BIST 100 1.083 -1.49 | -16.43
BRENT PETROL 44,95 -0.02 | -0.01
EURO 8.711 0.41 | 0.04
EURO/USD 1.18413 0.23 | 0.0
GRAM ALTIN 459.42 -0.26 | -1.19
USD 7.3513 0.22 | 0.02
STERLIN 9.6348 0.54 | 0.05
BITCOIN/USD 11886,79
BITCOIN/TRY 87604,42

Rossmann Bayilik Şartları 2020

Rossman bayilik almak isteyen girişimciler için ilk olarak firmayı kısaca tanıtmak isteriz. 2020 yılı itibariyle Rossmann, dünya genelinde 6 farklı ülkede 50 bin civarı çalışanı ile 4500'ü aşkın satış noktasında müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye kozmetik ve kişisel  bakım pazarına 2009 yılında dahil olan Rossmann markası satış noktalarını ve yatırımlarını hız kesmeden devam ettirmektedir.

48 yıldan bu yana kozmetik ve kişisel bakım sektöründe hizmet sunan Rossmann, kişisel bakım devi olarak dünyada birçok bayiliğe sahiptir. Türkiye’nin de birçok önemli merkezinde bayiliği bulunmakta ve yoğun talepler doğrultusunda işletilmektedir. Firmanın bayiliğini almak için şirket ile iletişime geçilmesi sağlanabilmektedir. Firmanın Türkiye dışında, kurulduğu ülke başta olmak üzere Almanya, Arnavutluk, Macaristan, Polonya, Çek Cumhuriyeti ülkelerinde mağazaları bulunmaktadır.

Rossmann'ın 2020 yılı itibariyle ülkemizde 127 şubesi bulunmaktadır. Rossmann bayilik sistemine dahil olmak isteyen herkesin İstanbul'da bulunan ana merkezle iletişime geçmesi gerekmektedir. Şirketle yapılan görüşmeler sonucunda bayilik sisteminin size uygun olup olmadığı anlaşılacaktır. Rossmann firma olarak değerli yatırımlar gerçekleştiren bir firmadır ve yatırımcılara olumlu biçimde geri dönüşler sağlamaktadır. Bayilik için gerçekleştirilmesi gereken çeşitli unsurlar söz konudur. Bayi olma yolunda adımlar dikkatli biçimde atılmalıdır.

Rossmann Bayilik Hakkında

Rossmann markası, Dirk Rossman tarafından zamanına göre perakendecilikte farklı bir yol izleyerek kişisel bakım ve sağlık ürünlerini bir arada satma fikriyle 1972 yılında Almanya’da kurulmuştur. Kozmetik ve kişisel bakım alanında mağazalar zinciri olmayı başaran Rossmann birçok ülkede tanınan ve tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır. Mağazalarında bir çok marka ürününe yer veren firma, 40 civarı kendi markası bulunmaktadır. Ürün çeşitliliği ile talep gören mağazada satış kategorilerine bakılacak olursa:

  • Kozmetik ürünleri (makyaj malzemeleri, cilt bakım ürünleri, saç bakım ürünler vb.)
  • Bebek-çocuk ürünleri (oyuncaklar, bezler, kremler, şampuanlar, cilt bakım ürünleri vb.)
  • Sağlık ve fitness ürün grubu (içecekler, düşük kalorili gevrekler vb.)
  • Gıda ve içecekler
  • Temizlik ürünleri
  • Diğer ürün grupları (oyuncak, kırtasiye, aksesuar) şeklinde sıralanabilir.

Tüm bu alanlarda hizmet standartlarını maksimum seviyede tutan firma verdiği bayilikleri ile satışlarına yenilerini eklemeyi başarmaktadır. Türkiye’de her geçen gün tanınırlığı artan firma özellikle kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile dikkat çekmektedir. Geniş ürün yelpazesi ile mağazasını ziyaret eden herkesi büyülemeyi başarmaktadır. Farklı ürün grupları ve bu gruplardaki seçenekleri ile cezb edici bir algı oluşturan malzemeleri ile herkesi Rossman bayilik sistemine davet etmektedir.

Rossmann Bayilik Başvurusu

Rossmann Alman kozmetik devi olarak bilinen markanın bayiliğini almak almak için girişimciler ana firma yetkilileri ile görüşme gerçekleştirmektedir. Genel olarak; sektörde iş tecrübesi olan, teminatları karşılayabilen, uygun yer seçimi yapan kişilerin öncelikle seçildiğini belirtmekte fayda bulunmaktadır. Marka bayiliğini almak isteyen onlarca girişimcinin başvuruda bulunduğu ve en iyi seçenekler arasından uygun olanların belirlendiği bilinmektedir. Ancak günümüzde güncel Rossmann bayilik verip vermeme noktasında ne durumda olduğunu öğrenmek için ilgili birimlerle iletişime geçilmesi önerilmektedir.

Bu konununda ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz!
Flormar Bayilik Şartları

Rossmann İletişim Bilgileri

Adres : Acıbadem Mh. Dinlenç Cd. Ayar Apartmanı No:8/16 Kadıköy - İstanbul / TÜRKİYE

Telefon : +90 (212) 465 64 63 (pbx)

Web Sitesi : www.rossmann.com.tr

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (6)

Halil su

07 Ekim 2018, 11:35

İzmir kemalpaşadayım 45 yıldır ,sağlam güvenilir ve dayanıklı alman ürünü satmak için bir dükkan açmak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap Ver

hasan değirmenci

01 Nisan 2018, 09:09

Türkiyede yavaş yavaş duyulmaya başlasada şimdiden 90 tane bayisi bulunuyor, şimdiden bayilikler alıp iş tutturmak ileride çok fazla işimize yarayacak.

Cevap Ver

ahmet eker

01 Nisan 2018, 01:34

Rossmann bayiliği alınca gerçekten bir iş imkanı açılıyor, gıdadan kozmetiğe kadar satışa imkan sunabiliyor.

Cevap Ver

yasin çil

31 Mart 2018, 10:17

Kişisel bakım denildiği zaman akıllara gelen ilk firmalardan biri rossman.

Cevap Ver

ismail şaşkın

31 Mart 2018, 02:21

Rossman uzun süredir incelediğim firmalardan biri hep aklımda küçük bir yere açmak vardı yavaş yavaş daha net düşünüyorum dükkanımı yakında açıyorum.

Cevap Ver

sertaç önalan

31 Mart 2018, 01:58

Bayilikleri uzun süredir inceliyorum bir dükkan açacağım ama içerisine ne koysam diye bir türlü karar veremiyorum.

Cevap Ver

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!