Türkiye Finans Katılım Bankası Kredi Kartları

Ülkemizde yürütülmekte olan bankacılık sistemine yeni bir yaklaşım getiren Türkiye Finans Katılım Bankası, Türkiye de yıllardır süregelen bir hizmet vermektedir. Her geçen gün yerini daha çok kuvvetlendiren, müşterilerine azami ölçüde kolaylık ve rahatlık sağlamakta olan Türkiye Finans, her geçen gün yaptıkları özeleştiri sayesinde ileriye doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Türkiye Finans kredi kartı denildiği zaman ilk akla gelen Happy Kredi Kartı’dır. Çünkü bu bankanın en çok tercih edilen kredi kartlarının başında Happy Kredi Kartı gelmektedir. Türkiye genelinde oldukça fazla geçerlilik oranına sahip olan bu kart, Türkiye Finans Bankası denildiğinde akla ilk gelen kartlardandır. Müşterilerine sunmakta olduğu taksit imkânları ile birlikte ödeme kolaylıkları da sunmaktadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası Kredi Kart İsimleri

Türkiye Finans kredi kartı isimlerine bir göz atalım. İlk sırada akla gelen Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Card göze çarpmaktadır. Bu kredi kartının yıllık ücreti ise 35 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir başka kredi kartı ise Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Card Gold karttır. Bu kredi kartının yıllık ücreti ise 49,50 TL olarak belirlenmiştir. Ardından gelen kart ise Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Card Platinium’dur. Bu kart için belirlenen yıllık ücret ise 60,50 TL’dir. Bir diğer kart ise Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Zero kartıdır. Bu kart için yıllık talep edilen ücret ise bulunmamaktadır. Son olarak karşımıza çıkan kartın ismi ise Türkiye Finans Katılım Bankası Happy Kahramanmaraşspor’dur. Bu kartın yıllık ücreti ise 76 TL olarak belirlenmiştir.

Türkiye Finans Katılım Bankası Kredi Kartı Başvuru

Bu bankanın herhangi bir kredi kartına başvurmak için, size en yakın Türkiye Finans şubesine giderek kredi kartı başvuru formunu doldurmanız ve ilgili birime teslim etmeniz gerekmektedir. Bu sayede başvuru işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Bu yöntemi yanı sıra Türkiye Finans şubelerinde bulunan ilgili yetkili ile görüşmekte başvuru için yeterli olabilmektedir. Bu yetkili bireysel müşteri hizmetleri yetkilisidir. Bu yetkili ile yapılan görüşme ile birlikte bir Türkiye Finans kredi kartı başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Bu görüşmeden en geç 15 gün sonra geri dönüş yapılacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. sena yakut dedi ki:

    Türkiye Finans Katılım Bankası zaten yakından takip ettiğim bankalardan birisiydi, bir kaç kartına da başvurmuştum zaten.

  2. devran gül dedi ki:

    Happy cart ilk başkışta benim hoşuma giden kart oldu bakalım almayı düşünüyorum şimdilik.

  3. nalan yanar dedi ki:

    Bakalım kredi kartlarında hoşumuza gidecek bir kredi olacak'mı bir kredi almayı düşünüyoruz.

BİR YORUM YAZIN