Banka ve Krediler

Tesettür Giyim Mağazası Nasıl Açılır? Bayilik Veren Firmalar

Tesettür Giyim Mağazası Nasıl Açılır? Bayilik Veren Firmalar

Zühre giyim, ülkemizde faaliyet gösteren önemli tesettür markalarından bir tanesidir. Bu marka sadece ülkemizde değil yurt dışında da hızla yayılmaktadır. Bu yayılmayı daha da hızlandırmak için Zühre giyim bayilikler vermektedir. Tesettür giyime olan ilgi özellikle son dönemde ciddi şekilde artış göstermektedir. Firmalar bu durumu değerlendirerek daha fazla büyümek istemektedir. Bundan dolayı bayilikler verecek olan firmalar, kalitenin korunmasına özen göstermektedir. Bayilikler vererek büyümeyi hedefleyen firmalar, müşteri memnuniyetinden ödün vermeme konusunda ise hassas davranmaya devam edeceğini ve bayilik taleplerini değerlendirirken bu durumu göz önünde bulunduracağını çeşitli platformlarda açıklamaktadır.

Zühre Giyim ve Bayilik Veren Diğer Firmalar

Bayilik veren firmalar ve şartları şu şekildedir:

  • Tekbir Tesettür; tüm Türkiye’de tanınan firma dünyada da çeşitli ülkelerde faaliyette bulunmaktadır. Üretimlerin son teknoloji makinelerle yapan firma, bu ürünlerin bir bölümünü yurtdışına ihraç etmektedir. Mahmutbey’de bulunan fabrikanın yenilenmesinin ardından satış mağazası ve toptan satışların yapıldığı showroomun açılışı beraber yapılmıştır. Firmadan bayilik almak isteyen girişimcilerin, firmanın internet sitesini ziyaret etmeleri gerekmektedir.
  • Kayra Tesettür; müşteriler tarafından ürünlerine yoğun ilgi gösterilen firmalarda bir tanesidir. Yurtiçinde ve yurtdışında yaklaşık 300 noktada hizmet veren firma, sektörün en büyükleri arasında yer almaktadır. Yıllık 250.000 üretim kapasitesine sahip olan firma, özellikle körfez ülkelerine ihracat yapmaktadır. Firma yaptığı açıklama ile bayilik vermediğini açıklamıştır.
  • Zühre giyim; şubesi olarak insanlar işlerinin patronu olma fırsatını yakalamaktadır. Bu markadan bayilik almadan önce marka ile ilgili bilgi toplamak, bayilik için karar verirken etkili olacaktır. Tesettür markaları arasında önce çıkan Zühre giyim bayilik için bazı şartların yerine getirilmesini istemektedir. Öncelikle Zühre giyimin sadece pardösü ve eşarp bayiliği verdiğini belirtmek gerekmektedir. Tesettür denilince ilk akla gelen ürünler pardösü ve eşarptır. Dolayısıyla bu bayilik girişimciler için mantıklı bir seçenek olarak görünmektedir.

Zühre Giyim Bayilik Şartları

Zühre giyimin bayilik şartları ise genel olarak şu şekildedir:

  • Tesettür giyiminde tecrübeli olmak,
  • Pazarlama konusunda tecrübeli ve yetenekli olmak,
  • Geleceğe yönelik hedefleri olan ve o hedefler için çalışılması,
  • Başarıya odaklı olmak,
  • Bayilik için düşünülen mağazanın ölçülerinin istenilen ölçülerde olması istenmektedir.

Zühre Giyim Bayiliği İçin Mağazanın Önemi

Zühre giyim, genel olarak bu şartların sağlanmasını istemektedir. Şartları genel olarak değerlendirmek gerekirse, ağır şartların olmadığı söylenebilir. Mağaza zincirinin kalitesini korumak için istenen temel şartların dışında farklı bir istek bulunmamaktadır. Bayilik veren firmaların birçoğu bu şartların yerine getirilmesini istemektedir. Zühre giyim açılacak mağazanın ölçülerine önem vermektedir. Mağazanın genişliğinin istenen ölçülerden küçük olması halinde yapılacak olan başvurular reddedilecektir. Ayrıca mağazanın konumu da çok önemlidir. Mağazanın mümkünse ana cadde üzerinde olması tercih edilmektedir. Eğer bu durum mümkün değilse, yaya yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde olması gerekmektedir. İnsanların kolaylıkla ulaşmaları gerekmektedir. Zühre giyimin şubesine çok yakın olacak şekilde bayilik açılmasına izin verilmemektedir. Bayiler arasında belirli bir mesafenin olması gerekmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ