Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans %100 yerli sermayeli ilk finans kurumudur. 2005’te Anadolu Finans ve Family Finans’ın birleşmesi ile oluşmuştur. 2008’de Suudi Arabistan’ın ilk ve en büyük bankası The National Commercial Bank’ın %67,03 hisse satın alarak büyük ortak olduğu banka, “Türkiye’nin Finansı” sloganı ile yeni müşterilerine kapılarını bu sefer 55 yıllık NCB tecrübesi ile açmıştır. Ayrıca 2013’te Müşteri Deneyimi ve Çoklu Kanal Strateji Projesi ile tekrar revize edilerek ileri düzey teknoloji kullanmaya başlamıştır. Haliyle bu kadar değişiklik ve gelişim geçiren bir banka olarak tabi ki Türkiye Finans kredi kartı konusunda birçok farklı seçeneğe sahiptir. Önce bu kartları inceleyelim…

Türkiye Finans Kredi Kartları

Happy Kart

Türkiye Finans ve Garanti Bankası iş birliği içerisindeki bonus özelliği ile tasarlanan bu kart tipinde üye tüm işyerlerinden puan seçenekleri ile alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca dünyanın her yerinde geçerli bir karttır. Klasik olarak bonus toplayabilir, bu işyerlerinde harcayabilir ya da sonraki alışverişlerinizde kullanarak bunları ücretsiz hale getirebilirsiniz.

Happy Kart Gold

Yukarıdaki tüm özellikler ile birlikte ekstra bonus ve taksit imkanı sağlayabilirsiniz.

Happy Kart Platinium

İndirim fırsatlarından transfer hizmetlerine ayrıca Happy Assistants kullanımına kadar birçok özellik bu kartın içerisinde müşterilere sunulmaktadır. Bonuslar konusunda ise Platinium’un eli oldukça açıktır.

Happy Kart Zero

Yine ayrıcalıklı bir kart olarak bu seçeneği de tercih edebilir, fazladan taksitlendirmeler, ödemeler ve bonuslar ile keyfinizi kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz.

Happy Kart Anne

Eğer bir anne iseniz Türkiye Finans kredi kartı konusunda kesinlikle tercihiniz bu karttan yana olsun. Size sunduğu sadakat programı sayesinde alışverişleriniz daha da keyifli hale gelecektir.

Happy Kahramanmaraşspor

Kahramanmaraşspor taraftarlarına özel hazırlanan bu kart ile Türkiye Finans’ın ayrıcalıklı dünyasından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik her harcamanız ile takımınıza da destek olmuş olursunuz.

Haremeyn Kart

Hac ve umre ziyaretleriniz içi özel indirimler sağlayan Haremeyn Kart ile biriktirdiğiniz tüm puanları hayır kurumlarına bağışlayabilirsiniz.

Faal Kart

Türkiye Finans tabi ki ticari markaları ve KOBİ’leri de unutmuyor. Faal Kart ile işletmenize özel taksitli ticari finansman desteği alabilirsiniz.

Nasıl başvurabilirim?

Türkiye Finans kredi kartı

başvuruları için:
 • İnternet bankacılığını kullanabilirsiniz.
 • Mobil uygulamanız üzerinden doğrudan başvuru yapabilirsiniz.
 • Şubeye giderek istediğiniz ölçütlerde bir karta sahip olabilirsiniz.
 • İstediğiniz karta göre “HAPPY” boşluk “T.C. kimlik numarası” yazıp 2442’ye kısa mesaj atabilirsiniz.
 • ATM’lerin gerekli menüleri ile kart talebinde bulunabilirsiniz.
 • 0 850 222 22 44’ten size özel müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

Ayrıca https://basvuru.turkiyefinans.com.tr/kart-basvuru/happy adresinden direkt olarak başvurunuzu Türkiye Finans’a gönderebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. bade çınar dedi ki:

  Kredi kartlarına baktım hoş kartlar var şimdi başvurumu yapacağım, inşallah gelen sonuçlarda olumlu olur.

 2. fatih demir dedi ki:

  Haremeyn Kart gerçekten çok hoş bir kredi, hac ve umre için indirimler sağlıyor ayrıca puanları kolaylıkla bağışlayabilmenize olanak sağlıyor.

 3. halil yıldıra dedi ki:

  Happy kart benim hoşuma gitti, tüm dünyada istediğimiz her yerde kullanabiliyoruz, ayrıca türkiye finans ve garanti bankası iş birliği ile hazırlanmış.

BİR YORUM YAZIN