Vakıfbank Anında Kredi

Vakıfbank’ın müşterilerine büyük kolaylık olarak sağladığı Vakıfbank anında kredi özelliği ile artık tonlarca işlemle uğraşmadan anında kredi alabilir ve ihtiyacınıza göre dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu özellikten yararlanabilmek için ise sizde bulunması gereken tek özellik Vakıfbank mobil bankacılık üyesi ve müşterisi olmak. Vakıfbank’tan anında kredi alabilmek için maaşınızı Vakıfbank’tan çekiyor olmanızda yeterli olmaktadır. Peki, Vakıfbank tarafından çok büyük bir kolaylık olarak sunulan bu kredi tipini kimler alabilir? 1. Maaşlarını bu bankadan almakta olan bireysel müşteriler, 2. Vakıfbank’a ait olan internet bankacılığını kullanmakta olanlar, 3. Vakıfbank’a ait olan mobil bankacılığı kullanmakta olanlar Vakıfbank anında kredi fırsatından yararlanabilecek olanlardır. Kendi işinizde patron değilseniz, memur olarak çalışmıyorsanız yani özel sektörde çalışmakta iseniz mobil bankacılık veya internet bankacılığı aracılığı ile bu kredi fırsatından sizde anlık olarak faydalanabilirsiniz.

Vakıfbank Anında Kredi Nasıl Başvurulur

Özel sektörde çalışanların yanı sıra emekli bireylerin veya memur olarak çalışmakta olanların maaşlarını son altı ay içerisinde bu bankadan almış olmaları da bu kişilerin Vakıfbank anında kredi fırsatından yararlanmalarını sağlamaktadır. Peki, bu başvuru işlemleri nasıl yapılmaktadır? Daha önce de belirttiğimiz gibi hem internet bankacılığı hem de mobil bankacılık aracılığı ile bu işlemleri rahatlıkla halledilebilmektedir. İnternet bankacılığı üzerinden bu anında krediden faydalanmak istiyorsanız öncelikle internet bankacılığı sistemine bireysel olarak girişinizi yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra ekranın sol tarafında beliren menüden “Başvurularım” seçeneğini tıklamanız gerekmektedir. Tıkladıktan sonra karşınıza çıkan seçenekler arasından “İhtiyaç Kredisi Başvurusu” seçeneğini bulup seçmeniz ve karşınıza çıkan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Peki, bu kredi ne zamanlar kullanılabilir? Bu kredi geceleri 02.50 ile 3.30 saatleri yani hesap güncelleme vakitleri dışında istediğiniz an bu parayı sigortasız veya sigortalı olarak kullanabilmektesiniz.

Vakıfbank Anında Kredi Özellikleri

Bir diğer başvuru tipi olan mobil bankacılık üzerinden başvuru da oldukça basit bir işlemdir. İlk olarak telefonunuz üzerinden mobil bankacılık sistemine giriş yapmalısınız. Bu girişinizin ardından “Başvurularım” seçeneğini seçerek bunun ardından çıkan kategoriler arasından ihtiyaç kredi başvurusunu yapmalısınız. Karşınıza çıkan formu eksiksiz olarak doldurmanız halinde Vakıfbank anında kredi fırsatına erişebilirsiniz. Bu kredi özellikleri olarak örneğin 9000 TL olarak anında kredi çektiğiniz anda kredi tahsis ücreti olarak 45 TL sizden alınmaktadır. 48 ay vadeli olarak verilen bu kredi de aylık faiz oranı %1,55 olarak belirlenmiştir. Bu miktarda krediyi alırsanız aylık ödemeniz gereken taksit tutarı ise 285,13 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Efektif yıllık faiz oranı ise %25,1271 olarak belirlenmiştir. Diğer bir miktar olarak 15000 TL olarak bu krediyi çekerseniz kredi tahsis ücreti olarak 75 TL ödemeniz gerekmektedir. 48 ay vadeli olarak verilen bu kredinin aylık taksit tutarı 475,21 TL olarak belirlenmiş olup aylık faiz oranı %1,55 ve efektif yıllık faiz oranı ise %25,1272’dir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. erhan yekta dedi ki:

  Anında kredi gibi fırsatların olduğunu bilmiyordum, bazen çok acil paraya ihtiyacımız olabiliyor o zamanlarda çok işimize yarar.

 2. deniz öztürk dedi ki:

  Anında krediye acil olarak ihtiyacımız var bakalım tüm işlemleri başlattık ne kadar kısa sürede alırsak o kadar iyi.

 3. barış kaya dedi ki:

  Anında kredi sistemide çok hoş bir şey, ne olacağı belli olmuyor bazı durumlarda acil paralar gerekebiliyor.

 4. emirhan ozgur dedi ki:

  Vakıf banktan çok güzel bir kampanya olmuş, sadece ilk başta çok düşük bir tahsis ücreti ödüyoruz sonra kredimizi kullanmaya başlayabiliyoruz.

 5. tansel güvenç dedi ki:

  15000 tl olan kredi bana en uygun olanı sadece ilk başta anında tahsis için bir para vereceğiz sonra normal kredi gibi kullanacağız.

 6. cemal ordu dedi ki:

  Hemen başvurup sonuç almak gerçekten çok hoş bir durum.

BİR YORUM YAZIN