Banka ve Krediler

Toyota Aralık 2017 Kampanyaları

Toyota Aralık 2017 Kampanyaları

Senenin son araç kampanyaları Aralık ayı başında hemen her otomobil firması tarafından açıklanmaktadır. Bu firmalardan bir tanesi de Toyota’dır. Toyota Aralık kampanya kapsamında müşterilerine çok özel fırsatlar sunmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu birbirinden özel modeller ile müşterilerin en fazla ilgi gösterdiği markalardan birisi olan Toyota bu senede yıl sonunda yaptığı kampanya sayesinde müşterilerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Toyota kampanya kapsamında bu sene MTV ödemesi ve 9.300 liraya varan indirimler yapılmaktadır. Müşteriler farklı modellerdeki farklı kampanya koşullarını daha net öğrenmek için Toyota yetkili satış servislerini ziyaret etmektedir. Buralarda verilen bilgilere göre müşteriler seçimlerini daha net yapmaktadır.

Toyota Aralık Kampanya ve MTV

Toyota Aralık kampanya kapsamında bazı modellerin satın alınması durumunda Toyota müşterilerine farklı bir fırsat sunmaktadır. Bu modellerden bir tanesi de Yaris’tir. Yaris geniş iç mekân, yüksek tavan, gündüz yanan farlar, geri görüş kamerası, 7 hava yastığı, akıllı giriş, hybrid motor seçeneği gibi özellikleriyle insanları ilgisini yoğun olarak çekmektedir. Bu aracı alanlar Toyota kampanya kapsamında 2017 yılına ait MTV’nin ikinci taksitini ödememektedir. Ayrıca Yaris’in fiyatları 57.250 liradan başlamakta ve donanıma göre fiyat yükselmektedir.

Toyota Kampanya ve Bazı Modellerdeki Yüksek Fiyat İndirimleri

Toyota Aralık kampanya kapsamındaki bir başka araç ise Toyota C-HR’dir. Bu aracın bütün modelleri bu kampanya kapsamında olmayıp sadece 1.2L turbo benzinli modeller ve 1.8L hibrit motora sahip olan modellerde geçerlidir. Bu modelleri tercih eden kullanıcılar da Toyota kampanya kapsamında MTV fırsatından yararlanmaktadır. Elmastan ilham alınarak tasarlanan, led farlara sahip olan araçta birçok özellik bulunmaktadır. Bu araç geri görüş kamerası, elektronik park freni, otomatik katlanabilir yan aynalar, sürücü koltuğun bel desteği gibi birçok özelliğe sahiptir. Tasarımı ile adeta bakanları kendi hayran bırakan bir model olan C-HR’nin kampanya kapsamında fiyatlarında yaklaşık 6.000 liralık bir indirim yapılmış ve şuanda 101.100 liradan başlayan fiyatlar ile satılmaktadır.

Toyota Aralık kampanya kapsamındaki bir diğer araç ise Corolla’dır. Toyota Corolla hemen herkesin hayallerini süsleyen bir araç olarak bilinmektedir. Bu araçta akıllı giriş ve çalıştırma sistemi, yağmur sensörü, otomatik yanan farlar, far yıkama sistemi, yarı deri koltuklar gibi birçok özellik bulunmaktadır. Bu aracı alan kişilerde Toyota kampanya kapsamındaki MTV ödemesinden yararlanmakta ve 2017 yılının ikinci taksitini ödememektedir. Ayrıca bu araçlarda ciddi bir indirim söz konusudur. Sene sonu olması sebebiyle müşterilerin ilgisini daha da çekebilmek için baz Corolla modellerinde 9.000 liraya varan indirimler bulunmaktadır. Bu miktar her Corolla modeli için aynı olmayıp modellere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bundan dolayı indirimlerin daha net olarak öğrenilmesi için ya Toyota’nın resmi internet sitesinin ziyaret edilmesi ya da yetkili satış bayiine gidilmesi gerekmektedir. Bu indirimler sayesinde bu araca olan ilgi daha da artmaktadır.

Toyota Aralık kampanya kapsamındaki diğer araçlar Hilux, Auris ve Raw 4’tür. Bu araçlar da Toyota kampanya kapsamında MTV’nin ikinci taksitini ödememektedir. Bu araçların her birinin farklı özellikleri bulunmakta ve müşteriler tarafından tercih edilen diğer Toyota modelleri olarak bilinmektedir. Hilux’ların bazı modellerinde yaklaşık 7.000 liraya varan indirimler yapılırken, RAW 4’lerde yapılan indirim daha fazladır. Auris’in bazı modellerinde de çok ciddi indirimler yapılmıştır. Bu indirim tutarları yaklaşık olarak 8.000 liralara ulaşabilmektedir. Fakat araçlar yapılan indirimler modeller arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Bazı modellerde 8.000 lira olan indirim tutarları bazı modeller de ise 4.000 lira seviyelerinde olabilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ