BIST 100 114.808 -0.85 | -985.03
BRENT PETROL 43,27 2.17 | 0.92
EURO 7.7482 0.15 | 0.01
EURO/USD 1.12981 0.13 | 0.0
GRAM ALTIN 397.104 -0.18 | -0.73
USD 6.8597 0.0 | 0.0
STERLIN 8.6611 0.15 | 0.01
BITCOIN/USD 9280,42
BITCOIN/TRY 63700,79

TEB İnternet Bankacılığı Nasıl Kullanılır?

Online bankacılık işlemlerini dünya üzerindeki her noktadan 7 gün 24 saat boyunca yapabilmeyi mümkün kılan TEB Internet Bankacılığı Nasıl Kullanılır diye bakıldığı zaman 3 farklı seçeneğin bulunduğu görülmektedir. Bunlardan ilki TEB'in birçok yerde bulunan şubelerine uğramak diğeri 0850 200 0666 numaralı telefon şubesi ile irtibata geçmek olup en son yöntem ise online başvurudur. TEB internet bankacılığının sağladığı en büyük avantajlar arasında evdeki hesap hizmeti altında sunulan kira ve fatura ödemelerinin aylık bazda takibini mümkün kılan sistemdir. Kamu kurumları ile ilgili işlemleri bulunan TEB müşterileri, bankanın internet sisteminden faydalanarak e-devlet sistemine giriş yapabilme ayrıcalığına sahip olmaktadır. Müşterilerin e devlet şifresi olsun ya da olmasın sistem üzerinden tek tıkla e-devlet sistemine ulaşabilmesi mümkün hale getirilmiştir. İnternet platformunda yapılan tüm işlemler güvenli koşullar altında sürdürülmekte olup bu imkan ise Güvenli Giriş Programı ve Güvenlik Seviye Göstergesi hizmetleri sayesinde sağlanmaktadır.

TEB İnternet Bankacılığı Sisteminin Getirileri

TEB İnternet Bankacılığı hususunda banka tarafından gereken hassasiyet gösterilmiş olup kullanılan ekranın ara yüzü pratik kullanıma imkan sağlayacak şekilde sade ve anlaşılır bir görünüme sahiptir. Farklı alanlarda pek çok işlemi kısa sürede yapabilmeyi mümkün kılan uygulamada alınan işlem ücretleri de oldukça cazip seviyelerde olup müşterilerin aldıkları hizmetten memnuniyet duymasını sağlayacak ve önemli derecede tasarruf etmesini mümkün kılacak planlamalar gerçekleştirilmektedir. Döviz alanında yatırım yapmak isteyen TEB müşterileri, bankanın günlük kurlar ile ilgili yayınladığı raporları takip ederek ve bu alanda sunduğu ayrıcalıklardan yararlanarak faydalı bir hamle yapmış olacaklardır. Sistem üzerinde piyasaların son durumu, borsada yer alan hisse senetlerindeki değişimler, döviz ve pariteler ile ilgili güncel gelişmeler TEB ile Foreks kuruluşu tarafından yapılan anlaşma doğrultusunda müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Bu konununda ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz!
İş Bankası İnternet Bankacılığı Nasıl Kullanılır?

TEB İnternet Bankacılığı İle İlgili Diğer Hususlar

TEB İnternet Bankacılığı noktasında gereken bilgileri edinen ve sisteme kayıt yaptıran müşteriler elektronik ortamda mevduat hesabı açabilme imkanına erişerek 500 bin liraya kadar olan yatırımları için yüksek faiz getirisi elde edebilme hakkına sahip olmaktadır. Sisteme giriş yapabilmek için gerekli olan şifreyi edinebilme hususunda farklı seçenekler de müşterilerin beğenisine sunulmakta olup bu yöntemler arasında bankanın kurumsal web sitesi, ATM'leri veya telefon şubesi yer almaktadır. Müşteriler sisteme giriş yapma sürecinde yararlandıkları kullanıcı adını kolayca hatırlayabilmeleri adına Tanımlamalar menüsünde yer alan Kullanıcı Adı Belirleme veya Değiştirme kısmından istedikleri şekilde düzenleyebilme hakkına sahip olmaktadır. Sisteme giriş yaparken mobil imza veya cep telefonlarına gönderilen tek kullanımlık şifrelerden yararlanabilmek de mümkün olmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!