Vakıfbank Çiftçilere Tam Destek Kredisi 2018

Tarım ve hayvancılıkla uğraşan çiftçilere kredi veren Vakıfbank, kredi isteyen tüm çiftçilere yatırımlarının konularına göre farklı kredi çeşitlerini sunmaktadır. Verilen kredilerin başında ise; bitkisel üretim, besi hayvancılığı, süt hayvancılığı, kümes hayvancılığı, sera, arıcılık, su ürünleri yetiştiriciliği ve avcılığı gibi farklı kredi çeşitleri vardır. Çiftçi kredisi sayesinde Vakıfbank çiftçilere, ekonomik ödeme koşullarında kredi kullanma imkanı sağlar. Bankanın sağladığı bu krediyle çiftçi yatırım ve işletme gibi giderlerinde meydana çıkacak maliyetleri ekonomik bir şekilde finanse eder. Vakıfbank kredi kapsamında çiftçiye üç farklı paket seçeneği sunulmaktadır. Hasat ödemeli olan bu kredi seçeneği, çiftçinin hasat ertesi eline para geçtiği zaman ödemeye başladığı kredi çeşididir. Traktör, arazi alımında kullanılan bu kredi aynı zamanda gübre, tohum alımında da kullanılabilmektedir.

Vakıfbank Çiftçilere Özel İmkanlar

Vakıfbank hayvan besiciliği içerisine giren, hayvan alımı, gübre ve yem gibi alımlarda da kredi imkanı sağlamaktadır. Çiftçi kredisi içerisinde tarım arazi alım kredisi, traktör kredisi, araç ve ekipman kredisi ve yeni tesis kurulumuna yönelik kredilerde bulunmaktadır. Vakıfbank’ın çiftçiye sunduğu paketler dahilinde ikinci bir hizmetse, çiftçiye özel olarak sunulan kartlardır. Tarım kart olarak adlandırılan bu kart sayesinde çiftçiler Vakıfbank’ın anlaşmalı olduğu tarımsal ürün satan firmalardan 6 aya kadar faizsiz ürün alabilmekte ve kartın borcunu sene de bir kez ödeme olanağı bulunmaktadır. Ayrıca Vakıfbank’ın tarım kredili bonkomat kartı da bulunmaktadır bu kart sayesinde ise hesapta para olmadığu halde çiftçi alışveriş yapabilmekte ve nakit ihtiyacını karşılayabilmektedir. Bu kartta gene sene de bir kez ödeme imkanı seçeneği bulunmaktadır. Vakıfbank kredi kapsamında çiftçiye tam destek sağlanmaktadır.

Vakıfbank’ta Tarsim Sigortası

Çiftçiye tam destek kampanyası içerisinde bulunan TMO kart yani Türkiye Mahsul Ofisi, Vakıfbank ile yaptığı anlaşma kapsamında çiftçilerin TMO’nun, mısır, buğday, çeltik ve arpa satan çiftçilere yapacağı ödemeler anında bu kart hesabına geçecektir. Vakıfbank’ın çiftçilere sunduğu destek paketlerinden bir başkası da TARSİM sigortasıdır. Bu sigorta sayesinde tarlalarda meydana gelebilecek, doğal afet, bitkisel hastalık ya da hayvanların hastalık sebebiyle ölmesi halinde çiftçileri sigortalayan pakettir. Vakıfbank’ın çiftçilere sunduğu çiftçi kredisi sayesinde çiftçiler rahat koşullarda kredilerini ödeme imkanı yakalar. Vakıfbank kredi işletmeye özel olarak çözümler sunar ve yatırımlara destek verir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. irem yağcı dedi ki:

  Çiftcileriiz 6 aya kadar faizsiz ürün alabiyorlarmış, yerli üretim için güzel bir proje bu tür projelerle yerli üretimimiz artabilir.

 2. özlem çelik dedi ki:

  Çiftçiler için 3 farklı kredi seçeneği oluşturulmuş, şuan yeni öğreniyorum gerçekten ihtiyaçlara göre oluşturulmuş bir kredi.

 3. koray halat dedi ki:

  Çiftçilere verilen krediler her geçen gün artıyor, vakıfbank'ta bu alanda bir çok kredi imkanı sunuyor, teşekkürler vakıfbank.

 4. cen demir dedi ki:

  Vakıf bank çiftçiler için çok güzel kredi imkanları sunmuş, farklı alanlar için farklı kredileri rahatlıkla çekebiliyoruz. Bir çiftçi olarak vakıf bankı öneririm.

BİR YORUM YAZIN