BIST 100 1.075 1.41 | 14.93
BRENT PETROL 45,01 1.37 | 0.61
EURO 8.5577 0.54 | 0.05
EURO/USD 1.17395 -0.39 | 0.0
GRAM ALTIN 475.533 -0.32 | -1.51
USD 7.2865 0.19 | 0.01
STERLIN 9.5272 0.5 | 0.05
BITCOIN/USD 11872,31
BITCOIN/TRY 86745,17

Türkiye Finans İnternet Bankacılığı Nasıl Kullanılır?

Türkiye Finans Bireysel İnternet Şubesi; gelişmiş teknolojisi ve kusursuz alt yapısı ile müşterilerine 7 gün 24 saat boyunca hizmet verebilmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Türkiye Finans Bireysel İnternet Şubesi ile nerede olursanız olun anında hizmet alabilir ve tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. İnternet şubesine giriş yapmak için açılan ekranda ister TC kimlik numarası isterseniz ise müşteri numarası ile giriş yaparak işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

İnternet şubesi sayfasını ihtiyaçlarınıza göre kişisel bir hale getirebilir ve kolay aynı zamanda da hızlı bir şekilde tüm işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz. İnternet şubesi sayfası giriş ve tüm işlemleri konusunda kullanım kolaylığına sahip olacak şekilde özel olarak düzenlenmiş bulunmaktadır. Herhangi bir tarihte yaptığınız bir işlemin bilgilerine dahi internet şubesi aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İnternet bankacılığı, para transferleri, ödemeler ya da fatura ödemeleri gibi tüm işlemlerinizi son derece hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye Finans Bireysel İnternet Şubesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans İnternet Bankacılığı web sitesinde yer alan “Bireysel İnternet Şubesi” linkine tıklayarak başvurabilirsiniz. Türkiye Finans İnternet Şubesi’ne giriş yapabilmek ve bankacılık işlemlerinin gerçekleştirmek adına ilk yapılması gereken işlem şifre sahibi olmaktır. Bankanın müşterini olarak anında şifre alabilmek için müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz. Anında Şifre Hakkında Bilgiler Diğer şifre alma yöntemlerinden biri de Anında şifre yöntemidir. Türkiye Finans İnternet Şubesi’ne giriş yapabilmeniz için mutlaka bir şifrenizin olması gerekir. Türkiye Finans kredi kartı veya banka kartınız var ise cep telefonunuz aracılığı ile anında şifre alabilir ve internet bankacılığı sistemine giriş yapabilirsiniz. Türkiye Finans İnternet Şubesi'ni anında tüm işlemleriniz için kullanmaya başlayabilirsiniz. ​

Bu konununda ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz!
Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bireysel İnternet Şubesine Girişte Yapılması Gerekenler ​

Web sitesi üzerinde yer alan "Bireysel İnternet Şubesi"​ linkine tıklamalısınız. Açılan ekranda gerekli olan alanlara müşteri numaranızı/TC Kimlik numaranızı yazdıktan sonra cep telefonunuza otomatik olarak gönderilen parolayı istenilen şekilde yazınız. Ek kullanıcıların ise ek kullanıcı kodu alanına giriş yapması gerekir. Bu işlemden sonra cep telefonunuza bir kez kullanmak üzere bir giriş şifresi SMS olarak gönderilir. Cep telefonunuza gelen bu tek kullanımlık şifreyi ilgili alana girerek işlem yapmaya devam edebilirsiniz. Sözleşmeyi okuyarak onayladıktan sonra aklınızda kalabilecek kalıcı bir şifre oluşturmanız gerekmektedir.

Bireysel İnternet Şubesi Giriş Web sitesi üzerinde yer alan "Bireysel İnternet Şubesi Giriş" linkine tıklayarak işleme başlayabilirsiniz. Açılan ana sayfa ekranında gerekli olan alanlara müşteri numaranızı veya TC Kimlik numaranızı, yazdıktan sonra şifrenizi girmelisiniz. Şifrenizi belirlerken aklınızda kalabilecek olmasına ve aynı zamanda güvenilir olmasına dikkat etmeniz gerekir. Şifreniz hiç kimse ile paylaşmamanız ilerleyen dönemlerde işlem güvenliğiniz açısından son derece önemlidir. Kolay ve hızlı işlem yapabilmek adına İnternet bankacılığı kullanımı genellikle birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!