Sefamerve Bayilik Veriyor mu?

Sefamerve ülkemizin en büyük e-ticaret sitelerinden biri olarak hem ülkemize hem de tüm dünyaya ürün satışı yapan bir firma olarak bilinmektedir. Özellikle tesettür giyimde dünya çapında rağbet gören bu firma 2012 yılında ticaret hayatına başlamıştır. Bu alanda ihtiyaç olan bir sektör olduğu için kısa sürede çok büyük bir şirket haline gelmiştir. Avrupa’nın en iyi 100 girişim şirketleri arasına giren Sefamerve online sitesi Avrupa’da özellikle Fransa ve İngiltere’de çok fazla iş yapan bir e-ticaret sitesidir.

Kurulduğu 2012 yılına göre 20 kata yakın bir büyüme göstererek 50’ye yakın ülkeye dağıtım yapacak kapasiteye ulaşmıştır. Tesettür ağırlıklı kıyafetlerin satışını yapan Sefamerve bu alanda dünyada satış yapan en büyük online siteler arasında yerini almış durumdadır. Özellikle internet üzerinden güvenli alışveriş yapılabilmesi ve kapıda ödeme seçeneği ile müşterilerine kolaylıklar sağlaması sebebiyle çok fazla tercih edilen Sefamerve 4 ana kıtada 2 milyar müslümana ulaşarak onların tesettüre uygun kıyafet ihtiyaçlarını gidermeyi planlamaktadır.

Sefamerve Bayilik Veriyor mu?

Sefamerve e-ticaret platformu olarak kurulmuş bir firmadır. Bu firmanın satış alanı internet olarak belirlenmiştir. Sefamerve firması online olarak farklı ülkelere ve farklı ürünlere açılmakta fakat e-ticaret alanının dışında şimdilik bayilik verme girişimi bulunmamaktadır. Dağıtım kolaylığı sağlamak ve ürünlerin dünya çapında müşterilerine daha çabuk ulaşmasını sağlamak amacıyla Hollanda’da ve Fas’ta ofis açmaktadırlar. Bu ofisler sadece ürünlerin dağıtımını kolaylaştırmak için açılmakta olan ofislerdir. Sefamerve’nin hizmet alanı internet olarak kalmıştır.

Sefamerve’nin bu kadar çabuk büyümesinde kendine ait online alışveriş sitesinin yanında sosyal medyanın da kullanımının çok büyük bir etkisi bulunmaktadır. Facebook’ta 2 milyondan fazla takipçisi bulunan sefamerve.com sitesinin sosyal medyada ürünlerinin ve haberlerinin çok kısa sürede yayılması ve reklamının yapılması söz konusudur. Reklam giderlerinin büyük bir kısmını sosyal medya reklamlarına ayıran Sefamerve yetkilileri bu alanı da oldukça başarılı bir şekilde kullanmaktadırlar. Facebook üzerinden en çok konuşulan ve beğenilen tesettür makası olarak Socialbrakers.com'un raporlarında üst sıralarda yer almıştır. Sefamerve’nin internetteki başarılarına bakılacak olursa bayilik açma konusunda şimdilik bir girişimde bulunmayacağı anlaşılmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN