Banka ve Krediler

Taksitle 2. El Araba Kampanyaları

Taksitle 2. El Araba Kampanyaları

Günümüzde 2. el ve hasarsız araçlara kolay ödeme seçenekleri ile kefilsiz, kredisiz ve taksitle sahip olmak son derece kolay. Birçok araba modelinin uygun ödeme planları ile sizin olabileceğini biliyor muydunuz?

Taksitle 2. el araba kampanyaları, farklı modellerde ön plana çıkarak tüketicilerin diledikleri arabalara kavuşmalarına yardımcı olan bir satış yöntemi. Günümüzde yaygınlaşan pazarlama tekniği çokça tutularak farklı bir pazar yarattı diyebiliriz. Örneğin; yakın tarihte ülkemizin en fazla satan araçlar listesine giren Opel, müşterilerine cazip kampanyalar sunmuştur. Uygun fiyatlara aylık düşük ödeme seçenekleri ile sıfır faizsiz ödeme imkanı tanıyarak her bütçeye araba sloganını doğurmuştur.

Akıllı Seçimler Nasıl Yapılmalı?

Taksitle 2. el araba kampanyalarının ardı arkası kesilmiyor. Her marka aynı yöntemle yüzlerce araç satmıştır. Araç alırken tüketicilerin dikkat etmesi gereken birçok detay bulunmaktadır. Büyük yatırım araçları olan arabaları sıfır model olarak alırken bile zorlanıyorsak, taksitle 2. el araba kampanyaları ile tercih ederek alırken daha dikkatli olmak gerekiyor. Akıllı değerlendirmeler sonrasında tercih edilecek araçlarda performans, yakıt türü, kasa, görüntü gibi özelliklere çok dikkat edilmelidir. Tercih edilen aracın tüm detaylarından önce fiyatı dikkatimizi çeker. Sonuçta belli bir bütçe ile aramaya başlarız. Peşin alınmayacak olan araçlarda taksit seçeneklerinin nasıl olabileceği bizim bunu nasıl daha rahat ödeyebileceğimiz gibi sorular etrafında turlar atarız adeta. Beğenilen modeldeki araçları, taksitle 2. el araba kampanyalarına göz gezdirerek almak son derece mantıklı bir seçimdir. Bütçemizin sınırlarını çizerek taksitle araç almak bizi istediğimiz amaca götürür.

Satın alırken hangi adımlar izlenir?

Detaylı seçimler için istenilen marka ve markaya ait model, model tipi, yılı, bulunduğu şehir, fiyatı, vites tipi, km’si, silindir hacmi, motor gücü, rengi gibi özellikleri tercih edilir. Ortaya çıkan aracın özellikleri tam olarak tüketiciye uygun ise fiyatı üzerinden sıfır faizle taksitlendirme seçenekleri sunulur. Araçlar taksitle 2. el araba kampanyaları şeklinde satışa sunulduğunda tüketiciye tüm bilgileri verilmektedir. Her türlü bilgiye online olarak ulaşılabildiği gibi mesaj yoluyla ya da direkt arayarak ilgili kişiyle birebir görüşmek ve gereken tüm bilgileri almak mümkün hale gelir. Taksitle 2. el araba kampanyaları ile satılan araçlarda taksit seçenekleri mevcuttur. Örneğin; 122.000 TL olan bir araç belirlediğiniz peşinat tutarına göre ay bazında taksitlendirilir. Bu tutar üzerinden devam ettiğimizde 50.000TL tutarı ödenecek olan aracın %45’lik dilimini ödemiş olduğunuz için geriye kalan miktarı size uygun olan taksitlendirme seçeneği ile kolaylıkla ödeyebilirsiniz. 12 ay seçeneği ile ayda 6.134 TL, 24 ay seçeneği ile 3.342 TL, 30 ay seçeneği ile 2.791 TL şeklinde ödemek mümkün hale gelir. Kısacası Taksitle 2. el araba kampanyaları ile satılan araçlar banka kredisi olmadan, kefilsiz ve optimum 36 aya varan taksitlerle %100 güvenli şekilde en kısa süre içerisinde kapınıza kadar ulaşır.

Taksitle 2. el araba kampanyaları ile satışa sunulan araçlarda garanti olması da çok önemli bir konudur. Garanti araçlarda oluşabilecek kazalara karşı otomobili teminat altına alarak özel sağlık sigortasının yapılması olarak ifadelendirilir. Garanti kapsamına giren bölümlere bakılacak olursa; motor, şanzıman ve bazı pahalı parçalardan söz edilebilir. Kaskosu yapılan araç kazalara karşı koruma altına girmiştir denilebilir. Taksitle 2. el araba kampanyaları ile alınmış olan araçlarda arızalar olabilir. Kritik parçalar ve işçilik ücreti denilen masraflar garanti kapsamında olduğu için ekstra bir ödeme ile karşılaşılmaz. İlgili parçalar tedarik edilerek gereken bakımın yapılması sağlanır. Bunun yanı sıra yolda karşılaşılan sorunların da giderilmesi hususunda destek sunar. Araçla yolda kalınması durumunda gereken hizmetin alınması garantisi yapılmış araçlarda mümkün hale gelir.

Lüks araçlarda taksitle 2. el araba kampanyaları furyasında yerini aldı. Örneğin; Mercedes serileri faizsiz 5.000 TL’den başlayan fiyatlarla kullanıcıları ile buluştururken aylık ödeme kolaylıkları sunuyor. Satışa sunulan araçlar hasarsız, muayeneleri yapılmış ve kullanıma hazır halde alıcısıyla buluşturuluyor. Yanı sıra; Suzuki markası 2 bin 500 TL’lik destekle ayda 500 TL’den başlayan taksit imkanı ile araç sahibi yapıyor. Aracın modeli ve yılına göre özel bir fiyatlandırma seçeneği sunan marka 48 ay vade ile son derece kolay araç sahibi olmanın yolunu açıyor. Suzuki’nin Vitara modeli için de farklı avantajlardan söz edilmektedir. 74 bin 900 TL olan fiyatı kolay ödeme seçenekleri ile tüketiciyle buluşturuluyor. Keza Renault markası da Ekim ayı itibari ile sıfır faiz olanağı sağlıyor ve cazip fırsatları ile alıcılarını bekliyor. Farklı model ve renk seçenekleri ile satış bedelinin yarısı ödenerek kalanı için 12 ay vadeli taksit imkanı bulunuyor. Bazı modelleri için ise satış öncesi direkt olarak 3.500 TL indirim uygulayarak kampanyalı satışların avantajlarını gözler önüne sürüyor. Bunun yanında birçok modeli için 48 aya kadar taksit seçeneği mevcut olan markanın faiz oranı %0 olarak belirtiliyor.

Müşterilerin beğenisine sunulan araçlardan bir diğeri olan Ford Fiesta, Focus gibi modelleri ile %0 faiz oranı ile 20 ay taksit seçeneği sunuyor. Taksitle 2. el araba kampanyaları ile araç sahibi olmak son derece kolayken garantili araçların tüketiciye sunulması da bir o kadar önemli. Böylelikle düşük taksit seçenekleri ile birçok kişinin de araba sahibi olması mümkün hale gelmiş oluyor Bu durum ticari araçları tercih edecekler için de geçerli. Garantili ve faizsiz seçenekleri ile 2. El araç alımlarında uygun fiyatlarla modeller kullanıcılara hali hazırda sunuluyor.

Bu örneklere yenilerini eklemek mümkün. Her bütçeye uygun 2. el taksitle araç almak günümüzde çok kolay. Sizde tercihlerinizi belirleyin ve sıfır faizle, uygun ödeme seçenekleri ile aracınıza kısa sürede kavuşun.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ