Bayilik Veren Tesettür Firmaları 2019

Bayilik veren tesettür firmaları var mı? Varsa şartları nelerdir sorularınıza bu yazımızda cevap bulabilirsiniz. Tesettür giyim sektörü son yıllarda tekstil piyasasında kendini hızlıca yukarıda ki sıralara taşımıştır. Tekstil sektörü yıllardır kendi içinde yüzlerce kategoriye ayrılmış ve bir çok girişimciye iş imkanı sağlamıştır. Daha önce var olan tesettür mağazaları ve üreticileri son 5 yıldır çok hızlı bir şekilde büyümüş ve sektörde büyük bir pazar payına sahip olmuştur. Fiziki mağazalarda satış yapıldığı gibi internet üzerinden satış yapan büyük firmalarda bulunmaktadır

Tekstil bayiliği almak ve tesettür giyim mağazası açmak isteyen girişimciler için ülkemizde kaliteli tesettür ürünlerinin üretimini yapıp satan ve bayilik sistemi ile büyüme hedefi olan 3 markadan bahsetmek istiyoruz.

  • Zühre Giyim
  • Tekbir Tesettür
  • Kayra Tesettür

Zühre Giyim Bayilik Şartları

Zühre giyim, ülkemizde faaliyet gösteren önemli tesettür markalarından bir tanesidir. Bu marka sadece ülkemizde değil yurt dışında da hızla yayılmaktadır. Bu yayılmayı daha da hızlandırmak için Zühre giyim bayilik vermektedir. Zühre giyim tesettür mağazası açan girişimciler işlerinin patronu olma fırsatını yakala maktadır. Bu markadan bayilik almadan önce marka ile ilgili bilgi toplamak, yacağınız yatırım için önem arz etmektedir. Girişimcilerin Zühre giyimin sadece pardesü ve eşarp bayiliği verdiğini bilmesi gerekiyor. Tesettür markaları arasında öne çıkan Zühre giyim bayilik için bazı şartların yerine getirilmesini istemektedir. 

Zühre giyimin bayilik şartları ise genel olarak şu şekildedir:

  • Tesettür giyiminde genel anlamda tecrübe sahibi olmak
  • Pazarlama konusunda yeterli tecrübeye ve yetkinliğe sahip olmak
  • Geleceğe yönelik hedefleri olan ve o hedefler için gerekli çalışmaları yapıyor olmak
  • Başarıya odaklı olarak çalışmak
  • Bayilik için düşünülen mağazanın ölçülerinin Zühre giyim şartlarına uygun olması

Zühre Giyim Bayiliği İçin Mağazanın Önemi

Zühre giyim, genel olarak yukarıda saydığımız şartların sağlanmasını istemektedir. Şartları genel olarak değerlendirmek gerekirse, ağır şartların olmadığı söylenebilir. Mağaza zincirinin kalitesini korumak için istenen temel şartların dışında farklı bir istek bulunmamaktadır. Bayilik veren firmaların birçoğu bu şartların yerine getirilmesini istemektedir. Zühre giyim açılacak mağazanın ölçülerine önem vermektedir. Mağazanın genişliğinin istenen ölçülerden küçük olması halinde yapılacak olan başvurular reddedilecektir. Ayrıca mağazanın konumu da çok önemlidir. Mağazanın mümkünse ana cadde üzerinde olması tercih edilmektedir. Eğer bu durum mümkün değilse, yaya yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde olması gerekmektedir. İnsanların kolaylıkla ulaşmaları gerekmektedir. Zühre giyimin şubesine çok yakın olacak şekilde bayilik açılmasına izin verilmemektedir. Bayiler arasında belirli bir mesafenin olması gerekmektedir.

Tekbir Tesettür Bayilik

Tüm Türkiye’de tanınan Tekbir tesettür firması dünya genelinde çeşitli ülkelerde faaliyette bulunmaktadır. Üretimlerini son teknoloji makinelerle yapan firma, bu ürünlerin bir bölümünü yurtdışına ihraç etmektedir. Mahmutbey’de bulunan fabrikanın yenilenmesinin ardından satış mağazası ve toptan satışların yapıldığı showroomun açılışı beraber yapılmıştır. Firmadan bayilik almak isteyen girişimcilerin, firmanın internet sitesini ziyaret etmeleri gerekmektedir.

Kayra Tesettür Bayilik

Tesettür ürünlerine ilgi duyanlar tarafından, ürünlerine yoğun ilgi gösterilen firmalardan bir taneside Kayra tesettür firmasıdır. Yurtiçinde ve yurtdışında yaklaşık 300 noktada hizmet veren firma, sektörün en büyükleri arasında yer almaktadır. Yıllık 250.000 üretim kapasitesine sahip olan firma, özellikle körfez ülkelerine ihracat yapmaktadır. Firma yaptığı açıklama ile bayilik vermediğini açıklamıştır.

LC Waikiki Bayilik Veriyor mu?

English Home Bayilik Şartları 2019

Zara Bayilik Şartları ve Fiyatları 2019

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

İLK YORUMU SİZ YAZIN