Rossmann Bayilik Şartları

50 yıldan bu yana kozmetik sektöründe hizmet sunan firma Rossmann kişisel bakım devi olarak dünyada birçok bayiliğe sahiptir. Türkiye’nin de birçok önemli merkezinde bayiliği bulunmakta ve yoğun talepler doğrultusunda işletilmektedir. Firmanın bayiliğini almak için şirket ile iletişime geçilmesi sağlanabilmektedir. Dünya üzerinde yaklaşık 4 bin civarında şubeye sahip olan Rossmann ciddi kar getirileri sağlamaktadır. Zaten bir marka konumunda olan firmanın Türkiye sınırları içerisinde 90’a yakın şubesi bulunmaktadır. Rossmann bayilik sistemine dahil olmak isteyen herkesin İstanbul ana merkezle görüşmeye geçmesi gerekmektedir. Şirketle yapılan görüşmeler sonrasında tüm soruların ne biçimde cevaplanması mümkün olacaktır. Rossmann Firma olarak değerli yatırımlar gerçekleştiren bir firmadır ve yatırımcılara olumlu biçimde geri dönüşler sağlamaktadır. Bayilik için gerçekleştirilmesi gereken çeşitli unsurlar söz konudur. Bu adımlar dikkatli biçimde atıldığında ileride olmak mümkündür.

Rosmann Bayilik Hakkında

Firma 1972 yılında Almanya’da kurulmuştur. Kozmetik ve kişisel bakım alanında mağazalar zinciri olmayı başaran Rossmann birçok ülkede tanınan ve tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır. Farklı kategorilerde mal satışını sağlayan firmanın raflarında Alman seçeneklerinin yanı sıra farklı markaların da ürünleri yer almaktadır. Ürün çeşitliliği ile talep gören mağazada satış kategorilerine bakılacak olursa:

 • Kozmetik ürünleri (makyaj malzemeleri, cilt bakım ürünleri, saç bakım ürünler vb.)
 • Bebek-çocuk ürünleri (oyuncaklar, bezler, kremler, şampuanlar, cilt bakım ürünleri vb.)
 • Sağlık ve fitness ürün grubu (içecekler, düşük kalorili gevrekler vb.)
 • Gıda ve içecekler
 • Temizlik ürünleri
 • Diğer ürün grupları (oyuncak, kırtasiye, aksesuar) şeklinde sıralanabilir.

Tüm bu alanlarda hizmet standartlarını maksimum seviyede tutan firma verdiği bayilikleri ile satışlarına yenilerini eklemeyi başarmaktadır. Türkiye’de her geçen gün tanınırlığı artan firma özellikle kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri ile dikkat çekmektedir. Geniş ürün yelpazesi ile mağazasını ziyaret eden herkesi büyülemeyi başarmaktadır. Farklı ürün grupları ve bu gruplardaki seçenekleri ile cezb edici bir algı oluşturan malzemeleri ile herkesi Rossmann bayilik sistemine davet etmektedir.

Rossmann Bayilik Başvurusu

Rossmann Alman kozmetik devi olarak bilinen markanın bayiliğini almak almak için girişimciler ana firma yetkilileri ile görüşme gerçekleştirmektedir. Genel olarak; sektörde iş tecrübesi olan, teminatları karşılayabilen, uygun yer seçimi yapan kişilerin öncelikle seçildiğini belirtmekte fayda bulunmaktadır. Marka bayiliğini almak isteyen onlarca girişimcinin başvuruda bulunduğu ve en iyi seçenekler arasından uygun olanların belirlendiği bilinmektedir. Ancak günümüzde güncel Rossmann bayilik verip vermeme noktasında ne durumda olduğunu öğrenmek için ilgili birimlerle iletişime geçilmesi önerilmektedir.

Rossmann İrtibat Bilgileri

Telefon : +90 212 465 64 63 (pbx)Fax : +90 212 465 64 60EGS Business Park B2 Blok Kat: 14Havalimanı Kavşağı Yeşilköy – İstanbul / TÜRKİYE
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Halil su dedi ki:

  İzmir kemalpaşadayım 45 yıldır ,sağlam güvenilir ve dayanıklı alman ürünü satmak için bir dükkan açmak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

 2. hasan değirmenci dedi ki:

  Türkiyede yavaş yavaş duyulmaya başlasada şimdiden 90 tane bayisi bulunuyor, şimdiden bayilikler alıp iş tutturmak ileride çok fazla işimize yarayacak.

 3. ahmet eker dedi ki:

  Rossmann bayiliği alınca gerçekten bir iş imkanı açılıyor, gıdadan kozmetiğe kadar satışa imkan sunabiliyor.

 4. yasin çil dedi ki:

  Kişisel bakım denildiği zaman akıllara gelen ilk firmalardan biri rossman.

 5. ismail şaşkın dedi ki:

  Rossman uzun süredir incelediğim firmalardan biri hep aklımda küçük bir yere açmak vardı yavaş yavaş daha net düşünüyorum dükkanımı yakında açıyorum.

 6. sertaç önalan dedi ki:

  Bayilikleri uzun süredir inceliyorum bir dükkan açacağım ama içerisine ne koysam diye bir türlü karar veremiyorum.

BİR YORUM YAZIN