Vakıfbank Kamuya Özel Yılbaşı Kredisi 2018

Vakıfbank kamuya özel kış kredisi imkanından kamu kurumlarında ve kuruluşlarında çalışmakta olan kadrolu işçiler ve memurlar faydalanabilmektedir. Peki aldığınız bu Vakıfbank kredi miktarını nasıl geri ödeyeceksiniz? Bu yeni yıl kredisi tutarı geri ödemenin birçok yolu bulunmakta. Bunlar aylık eşit taksitli, artan taksitli ve azalan taksitli olmakla beraber bunun yanı sıra 3 ay ödemesiz  döneme sahip aylık eşit taksit imkanı da bulunmaktadır. Mevcut sayılan ödeme şekillerinin yanında 3 ayda bir sefer eş taksitli, son taksit balon ödemeli, değişken taksitli seçeneklerle geri ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Kredi Özellikleri Tablosu

2.000 TL ile 90.000 TL arası kredi limitli seçeneklerde vade aralığı 3 – 48 ay olmak üzere aylık faiz oranı %1,34'tür. % 1,34 aylık faiz oranına sahip seçenekli kredide Kredi Tahsis Ücreti %0,5 + Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) olarak gözükmektedir. Vakıfbank kredisi kredi özellikleri tablosu ikinci seçenek incelendiğinde 2.000 TL ile 90.000 TL arası kredi limitli seçeneklerde vade aralığı 3 – 48 olmak üzere aylık faiz oranı % 1,41'dir. % 1,41 aylık faiz oranına sahip seçenekli kredide Kredi Tahsis Ücreti bulunmamaktadır. Yeni yıl kredisi almak isteyen kamu emekçileri bu iki seçenekten birini seçebilmektedirler.

Eşit Taksitli Faiz Maliyet Tablosu

Kamuya özel yeni yıl kredisi tablosu incelendiğinde 10.000 TL kredi tutarında kredi alındığında 48 ay vade verilmektedir. 48 ay vadeli bu 10.000 TL'lik kredi seçeneğinde aylık faiz oranı % 1,34 olmakla beraber aylık taksit tutarı ise 300,57 TL'dir. Bu seçenek tercih edildiğinde kredi tahsis ücreti olarak alınacak ücret 50 TL'dir. Bu seçenek tercih edildiğinde efektif yıllık faiz oranı ise % 21,4547 olarak karşımıza çıkmaktadır.

Vakıfbank kredisi olarak 90.000 TL tutarında kredi çekildiğinde yine bu kredi tutarına 48 ay vade belirlenmektedir. 48 ay vadeli bu 90.000 TL'lik kredi seçeneğinde aylık faiz oranı % 1,41 olmakla beraber aylık tutarı ise 2.753,33 TL'dir. Bu seçenek tercih edildiğinde kredi tahsis ücreti olarak bir ücret talep edilmemektedir. Bu seçenek tercih edildiğinde efektif yıllık faiz oranı % 22,3042 olarak karşımıza çıkmaktadır. Daha ayrıntılı bilgileri şubelerden öğrenebilmekle beraber Vakıfbank kampanya süresi boyunca faiz oranlarını ve alınacak ücretleri değiştirme hakkına sahiptir. Bu başvurularda ön şart olarak kefil aranmamakta ama gerekli bir durum görürse kefil talep edilebilmektedir. Artan taksit seçeneği müşteri skor bilgileri ve müşteri gelir bilgileri ışığında banka tarafından tekrardan değerlendirilebilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. camer beyaz dedi ki:

    Yeni yılda kamuda çalışanlar için güzel krediler çıkmaya başladı, kendimde bir kamu çalışanı olarak yazıyorum çok hoşuma gitti.

  2. alican alkaya dedi ki:

    Kamu kuruluşlarında çalışan kadrolu işçiler için güzel bir kredi hazırlanmış düşükten yüksek bütçeye para çekebiliyoruz.

  3. ali kılınç dedi ki:

    Yeni yıl kredisi hem yüksek hemde az az ödenen bir kredi uzun vadeli olduğu için uzun süre bizi rahatlatacak bir kredi, gökte aradığımızı yerde bulduk

BİR YORUM YAZIN