BIST 100 114.808 -0.85 | -985.03
BRENT PETROL 43,27 2.17 | 0.92
EURO 7.7482 0.15 | 0.01
EURO/USD 1.12981 0.13 | 0.0
GRAM ALTIN 397.104 -0.18 | -0.73
USD 6.8597 0.0 | 0.0
STERLIN 8.6611 0.15 | 0.01
BITCOIN/USD 9275,38
BITCOIN/TRY 63666,2

Toptan Oyuncak Satan Firmalar

Çocukların dünyasında oyuncak çok büyük bir öneme sahiptir. Bu öneminden olayı Duman Oyuncak firması oyuncak satışına çok önem vermektedir. Büyük hayalleri ile beraber oyuncaklarda çocukların vazgeçilmezleri arasındadır. Ancak tabii ki alınacak oyuncağında sağlık açısından kimyasal içerip içermediği ya da oyuncağın çocuğa zarar verip vermeyeceği çok iyi kontrol edilmelidir. Zekâ ya da kas gelişimi açısından fayda sağlaması istenen oyuncak, içerdiği kimyasallar yüzünden kanser oluşumuna sebep olabilmektedir. Bu durum oyuncak alınacak firmanın güvenilir olması sonucunu çıkartmaktadır. Otuz yıldır oyuncak sektöründe hizmet veren Duman Oyuncak bu konuda oldukça hassas davranmaktadır. Bu hassasiyetinden dolayı satmış oldukları her bir ürünün standartlara uygun olup olmadığını kontrol edip  daha sonra müşterilere sunmaktadır.

Toptan Oyuncak Satan Güvenilir Firmanın Önemi 

Duman Oyuncak her yaş grubuna hitap eden oyuncak portföyü ile müşterilerine hizmet vermektedir. Oyuncak alırken dikkat edilmesi gereken birçok etken bulunmaktadır. Alınacak yanlış oyuncaklar çocuklara fayda yerine telafisi mümkün olmayan zararlar verebilmektedir. Öncelikli olarak alınacak oyuncağın hangi yaş grubuna hitap ettiği bilinmelidir. Ayrıca alınacak oyuncakta kullanılan malzemelerin insan sağlığına zarar verip vermediği araştırılmalıdır. Özellikle Çin gibi yurt dışı menşeli oyuncaklarda bulunan boya ve plastik maddelerin içeriğindeki kimyevi maddeler insan sağlığına zararlı olmamalıdır. Tabii ki bu durumun tespiti oldukça zordur. Bu yüzden yapılması gereken güvenilir firmalardan alışveriş yapmaktır. Müşteri memnuniyetine çok önem veren Duman Oyuncak, internet üzerinden satış imkânı ile tüm Türkiye hatta yurt dışına hizmet vermektedir. Merkezi İzmir Kemeraltı'nda bulunan Duman Oyuncak, aynı zamanda hediyelik eşya ve yapma çiçek satışı da yapmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile evinizden istediğiniz ürünü seçerek gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Parti Toys İsminden de anlaşılacağı üzere her türlü parti, festival, doğum günü, yılbaşı gecelerine ait ürünlerin toptan satışını yapan bu firma 2005 yılında Ankara da kurulmuştur. Ayrıca internet üzerinden online satış imkanı da bulunan firmaya 0507 245 21 45 numaralı telefondan Koray beye ulaşarak da yardım alabilirsiniz. Duman Oyuncak Toptan oyuncak denilince 30 yıldır sektörde adını duyurmuş olan bu firmadan birçok marka oyuncak gruplarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İnternetten online satış bırakabilirsiniz. Ayrıca toptan alımlarda uygun fiyatlarla aldığınız oyuncakları kendi iş yerinizde satarak kar sağlayabilirsiniz

Nur Spot Nur Ticaret ismi ile 1980 yılından itibaren sektörde bulunan bu firma, müşterilerine toptan top, balon, eğitici oyuncaklar ile birlikte toptan hırdavat, kırtasiye, ahşap ürünler satışı yapmaktadır. Firma İstanbul Eminönü Tahtakale şubesinde hizmet vermektedir.

Yumurcak Oyuncak Her türlü imalat, perakende, toptan ve ithalatçı olarak sektörde faaliyet gösteren firma 1994 yılında kurulmuştur. Birçok çeşit eğitici oyuncaklar, bebek, pelüş, güzellik setleri ve sezonluk yazlık uzaktan kumandalı ve pilli araç gibi ürünlerin satışını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. A.B.C Oyuncak San Tic. AŞ ismi ile satış yapan firma aynı zamanda online toptan olarak yapabilirsiniz.

Hesaplı Dükkân Yüzlerce çeşit toptan oyuncak satışı yapan firma, perakende sektöründe kalıcı olmayı hedeflemektedir. Çim adam, her türlü ışıklı oyuncaklar, çocuklara uygun buzdolabı süsleri, şaka malzemeleri, özel günler için hediyelik eşya ve parti malzemeleri gibi geniş ürün yelpazesi ile ister telefon ile ister online satış imkanı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Özyiğit Oyuncak 1986 yılında İzmir merkezli kurulmuş olan bu firmada yaklaşık 50 bine yakın oyuncak bulunmaktadır. En uygun fiyatla kaliteli oyuncak satışı yapan firma aynı zamanda online satış sitesi ile de müşterilerine hizmet vermektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!