Teknosa ING Kredi Başvuru ve Hesaplama (Teknokredi)

Ülkemizde yer alan en büyük teknoloji marketlerinden bir tanesi olan Teknosa, müşterilerine ödeme kolaylığı sağlamak amacıyla bazı bankalarla kredi anlaşması yapmaktadır. Anlaşma yapılan bankalardan bir tanesi de ING Bank’tır. Yapılan anlaşma gereği müşterileri teknosa ing kredi verilmektedir. Bu kredi ile müşteriler istedikleri ürünleri alabildiği gibi taksitli ödeme imkanına da sahip olmaktadır. Dolayısıyla da çok büyük bir kolaylık sağlanmış olmaktadır. Yapılan anlaşma gereğince müşterilere 500 TL ile 15.000 TL arasında kredi verilmektedir. Verilen bu krediden herhangi bir masraf alınmadığı gibi kesinti de yapılmamaktadır. Kısaca Teknokredi adı verilen bu krediyi kullanmak son derece basittir.

Teknosa ING Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Teknosa ing kredi kullanmak için SMS ile başvuru yapılabilmektedir. Yani banka şubesine kadar gitmeden cep telefonundan SMS yollayarak başvuru yapılmaktadır. Bunun için öncelikle telefonunuzun mesaj bölümüne TEKNOSA boşluk T.C. Kimlik numaranızı yazmanız ve 2229’a SMS atmanız gerekmektedir. Bu işlemden sonra bankadan kredinin onaylandığına dair SMS gelmektedir. SMS geldikten sonra Teknosa mağazası içinde bulunan ING Bank hizmet noktasına giderek gerekli işlemleri tamamlamanız gerekmektedir. Böylece kredi ile ilgili işlemler çok kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Mağazadan alacağınız ürün bu kredi ile anında ödenmektedir. Kullanılan krediden sonra ise kredinin geri ödemesi farklı yerlerden yapılabilmektedir. Bankanın internet şubesinden, ATM’den ve normal şube içerisinde ödeme yapılması mümkündür.

Teknosa ING Kredi Faiz Oranları ve Vade

Teknosa ing kredi 500 TL ile 15.000 TL arasında kullanılabilmektedir. Bu kredi için banka tarafından herhangi bir ücret alınmamaktadır. Tahsis ücreti alınmadığı gibi sigorta zorunluluğu da bulunmamaktadır. Kullanılacak kredinin tamamı mağazada yapılacak olan alışverişte kullanılmak üzere verilmektedir. Bundan dolayı da tamamının harcanması gerekmektedir. Ayrıca 48 aya kadar vade seçeneği bulunmaktadır. Kredi kullanmak için saat 10:00 ile 22:00 arasında işlem yapılması gerekmektedir. Kredi için uygulanan faiz oranları ise %1,49 ve %1,59’dur. Bu oranlardan %1,49 sadece 500 TL’lik kredide geçerli iken diğerlerindeki oran ise %1,59’dur. Buna bağlı olarak kredi maliyetleri farklılık göstermektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. birol ateş dedi ki:

  Başvurumu yaptım, ben başvurumun olumlu geleceğini düşünüyorum çünkü kartı alamamam için bir sebep yok.

 2. burkan ateş dedi ki:

  Babam gilden bu krediyi almak için halen onay alamadım ama onayı aldığım an başvurumu yapacağım.

 3. bülent taş dedi ki:

  500 tl için 1,49 vade oranı varmış aslında bana göre çok uygun ancak daha tam karar alamadım.

 4. mustafa sönmez dedi ki:

  Arkadaşımdan öneri olarak aldığım ing teknosa kredisi gerçekten çok hoşuma gitti şuan itibariyle başvurumu yapıyorum.

 5. seyit dönmez dedi ki:

  Teknosa zaten ülkemizde çok büyük bir teknoloji market zinciri, bunun gibi kredi ve indirimlerle git gide ilgide çekiyor, kısa sürede çok fazla ilgi çekmeye şimdiden başladı.

 6. erkan şahinsoy dedi ki:

  Arkadaşlarımdan ara ara duyuyordum ama hiç merak etmemiştim, şimdi baktım kafama yattı başvuru yapmayı düşünüyorum.

 7. rıza öztürk dedi ki:

  Böyle kolay kredilerin çıkarıldığından haberim yoktu bir ara katalogta görmüştüm araştırayım dediğimde çok hoşuma gitti.

 8. caner adlığ dedi ki:

  Kredi 500 ile 15.000 tl arasında kullanılabiliyor, hem ucuz şeyler için yeterli hemde pahalı şeyleri almak için tam orta düzeyde oluşturulmuş.

 9. hasan aygün dedi ki:

  Bu şekilde kolaylık için çıkarılan kredilerle ilk defa karşılaşıyorum çok hoşuma gitti gerçekten çok beğendim.

BİR YORUM YAZIN