin yapılması da zorunluluk olarak karşımız çıkmaktadır. Bu doğrultuda şayet bahsedilen sigortalar yapılmazsa anlaşmalı finans kurumunun şartları geçerli olmaktadır. Bu noktada anlaşmalı finans kurumunun baz almış olduğu faiz oranları üzerinden araç satışının yapılması söz konusu olmaktadır. Ayrıca kampanya Aralık ayının sonuna kadar yürürlülükte olan bir anlaşma olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra Renault Aralık 2017 kampanyası hakkında çok daha ayrıntılı bir bilgi sahibi olmak için Renault yetkili satıcılarına gitmek gerekli olmaktadır.

Clio Ailesine Özel %0 Faiz Kampanyası

Renault Aralık 2017 kampanyaları kapsamında yer alan önemli bir fırsatta Cilo ailesine özel olarak yapılan bir kampanyadır. Bu doğrultuda Clio ailesine özel olarak yüzde 0 faiz oranında bir destek söz konu olmaktadır. Clio Sport Tourer ve Cilo HB modelleri için geçerli olan bu kampanya ile 24.000 TL kredi tutarı 12 ay vade seçeneği ve %0 faiz avantajıyla müşterilere sunulmaktadır. Bu sayede normal koşullardan çok daha avantajlı bir şekilde Clio model araçlarına sahip olmak mümkün olmaktadır. Şayet müşteriler daha fazla kredi talep edecek olurlarsa yüzde 1.14 oranındaki sabit faiz oranı uygulanmaktadır. Bu doğrultuda çok dha uzun vade seçeneklerinin müşterilerin hizmetine sunulduğu da bilinmektedir. Renault, yasal sınırların izin vermiş olduğu maksimum miktarda krediyi 48 ay vade seçeneğiyle müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

Renault Aralık 2017 kampanyası ile Cilo model araçlara çok daha uygun koşullarda sahip olmak mümkün olmaktadır. Finansman kampanyasının Clio HB ile Clio Sport Tourer modelleri için geçerli olduğu da bilinmektedir. Ayrıca krediden yararlanırken MaxxiKoruma ile MaxxiDeğer sigortalarından birisinin yapılması bazı durumlarda ikisin de yapılması gerekli olmaktadır. Şayet müşteri bu sigortaları yaptırmayacak olursa, Anlaşmalı finans firmasının faiz oranları baz alınarak kredi verilmektedir. Ayrıca kampanyanın Aralık ayının sonuna kadar geçerli olduğu bilinmektedir. Bunun yanı sıra kampanya hakkında çok daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyen bireylerin, Yetkili satıcılara başvurması faydalı olmaktadır.

TALISMAN, MEGANE SEDAN, SYMBOL, KOLEOS VE ZOE Modellerine ÖZEL % 0 Faiz

Renault Aralık 2017 kampanyası sayesinde pek çok farklı Renault modeline uygun fiyat ve faiz seçenekleriyle sahip olmak mümkün olmaktadır. Bu doğrultuda Aralık ayı içerisinde Talisman, Symbol, Megane Sedan, Koleos ile Zoe model araçlara 12.000 TL kredi %0 faiz fırsatıyla sunulmaktadır. Üstelik bu kredi 12 aya varan vade seçeneğiyle müşterilere sunulmaktadır. Şayet müşteriler daha fazla kredi ile daha fazla vade seçenekleri isteyecek olursa alternatif seçenekler devreye girmektedir. Böyle durumlarda 48 aya kadar vade seçeneği ve yasal sınırların izin verdiği maksimum seviyede kredi tutarı müşterilerinin kullanımına sunulmaktadır. Bu doğrultuda%1.29 oranında bir faiz söz konusu olmaktadır. Kapmayanın stoklarla sınırlı olduğu bilinmektedir. Ayrıca Renault Aralık 2017 kampanyaları Aralık ayının sonuna kadar geçerli olmaktadır. Kampanya hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak için ise Renault yetkili satıcılarına müracaat edilmesi gerekli olmaktadır.

Kangoo Ailesine Özel 10.000 TL Peşinatla Araç Sahibi Olma Fırsatı

Renault Aralık 2017 kampanyası ile Kangoo model araçlara çok avantajlı bir şekilde sahip olunması mümkün olmaktadır. Bu kapsamda Kangoo ailesi araçların satın alınması söz konusu olduğunda 10.000 TL peşinat ile bu araçların satın alınabilindiği bilinmektedir. Kampanya kapsamında Kangoo Express ile Kangoo Multix model araçları satın almak isteyen müşteriler,48 aya varan vade seçeneğiyle karşılaşmaktadır. Üstelik % 1.14 oranındaki faizle kredi çekmek mümkün olmaktadır. Şayet daha fazla peşinat ödeyerek Kangoo model araçlara sahip olmak isteyen müşteriler olursa onlar için de 24.000 TL kredi ve %0 faiz avantajı sunulmaktadır. 24.000 TL kredi 12 aya varan vade seçeneğiyle müşterilere sunulmaktadır.

Master ve Trafıc Modellerine Özel Faiz Oranları Fırsatı

Renault Aralık 2017 kampanyası kapsamında hemen tüm Renault modellerine avantajlı bir şekilde sahip olmak mümkün olmaktadır. Aralık ayına özel olarak Renault Master ile Trafic modellerine 30.000 TL kredi %0 faiz fırsatıyla verilmektedir. Üstelik 30.000 TL kredi 18 aya kadar vade ile verilmektedir. Bunun yanı sıra daha fazla vade ve kredi isteyenler için ise farklı alternatif seçenekler sunulmaktadır. Bu doğrultuda yasal mevzuatın izin verdiği miktar kadar kredi tutarı 48 aya varan vade seçeneğiyle müşterilere sunulmaktadır. Üstelin % 0,99 faiz oranlarıyla kredi verilmektedir. Kampanyanın stoklarla sınırlı olduğu bilinmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ