Banka ve Krediler

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları

Tatlıses Çiğköfte Bayilik Şartları

Tatlıses çiğ köfte, ülkemizde bir ilk yaratmış ve tek Helal Sertifikalı Çiğ Köfte firması olarak tanınmıştır. Bu leziz çiğ köfte yapımında gerçek Şanlıurfa isotu kullanılır. Lezzeti, kaliteli çiğ köfte bulguru, besleyici ve sağlık dostu ceviz, organik domates, şifa deposu maydanoz ve has zeytinyağı ile taçlandırılmıştır. Kullanılan sağlıklı, taze ve besleyici ürünler sayesinde son derece sağlıklı bir yiyecektir. Şunu da eklemek lazım ki, birçok çiğ köfte yapımında kullanılan patates ve tat verici bulyon Tatlıses ürünlerinde kesinlikle kullanılmamaktadır. Bu diğerlerinden farklı çiğ köfte ürünün protein değerleri yüksek, yağ oranı düşük olduğu için rahatlıkla tüketilecek sağlıklı bir lezzettir. Güvenilir marka, leziz ürününün, geniş kitlelere ulaşması adına, yurt içi ve yurt dışı bayilikler de vermektedir.

Bayilik nasıl alınır?

Tatlıses’in bu benzersiz ürünü için bayilik veren firmalar arasında yer aldığını belirtmiştik. Bu dev marka, bayilik almak isteyenlere oldukça kolaylık gösteriyor. Aşağıda listelenmiş şartları inceleyerek bayiliğin nasıl alındığını öğrenebilirsiniz.

 • Bayilik için, işlek bir cadde üzerinde yaklaşık üç metre ön cepheli, minimum 30 – 40 metrekare çapında bir dükkan olmalıdır.
 • Bayilik alan işletmecinin, bir fiil işletmenin organizasyonu, koordinasyonu ile kendisinin ilgilenmesi ve işletmenin gelişim sürecini takip etmesi gerekmektedir.
 • Yaklaşık 20.000 TL anapara gerekir.
 • Eğer Avrupa’da bir bayilik alınmak isteniyorsa, 50 – 60 metrekarelik bir dükkan şartı aranmaktadır.
 • Avrupa bayiliği yatırımı için 35 bin Euro sağlanmalıdır.
 • Var olan başka bir Tatlıses bayiliğine minimum 2 km. uzaklık şartı bulunmaktadır.
 • Tüm şartların yerine getirildiğine dair, ana firmadan gelen bir ekspert, mutlaka raporlama yapacaktır.
 • Ekspertiz raporunun olumlu olması durumunda minimum 3 yıllık anlaşma imzalanır.
 • Sözleşme doğrultusunda, isim hakkı için 5.000 TL ödenmektedir.
 • İşletme dekorasyonu firma konsepti doğrultusunda olacaktır.

Tatlıses bayiliğinin avantajları

Yine bir ilke imza atan, Tatlıses, bayilik alındıktan sonra ilk 500 kilogram çiğköfteyi bedelsiz olarak hediye etmektedir. Tatlıses çiğ köfte, yılların birikimiyle kazanılmış eşsiz bir lezzete sahiptir. Tanınmış bu çiğ köftenin pazarı her daim hazırdır zira piyasada güvenirliliğini kanıtlamıştır. Ürünlerin tazeliği ve sağlıklı oluşu ile marka gücü kanıtlanmıştır. Belirtmiş olduğumuz düşük maliyetlerle yapılan yatırım, kısa sürede katlanarak geri döner. Ana firma, tecrübesi doğrultusunda, gerek pazarlama, gerekse eğitim konularında sürekli destek sağlamaktadır. Dahası, olası yaşanacak işletme problemleri ile karşılaşıldığında yine ana firmadan, tecrübesi sayesinde destek alabilirsiniz. Öyle bir sistem yaratılmıştır ki bayinin yönetmesi oldukça kolaydır. Bütün bu avantajlar doğrultusunda, karar vermek ve uygulamak için çok düşünmek gerekmiyor yeter ki işinizin başında olun.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. ismail dündar dedi ki:

  Bayilik şartlarını yavaş yavaş yerine getirmeye başladım, tek aklım takılan şey nereye dükkan açacağım, aklımda bir kaç yer var ama aralarında seçim yapamıyorum.

 2. emre güngör dedi ki:

  Bakalım çiğköfte dükkanı açmak uzun zamandır aklıma olan bir proje, eğer istediklerim olursa çok yakında dükkanımı açacağım.

 3. ömer dorukan dedi ki:

  Tatlıses çiğköfte bayiliği için tüm şartları yerine getirdim inşallah bayiliği alabilirim.

BİR YORUM YAZ