Banka ve Krediler

Skoda kampanya Şubat 2018

Skoda kampanya Şubat 2018

Skoda markası Şubat 2018 tarihi itibariyle kampanyalarına devam ediyor. Yeni model araçların piyasaya çıkmasıyla birlikte, otomobil markaları da sırasıyla kampanyalarını açıklamaya başladı. İşte Skoda’nın Şubat ayına özel kampanyaları;

Fabia 2018 MY Kampanyaları

Skoda yüksek verimli motorlarıyla ön planda olan ve dinamik tasarımıyla büyük beğeni kazanan Skoda Fabia modelini oldukça uygun fiyatlı olarak üstelik; sıfır faizli vade seçeneğiyle müşterilerine sunuyor. Skoda kampanya kapsamında; 20.000 TL araç kredisi için 12 ay vade uyguluyor. Üstelik %0 faiz avantajını müşterilerine sunuyor. Skoda Fabia; gelişmiş bir multimedya ara yüzü sayesinde segmentinin standartlarını geliştiriyor. Birçok üstün özelliğiyle ön planda olan Skoda Fabia, yetkili satıcılarda sizleri bekliyor.

Yeni Rapid & Yeni Rapid Spaceback 2018 MY Kampanyaları

Yeni Rapid ve Yeni Rapid Spacaback, 2018 yılına özel Skoda kampanya fırsatıyla oldukça avantajlı seçenekleri müşterilerine sunuyor. Yeni tasarım özellikler ve yüksek düzeyde sürüş keyfi sunma kabiliyetinde olan bu araç modelleri için 20.000 TL için 12 ay taksit seçeneği sunuluyor. Üstelik 12 ay %0 faiz avantajı da müşterilere sunuluyor. Gelişmiş zengin donanımıyla büyük beğeni toplayan Rapid ve Rapid Spaceback modellerini avantajlı bir fiyat üzerinden satın almak istiyorsanız yetkili satıcılara girmeniz yeterli olmaktadır.

Yeni Octavia 2018 MY Kampanyaları

Yeni Octavia, segmentinin standartlarını geliştirerek zirveye çıkartsan bir araç özelliğine sahip. Donanım özellikler geliştirilen Yeni Octavia, ayrıt edici tasarımı ve yüksek verimli motoru sayesinde yüksek bir performans sergiliyor. Gelişmiş mutlimedya ara yüzü sayesinde dinamik bir yapıya kavuşan Yeni Octavia, birçok yönden üstün özellikleriyle göze çapıyor. Bu model araçlara, 20.000 TL için 12 ay taksit fırsatı üstelik yüzde 0 faiz avantajıyla birlikte sunuluyor.

Superb MY 2018 Kampanyaları

Superb, esasında Skoda markasının amiral gemisi özelliğinde olan bir araba modelidir. Tasarımsal özellikleri geliştirilmiş olan Superb, Skoda kampanya kapsamında oldukça avantajlı şartlarda satışa sunuluyor. Zengin donanımsal özellikleri ve tüksek verimli motoru ile ön planda ola Skoda Superb, 20.000 TL için 12 ay yüzde 0 faiz fırsatıyla müşterilerinin beğenisine sunuluyor. Superb modeline oldukça avantajlı şartlarda sahip olmak için ise; yetkili bir satıcıya uğramak yeterli oluyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ