Banka ve Krediler

Skoda Aralık 2017 Kampanyaları

Skoda Aralık 2017 Kampanyaları

Yılsonunda yapılan araç kampanyaları bu senede bütün hızıyla sürmektedir. Bu kampanyalar kapsamında çok sayıda araç satılmış ve halende satılmaya devam etmektedir. Birçok araç firması senenin son kampanyasını yapmaktadır. Bu kampanyalar kapsamında müşterilerin ilgisini çekmek için farklı seçenekler kullanılmaktadır. Firmalar kendi durumları ve satış rakamlarına göre farklı kampanyalar yürütmekte olup bazıları KDV indirimleri yaparken bazı firmalar da uygun faiz oranına sahip kredi seçeneklerini müşterilerine sağlamaktadır. Bunlar gibi fırsatlar sayesinde otomobil satışları yılın son aylarında daha fazla olmaktadır. Yılsonu kampanyası yapan firmalardan bir tanesi de Skoda’dır. Skoda Aralık kampanya kapsamında müşterilerine farklı seçenekler sunmaktadır. Skoda kampanya kapsamında sunulan fırsatlar farklı modelleri de kapsamaktadır.

Skoda Aralık Kampanya ve Zubizu Etkisi

Skoda Aralık kampanya kapsamında farklı araçlar için farklı fırsatlar müşterilere sağlanmaktadır. Bu araçlardan bir tanesi Skoda Fabia MY’dir. Bu araç için Aralık ayında sunulan fırsat iki kısımdan oluşmaktadır. Bu araç için firmanın sunduğu ilk fırsat www.zubizu.com sitesine üye olanlara sağlanmaktadır. Buna göre bu siteye üye olanlara %3 indirim yapılmaktadır. Bu araç için Skoda kampanya kapsamında sağlanan diğer fırsat ise düşük faiz oranına sahip kredidir. Bu araç için %0,94 faiz oranına sahip 50.000 liraya kadar kredi verilmektedir. Kredinin geri ödemesi ise 24 aydır. Bunun dışında da farklı kredi seçenekleri bulunmakta ve bunlar yetkili satış bayiinden öğrenilebilmektedir.

Skoda Aralık kampanya kapsamındaki bir diğer araç ise Yeni Rapid ve Yeni Rapid Spaceback’tir. Bu araçlar yeni tasarımı ve sahip oldukları teknoloji ile müşterilerin dikkatini çekmektedir. Farklı özellikleri ve kullanıcılarına sağladığı konforla bilinen bu araçlar için Skoda kampanya kapsamında iki fırsat sunulmaktadır. Bu araçları satın almak isteyenler www.zubizu.com.tr sitesine üye oldukları takdirde bu araçlara %5 oranında indirim uygulanmaktadır. Bu da bir otomobil fiyatı düşünüldüğünde ciddi rakamlar anlamına gelmektedir. Bu araçlar için sağlanan diğer fırsat ise uygun kredi seçeneklerinden yararlanma imkânıdır. Bu araçlar için %0,97 faiz oranına sahip kredi verilmekte olup kredinin miktarı en fazla 50.000 lira olabilmektedir. Kredinin vadesi ise 24 aydır. Bunun dışındaki farklı kredi seçeneklerinde faiz oranları bir miktar artabilmektedir.

Skoda Kampanya ile Octavia ve Superb Fırsatları

Skoda Aralık kampanya sayesinde Skoda markasına sahip araçları almak çok kolay hale gelmiştir. Bu kampanyalardan yararlanan bir diğer araç Skoda Octavia 2017 MY‘dir. Kendi sınıfının en iyi araçlarından olan ve farklı tasarımı ile insanları kendine hayran bırakan bir araç olan Octavia, birçok kişinin hayallerini süslemektedir. Bu araç için de Skoda kampanya kapsamında iki farklı fırsat sunulmaktadır. Bu fırsatlardan ilki yine www.zubizu.com.tr adlı sitelerin üyeleri için geçerlidir. Bu sitenin üyelerine %3 indirim yapılmakta ve aracın fiyatı bir miktar aşağıya çekilmektedir. Skoda Octavia alacaklar için diğer fırsat ise çok uygun kredi seçeneklerinin olmasıdır. Bu seçenekler arasında en uygunu %0,97 faiz oranına ve 24 ay vadeye sahiptir. Bu kredide müşterilere 50.000 liraya kadar kredi verilmektedir.

Skoda Aralık kampanya kapsamındaki son araç ise Superb 2017 MY’dir. Skoda denilince ilk akla gelen araç olan Superb, aynı zamanda Skoda’nın amiral gemisidir. www.zubizu.com.tr adlı sitelerin üyelerine bu aracı aldıkları takdirde %3, SUPERB Comfort 1.6 TDI 120 PS DSG modeline ise %5 indirim yapılmaktadır. Ayrıca bu model içinde Skoda kampanya kapsamında uygun kredi seçenekleri bulunmak ta olup bu kredilerin en uygun %0,97 faiz oranına sahip ve 24 aylı vadede ödeme seçeneği sunan 50.000 liralık kredidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ